CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

z silikonami
jedwab
ochrona końcówek, odżywiające, nabłyszczające

bardzo lubie

wedlug mnie jest to kosmetyk godny polecenia,ja kupilam na allegro 2 buteleczki po 15 ml jakies 3 miesiace temu i stosuje je z mama po kazdym myciu, a jeszcze zostalo nam 3/4 buteleczki-super wydajnosc!!swietnie nawilza i nablyszcza wlosy-staja sie one miekkie i ladnie pachna.po wyprostowaniu sa poprostu sliczne:Dnie wiem dlaczego dziewczyny maja do niego takie sceptyczna podejscie bo jak dla mnie jest to lepsza wersja zwyklego jedwabiu biosilku

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 i 1/3 buteleczki 15 ml

a ja jestem bardzo zadowolona

mam bardzo suche i pouszące się włosy i...starą prostownicę z aluminiowymi płytkami, więc moje włosy są batrdzo wymagające. używałam wcześniej zwykłego biosilku i nie działał na mnie wogole, a ten mi bardzo pasuje. wcieram go we włosy po umyciu ale przed prostowaniem i oto jego zalety:
-pomaga ładnie wyprostować
-włosy stają się bardzo błyszczące
-lekko usztywnia włosy, przez co się nie skręcają

nie zauważyłam, żeby włosy mi się po nim szybciej tłusciły!! wystarczy nie nakładać na włosy blisko głowy, tylko raczej na końce i rozczesac szczotką, to się specyfik ładnie i równo rozprowadzi bez obciązania włosów. a co do zapachu, to nie uważam, że jest brzudki!! co Wy to dziewczyny, powiem nawet ze mi bardziej pasuje niż tradycyjny biosilk. ogólnie jestem na tak i na pewno n to nie jest ostatnie opakowanieUżywam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

używam go już dośc długo i niestety muszę zmienić moją opinię nieco, rzeczywiście, efekt nie jest juz powalający, włosy mam suche tak jak miałam (prostuje co 3 -4 dni, ale dobrą prostownicą). rozmawiałam z fryzjerką i ona wyraźnie mi powiedziała ze TEN SPECYFIK MOŻNA STOSOWAĆ NAJWYŻEJ RAZ W TYGODNIU BO JEST BARDZO SILNY!!!! także można sobie zniszczyć nim włosy jak się go za często stosuje, więc ja chyba przedawkowałam, teraz szukam czegoś co zregeneruje moje włoski. stosuujcie go z umiarem dziewczęta

NIE

mi też raczej nie pasuje, kupiłam secjalnie do prostowania i efekt mało fajny, poza tym ze końce są jeszcze bardziej suche i pierzaste ( a włosy mam raczej normalne tzn nie są suche, ale po tym specyfiku wysuszyły się nadto, bo prostownicy użyłam raptem 3 razy więc nie sądzę, aby ona tak je wysuszyła) nie nawilża ani trochę, zapach okropny, ale gdyby działał dobrze to zapach nie przeszkadzałby mi strasznie. Dobrze, że zapłaciłam tylko 6 zł. Wolę zdecydowanie bardziej normalny Biosilk, aczkolwiek na moje włosy każdy jedwab jakoś mało działa, wolę odżywki o kremowej konsystencji, są jakieś bardziej zbawinne dla moich włosów. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 0,5

śmierdziel

Ten kosmetyk musiałby robić cuda, żebym mu wybaczyła tragiczną wadę - ten fatalny smród. Śmierdzi jak męska woda toaletowa za 1,50 zł z kiosku, ewentualnie kostka toaletowa z minionej epoki.
Wyobraźcie sobie umazianie czymś takim włosów! uuuuuu, straszne.
Niestety, kosmetyk nic nie robi tylko śmierdzi. No i z lekka tłuści włosy. Trzeba uważać, bo nałożenie więcej niż pół kropli może się skończyć nagłą koniecznością mycia głowy.

Daję jednak dwie gwiazdki, bo produkt trochę wygładza włosy. I to już jest coś.

