L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair Oil 10 in 1 (Olejek odbudowujący)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Profesjonalny wielofunkcyjny olejek do włosów normalnych i uwrażliwionych. Zawiera ekstrakt z olejku z kiełków pszenicy.
Ma 10 korzyści dla włosów:
8-połysk
9-ochrona
10-wygładzenie

olejek
odżywiające, wygładzające, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
z pompką

cudo!!!

Moje włosy po różnych przygodach z rozjaśnieniem i farbowaniem nie są w najlepszej kondycji, cały czas jestem na misji aby je nawilżyć i odżywić oraz doprowadzić do zdrowego stanu :) Wypróbowałam dużo olejków do włosów, ale miałam wrażenie, że nie dają nic więcej moim włosom niż chwilowe wygładzenie. Do momentu, aż nie trafiłam na ten olejek, przyglądałam mu się od dłuższego czasu i powiem szczerze, żałuje że nie zabrałam się za zakup wcześniej! Jest to najlepszy olejek z jakim miałam do czynienia, naprawdę daje uczucie odbudowy, nawilżenia i oczywiście wygładzenia, natychmiastowo. Jest to dla mnie numer jeden, używam na suchych włosach prawie codziennie i nie jestem w stanie sobie wyobrazic pielęgnacji bez niego :) Chyba jestem teraz zmuszona aby kupować go do końca świata ale nie narzekam, bo naprawdę warto i widzę poprawę w kondycji swoich włosów
Bardzo mnie on zachęcił do wyprobowania reszty serii, czego nie mogę się doczekać, patrząc na to jakie rewelacyjne efekty daje. Naprawdę spełnia wszystkie moje oczekiwania, czego nie zrobiły żadne wcześniejsze produkty tego typu :)

Lubię go!

Fajny, jakby lżejszy olejek, świetnie odbudowuje włosy i sprawia, że stają się one miłe w dotyku, delikatniejsze i ładnie wyglądają. Nałożony na końcówki sprawia że są cięższe i nie elektryzują się. Jednak olejek nie obciąża moich włosów, odbudowuje je i regeneruje. Bardzo go lubię używać. Dozuje się go wygodnie.

Codzienna wizyta u fryzjera

Kupiłam ten olejek z polecania fryzjera. Mam włosy krótkie, dosyć gęste, ale bardzo przesuszone od ciągłego rozjaśniania.
Przez nadmierne rozjaśnianie miałam strasznie przesuszone włosy, po umyciu włosów mimo nałożenia odżywki nie szło ich kompletnie rozczesać. Włosy w każda stronę, walka że szczotką i połowa włosów na szczotce. Na początku zakupiłam Olaplex No 6, który również był bardzo dobry i fajnie spełnił moje oczekiwania. Jednak po dłuższy stosowaniu moje włosy się przyzwyczaiły i były przeciążone, dlatego za namowa fryzjerki skusiłam się na ten olejek i NIGDY NIE BYŁAM TAK ZADOWOLONA. Olejek nakładam na lekko już przeschnięte włosy, przed suszeniem. Włosy po suszeniu są delikatne, sypkie, nie przeciążone, rozczesują się rewelacyjnie. W moim przypadku zaczęły się również lepiej układać i maja przepiękny zapach który długo się utrzymuje. Jakbym zawsze była po wyjściu u fryzjera. Bardzo duża ilość osób od kiedy stosuje ten olejek pyta mi się czego używam. Olejek jest w opakowaniu z pompka, który jest bardzo dobry w użytkowaniu, a sam produkt bardzo wydajny. Cena produktu nie jest tania, ale do wydajności i spełnionych oczekiwań według mnie stosowana i rekompensuje każdy grosz. Bardzo polecam ten produkt!

Naprawdę dobry olejek do włosów

Bardzo dobry olejek, który nie przyklepuje włosów (a mam delikatne włosy, po których bardzo szybko widać czy są tłuste czy nie), zabezpiecza, nadaje lekkiego połysku i dodaje bardzo ładnego zapachu przez większość dnia.

Fajnie wpływa na włosy

Bardzo dobry produkt, dodaje włosom blasku, sprawia że ładnie się układają, zdecydowanie poprawia wygląd zniszczonych końcówek (i ogólnie całości włosa). Ładnie pachnie, nie obciąża włosów i jest wydajny. Regularna cena kosmetyku jest wysoka, niemniej trudno mi znaleść równie dobry zamiennik

Idealny!

Najlepszy jaki miałam! Nie obciąża włosów co u mnie jest wyczynem bo mam mega cienkie włosy. Włosy są wygładzone i błyszczące. A w dodatku pięknie pachnie ! Zamawiam już kolejny!

Sztos ❤️ najlepszy olejek do włosów!

Cudowny olejek, zdecydowanie najlepszy jaki stosowałam do włosów.

Pięknie pachnie a zapach bardzo długo utrzymuje się na włosach, jest boski!

Idealnie wygładza i zmiękcza włosy przy użyciu niewielkiej ilości. Włosy są delikatne i subtelne.

Rozświetla włosy, są pełne blasku i połysku, mega lśniące.

Można go używać na sucho i mokro, nie obciąża włosów, ani ich nie przetłuszcza.

L`Oreal Paris, Professionnel, Absolut Repair Oil (Olejek odbudowujący)

Na pierwszy raz mniejszą wersję olejku spróbowałam aby zobaczyć jak będzie to wyglądać na moich włosach i szczerze chętnie sięgnę po większą wersję.
Zapach cudowny a konsystencja dość rzadka ale to nie przeszkadza w jego stasowaniu.
Włosy przede wszystkim nie są obciążone a piękne i lśniące i sypkie.

Ten olejek jest boski!

Posiadam mniejszą wersję tego olejku.
Zacznę od opakowania :
-wygląd minimalistyczny, czytelny
- opakowanie szklane
-na górze opakowania plastikowa pompeczka, która ułatwia dozowanie produktu
Cechy produktu:
-zapach dość słodki, bardzo mi się podoba
-bezbarwny
-olejkowa formuła, nie lepi się, a wręcz super ślizga się na włosach
-jest dość wydajny
Działanie:
-po aplikacji produktu włosy są wygładzone, dociążone
-włosy pięknie pachną olejkiem i to bardzo długo
-olejku nie spłukuje
-nie obciąża włosów

Nawilżenie, odnowa i wygładzenie ;)

Mam olejek już 3 miesiąc, używam go codziennie ale tylko gdzieś tak na połowę długości włosów. Mam wersję 30ml i mimo stosowania dzień w dzień po 2 pompeczki i olejek nadal jest w butelczce, trochę poniżej połowy flakonika-więc na pewno jest wydajny. Plusem olejku jest zapach - nie czuć za bardzo samego zapachu olejowego więc już jest dobrze, przeważa zapach kosmetyków fryzjerskich.
A teraz rozpiska olejku pod względem wielofunkcyjności tak jak w opisie kosmetyku :
1. Nawilżenie- jest bardzo dobre , efekty już są widoczne - zaznaczam że mam suche włosy a przed rozpoczęciem kuracji całą serią Loreal miałam je bardziej suche.

2. Odnowa- włosy są zregenerowane, zdrowsze, ale to chyba efekt całej serii szampon-maska-olejek.

3. Uczucie lekkości- przy 2 pompeczkach lekkość we włosach jest ale tylko przy użyciu suszarki- jak schną same to już na takie lekkie nie wyglądają - to jest w przypadku użycia olejku na włosy wilgotne.

4. Miękkość- włosy są przyjemne w dotyku, ale nie wiem czy to miękkość dzięki olejkowi czy całej serii czyli szamponu i co drugi dzień maski.

5. Łatwiejsze rozczesywanie- zgadzam się, olejek bardzo ułatwia rozczesywanie czy nałożony na wilgotne włosy czy na suche , szczotka sunie dość gładko.

6. Odżywienie- włosy są zregenerowane, zdrowsze-ale to efekt chyba całej serii- szampon-maska-olejek.

7. Łatwiejsze układanie- włosy układają się łatwiej ale nie mogę przy tym użyć już innych kosmetyków typu pianka bo sprawiają wrażenie ciężkich, obciążonych.

8. Połysk- lekki połysk jest ale i tak jestem zachwycona nawet tym małym połyskiem, bo długo włosy były tak suche że o połysku zdrowego włosa nie było mowy.

9. Ochrona- szczerze nie wiem, ponieważ po suszarkę siegałam rzadko ze względu na pogodę, wcześniej podczas lata wogole po nią nie siegałam, tak samo jak po prostownicę czy lokówkę. Po dłuższym stosowaniu suszarki dopiszę czy włosy są w jakiś sposób chronione przed temperaturą tych sprzętów.

10. Wygładzenie- widoczne, wyczuwalne pod dłońmi :).

Czy go kupię jeszcze- tak ,tak samo jak całą serię ,która uwielbiam, chociaż moim numer jeden w tej serii jest szampon. Po pewnym czasie chętnie wypróbuję też inne rodzaje.

Hit!

Z desperacji zaczęłam stosować olej makadamia na końce po umyciu włosów, bo żadne serum nie zdawało u mnie egzaminu. Olej faktycznie super zabezpieczał końcówki, jednak musiałam przestać go tak stosować z uwagi na ekspresowe w tym przypadku przetłuszczanie się włosów i ich nieestetyczny wygląd zaraz po aplikacji. Na szczęście natrafiłam na ten produkt! Mój pierwszy olejek/serum na końcówki, który spełnia swoje zadanie w 100%. Używam jedną całą pompkę na mokre końcówki, a potem suszę włosy jak zwykle suszarką. Jest to idealna dla mnie porcja. Serum nie tylko zabezpiecza końcówki, ale rzeczywiście je pielęgnuje, nie są one zaraz suche, tylko odpowiednio nawilżone i zadbane i miękkie. Po wysuszeniu włosy układają się normalnie, a końce nie są przetłuszczone. Słowem robi to co obiecuje każde serum na końcówki. W końcu takie znalazłam ;) Cena jest wysoka, ale można znaleźć promocje, a serum jest wydajne i starczy na długo. W regularnej cenie też bym je kupiła bo po prostu działa. We wszystkich tego typu produktach, które do tej pory stosowałam miałam wrażenie chwilowego oblepienia końcówek, bez ich pielęgnacji, albo wręcz ich wysuszenia(sic!)
Ten olejek nie oblepia końcówek, lub co gorsza nie wysusza w dłuższej perspektywie stosowania, ale po prostu dba o końcówki, jest to faktycznie ich pielęgnacja. Robi to co ma robić i za to go kocham ;) plus do tego pięknie pachnie.

Kocham ten olejek

Kocham ten olejek poręczna butelka z pompką
Nakladacie na dłoń tłusty na włosach suchy olejek cudo przy moich jasnych cienkich ale długich włosach łatwo je obciążyć przetluscic ,a ten olejek cudownie je wygładza ,sa gładsze lśniące . Olejek ten pomaga mi je bezboleśnie rozczesac.Stosuje na suche i mokre włosy I co najważniejsze bez obciążenia bez przetłuszczania cudo polecam jest mega wydajny