Neboa, Overnight Hair Care, Naturalne serum do włosów na noc

Neboa, Overnight Hair Care, Naturalne serum do włosów na noc

Jak działa serum na noc Neboa, podczas gdy Ty spisz?
✓ Nawilża, wygładza i głęboko odżywia włosy dzięki połączeniu argininy z odbudowującymi aminokwasami.
✓ Regeneruje, wzmacnia i odbudowuje włosy na całej ich długości dzięki proteinom roślinnym i kompleksowi ceramidów.
✓ Świetnie sprawdzi się również na włosach farbowanych.

Całkowicie się wchłania, nie skleja i nie obciąża włosów. Zapobiega ich puszeniu. Serum przeznaczone jest do każdego rodzaju włosów ze szczególnym uwzględnieniem włosów suchych i zniszczonych. 98% składników naturalnych.

Składniki aktywne: olej z awokado, olej tsubaki, proteiny z soi, proteiny z kukurydzy, proteiny z pszenicy, arginina, kompleks aminokwasów, ceramidy, antyoksydanty, gliceryna.

z pompką, w butelce
serum
nawilżające, odżywiające, wygładzające, regenerujące / odbudowujące

Idealne serum nie tylko na noc

Do zakupu skusiła mnie obietnica idealnie gładkich włosów. Co prawda serum stosuję podczas suszenia, a nie na noc, ale sprawdza się rewelacyjnie. Używam serum na mokre, osuszone ręcznikiem włosy, a następnie po wysuszeniu, aby zapewnić jeszcze większe wygładzenie.

Włosy nie są sklejone, ani obciążone, serum pięknie pachnie i spełnia swoje zadanie. Ciężko mi sobie wyobrazić pielęgnację bez tego produktu. Wcześniej stosowałam inne, dużo droższe kremy wygładzające, ale efekt nie był dla mnie wystarczający.

Zdecydowanie wolę formę serum/kremu wygładzającego niż olejki na końcówki, gdyż olejki zazwyczaj powodują zbyt mocne obciążenie moich włosów i strączkowanie.

Serum na końcówki idealnie sprawdzi się w przypadku włosów puszących się i rozjaśnianych.

Świetnie wygładza puch

Uwielbiam ten produkt! używam jako bs/serum dodatkowe. Najczęściej po użyciu maski PEH czy odżywki innej niż emolientowej. Włosy mam średniporowate. W opisie napisano żeby używać na mokre włosy lecz ja nakładam pompkę na ręce rozmarowywuje i nakladam na jedną połowę włosów i później na drugą. Jeśli włosy jesczze potrzebują dociążenia dokładam więcej. Serum bardzo wydajne

pielęgnacja na noc

O ile kosmetyki typu szampon i odżywka z tej firmy nie sprawdziły mi się totalnie, to zestaw pielęgnacyjny na noc bardzo dobrze służy moim włosom.
Oczywiście następnego dnia po użyciu wcierki konieczne jest mycie włosów, ale ja i tak włosy myję codziennie, więc nie jest to problemem.
Stosuję 3-4 razy w tygodniu.

-przyjemny zapach
-wydajny
-dobry aplikator
-atrakcyjna cena
-dostępna w drogeriach Rossmann
-wygładza i nawilża

Fajny produkt

Fajne naturalne serum, które zawsze wieczorem używam na końcówki. Włosy są pięknie wygładzone, łatwe w rozczesywaniu i co najważniejsze nie przetłuszczają się.

Serum na Noc

Wzięłam na próbę bo stosuję inne produkty z Neboa. I tym razem nie zawiodłam się. Mój włos jest siwy wiec pusty i suchy.
Po używaniu tego serum, włosy są miękkie, odżywione i zdrowe.
Kolejny ich udany produkt.

Produkt wart wprowadzenia do pielegnacji

Kupiłam je na promocji razem z wcierką na noc bo myję włosy wieczorem i zależy mi na jak najlepszym ich zabezpieczeniu. Serum ma kremową konsystencję, bardzo łatwą w nakładaniu - wystarczy 2-3 pompki. Zapach jest przyjemny, lekko słodki ale nie męczacy. Produktu używam na wilgotne włosy, naturalnie suszę i plotę delikatny warkocz. Rano są mięciutkie, pozbawione puchu ale i bez przyklapu. Tylko jeśli ktoś ma włosy które nie lubią nadmiaru protein to lepiej żeby po umyciu włosów nie stosował typowo proteinowej odżywki bo może być już za dużo na raz i wtedy faktycznie trochę to widać. Ale ogólna ocena bardzo pozytywna. Butelka starczy na bardzo długo bo produkt jest na prawdę wydajny.

Boskie

Jestem zachwycona formułą serum. Najbardziej bałam się tłustej konsystencji, która nie zdąży się wchłonąć zanim zasnę i większość zostanie na poszewce poduszki. Pozytywnie się zaskoczyłam, nie dość, że nie ma tłustej konsystencji to bardzo szybko się wchłania. No i coś co zrobiło na mnie największe wrażenie to wygładzenie. Rano po przeczesaniu włosów nie muszę ich prostować, bo wyglądają idealnie. Napewno będę stosować dalej

Nocne serum na włosy

Nakładam na noc tak jak w instrukcji na opakowaniu, ogromny plus za konsystencję i zapach - łatwo się nakłada i bardzo ładnie pachnie :) Mam wrażenie, że dodatkowo włosy mniej się elektryzują, mniej puszą.
Rano są wygładzone i lśniące, bardzo polecam.

Prawdziwa perełka wśród produktów pielęgnacyjnych

Po stosowaniu tego serum, moje włosy przeszły prawdziwą metamorfozę. Nie tylko są teraz znacznie bardziej nawilżone i wygładzone, ale także odzyskały swoją siłę i zdrowy wygląd. Co najlepsze, produkt wchłania się doskonale, nie obciążając włosów ani nie powodując ich sklejenia.
Dodatkowo, cieszy mnie fakt, że serum Neboa zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego i jest wegańskie.
Gorąco polecam każdemu, kto pragnie zadbać o kondycję swoich włosów, szczególnie jeśli borykają się one z problemami suchości czy zniszczenia.
Po prostu rewelacyjne!

Serum do włosów na noc to klucz do pięknych włosów o poranku! Lekka formuła głęboko odżywia i wygładza włosy, pozostawiając je miękkie i lśniące. Efekty widoczne już po kilku użyciach. Idealne rozwiązanie dla nocnej pielęgnacji włosów

Świetne dla zabieganych

Po miesiącu regularnego stosowania serum na noc do włosów, zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów. Produkt ten ma lekką, nietłustą konsystencję, co sprawia, że łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Po przebudzeniu włosy są widocznie odżywione, bardziej gładkie i łatwiejsze w rozczesywaniu. Serum pomogło również zmniejszyć puszenie się włosów i przywrócić im naturalny blask. Jestem bardzo zadowolona z efektów i zdecydowanie polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą zadbać o zdrowy wygląd swoich włosów.

Neboa - odkrycie roku

Linia Overnight pomaga mi przy odbudowaniu włosów i ich kondycji. Mam wrażenie, że każdy z produktów Neboa coraz bardziej mnie zaskakuje. Z przyjemnością do tego wrócę, polecam!