Ilość zużytych opakowań: jedno i wystarczy

Czegoś brakuje

Nawet dobry ale spodziewałam się czegoś lepszego, rzeczywiście jest przereklamowany, co prawda u mnie nie obciąża włosów ale myślałam że je bardziej rozświetli, dobrze nawilża i to wszystko, prze prostowaniem dobry

Używam tego produktu od:1 tydzien(dzień w codzień po umyciu)

Nic szczególnego:/

Kupiłam specjalnie pod prostownicę, stosowałam wcześniej zwykły jedwab i byłam zadowolona. Ten niesttey jest dużo gorszy od poprzednika. Pachnie męsko ( to da się przeżyć nawet), ale włosy po nim są obciążone, mimo że nakładam kropelkę:/ Robi takie jakby siano na głowie:/ Generalnie bardzo przereklamowany produkt niestety:/ Jedyny plus to wydajność - mimo tego że bardzo chce zeby się wreszcie skończył to on jest i jest;P

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1:/ nie da się go skończyć:/

Krótko- przetłuszcza

Właściwie to nic dodać nic ująć. Produkt przereklamowany, obciążający bardzo włosy nawet przy oszczędnym stosowaniu. Czy odżywia/wygładza/nabłyszcza etc nie powiem bo ja na swej głowie widziałam tylko jedno- tłuste włosy w kilka godzin po umyciu. Bleeee....!!!!! Fujjjj!

Używam tego produktu od: 3 razy

lepszy niż Biosilk...

Według mnie jest to jakby "lżejsza",delikatniejsza,mnie tłusta wersja Biosilku.Pachnie inaczej,ma też inny kolor i inną konsystencję.Ale w działaniu jest bardzo fajny-lekki,nie powoduje obciążenia czy przetłuszczenia włosów,sprawia,że włosy sa miękkie i lśniące.Świetny przed prostowaniem.

Używam tego produktu od:kilki tygodni

**** ? muszę się zastanowić..

kupiłem ten Chi silk, bo podobno biosilk to było jakieś cudo, a chi silk jeszcze lepszy. Niestety - jakiś extra efektów nie zauważyłem wogle. Jak dam za mało produktu to włosy są za suche po prostowaniu, z kolei jak dam za dużo to się robią tłuste jak cholender.... taki sobie... przed temperaturą nie chroni(nie zauważyłem)...
następnym razem kupię biosilk (niektórzy twierdzą że lepszy - zobaczymy)...

7pln to kusząca cena, bo produkt starcza na długi czas..
miły zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

dobry

Jedwab, niezastąpiony do prostowania, jednak moje wloski powoli sie przyzwyczajają do niego..i już nie daje tak dobrych efektów.:( Jednak nie wyobrażam sobie prostowania włosów bez niego... jeśli mialabym porównać chi z biosilkiem to nie widze wielkiej różnicy..niby chi jest przeznaczony specjalnie do prostownic ale spektakularnych efektów nie zauważyłam jakoś, nawet nie wiem czy biosilk nie bylby lepszy bo miał o wiele lepszy zapach.. ale daje mu ****, bo - jak już pisalam wcześniej - nie znalazłam lepszego.:)

Używam tego produktu od:pol roku

Dobry

Jest to zdecydowanie najlepszy jedwab firmy Farouk, choć innym ustępuje zapachem.Konsystencja taka jak u innych -tłustawa i gęsta, rozprowadza się bez problemu. Włosy są dosyc gładkie, prostownica zdecydowanie daje lepsze efekty po jego użyciu. Jednak mnie jedwabie juz się znudziły a i moje włosy się do nich przyzwyczaiły-szukam czegos innego.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Ok!

Kupiłam specjalnie do stosowania wraz z prostownicą i jak dla mnie to całkiem nieźle sobie radzi wspomagając prostownie włosów. Dobrze nawilża włosy- tylko trzeba pamiętać o tym, że należy "oszczędnie" stosować, bo możemy przetłuścić włosy. Najważniejsze, że chroni przed wysoką temperaturą. Co do zapachu- rzecz gustu jednym się spodoba, drugim nie.

Używam tego produktu od: