L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair Oil 10 in 1 (Olejek odbudowujący)

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Profesjonalny wielofunkcyjny olejek do włosów normalnych i uwrażliwionych. Zawiera ekstrakt z olejku z kiełków pszenicy.
Ma 10 korzyści dla włosów:
8-połysk
9-ochrona
10-wygładzenie

olejek
odżywiające, wygładzające, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
z pompką

Lubię ten olejek

Świetnie się sprawdza na moje suche końcówki. Stosuję go po każdym umyciu i widać, że włosy są w lepszej kondycji, zanim zaczęłam stosować ten olejek. Nie obciąża włosów, jest przyjemny i lekki. Uwielbiam go w swojej pielęgnacji i szczerze polecam wszystkim! :)

Uwielbiam

Olejek 30 ml otrzymalam jako gratis do zamowienia i to mi wystarczyło, żeby go pokochać. Aplikuje na dłonie, rozcieram i aplikuje na dlosy na długość kitki. Pięknie pachnie, nadaje połysku, ale nie skleja, wlosy mam gęste, srednioporowate, a po olejku bardziej sprężyste,wygladaja na bardziej zdrowe. Używam najpierw na mokre włosy, później jak wyschną to jeszcze na suche. Moje odkrycie tego lata.

Podbija skręt

Mam włosy średnioporowate i kręcone. Używam go tak jak zaleca producent na wilgotne lub mokre włosy. Wgniatam i wmasowuje niewielką ilość olejku w połowę długości włosów. Większa może dać efekt tłustych włosów. Ma piękny zapach i ekstra działanie. Włosy pięknie po nim pachną, są miękkie i lśniące. Zauważyłam bardziej podbity skręt podczas jego stosowania co dla mnie jest dużą zaletą. Fajne je zabezpiecza, nie zauważyłam zniszczonych końcówek. Czuć, że jest to produkt droższy, ale faktycznie widać i czuć jego lepsze działanie w porównaniu do drogeryjnych tego typu produktów.

Mój hit

Mój hit.✨
Bardzo wydajny kosmetyk -kilka kropli potrzeba, żeby włosy nabrały miękkości. Pięknie pachną, lśnią, współpracują ze szczotką podczas układania. Wyglądają tak, jak sobie danego dnia wymarzę. Wyglądają na zadbane, po prostu zdrowo. Kolor- nawet po 6 tygodniach po farbowaniu- jest wyeksponowany. Włosy wyglądają świetnie, tak jak po wyjściu z salonu.
Zapach- cudny, delikatny, długo utrzymuje się na włosach. I pochwalę jeszcze opakowanie. Zgrabna szklana buteleczka, w pięknej kolorystyce bursztynka pięknie wygląda na łazienkowej półce.
Higieniczne dozowanie- to bardzo cenie sobie w kosmetykach.
Wszystko tu jest na tak .
Cena adekwatna do jakości.
Olejek używałam wraz z szamponem i maską.
Mnie pomogły, więc polecam i Tobie.
Bardzo owocna współpraca kosmetyków z włosami. :)
Zdecydowanie zostaje ze mną na dłużnej.

Bardzo lubię ten olejek

Olejek świetnie się sprawdza na moich suchych włosach, odbudował moje końcówki i sprawił, że włosy stały się o niebo piękniejsze! Ma przyjemną konsystencję, która dobrze nawilża i odżywia włosy, nie obciąża, co jest dla mnie bardzo ważne.

Moc olejku pozwoliła moim włosom stanąć na nogi. Są w końcu przyjemne w dotyku i nawilżone, o taki efekt mi chodziło. Olejek jest zamknięty w wygodnym i szklanym opakowaniu z pompką. Bardzo polecam, bo działanie rewelacja!

Generalnie ok

Generalnie olejek jest ok chociaż jest drogi i uważam ze powinien za ta cenę być lepszy nie odbiega on swoimi efektami od wielu innych tańszych olejków. Generalnie włosy dobrze się po nim rozczesuje, nie obciąża on włosów, ma ładny zapach. Niestety tle jeżeli chodzi o zachwyty nad tym produktem. Niby jest on ok ale mam niedosyt.

Wielofunkcyjny

Olejek ma bardzo dobrą konsystencję ,nie spływa , nie lepi się jest przyjemne w użyciu , zapach również na plus zostaje na włosach ale pachnie tak jak po zabiegu u fryzjera , jest też wydajny a samo działanie na moich suchych włosach bardzo pozytywne , nawilża , wygładza , powiedziałabym że odżywki mi włosy stały się sprężyste i pełne życia i energii , nie obciąża polecam wypróbować , stosowałam też odżywkę i to także super połączenie

Olejek Absolut Repair Oil L'Orèal

Olejek jest absolutnym moim hitem! Nie przetłuszcza włosów to jest bardzo ważne jest leciutki. Nadeję włosom blask i świetlistość i zauważyłam mniej puszenia i rozdwojonych końców na włosach. Wydajność mega myślę, że spokojnie starczy na wiele miesięcy. Polecam

Cudowny !

Moje włosy po rozjasnianiu straciły swoj urok i dobry wygląd. Olejki do włosów używam od dłuższego czasu, ten wyróżnia się pięknym zapachem i świetnym efektem działania. Włosy są nawilżone i wygładzone bez efektu sklejenia

Olejek do zadań specjalnych

Olejek pięknie pachnie. Świetnie nawilża włosy. Włosy są błyszczące przez długi czas. Olejek nie skleja włosów. Przy regularnym stosowaniu znacząco poprawił stan moich włosów, a szczególnie końcówek. Dzięki temu olejkowi mam o wiele mniej odstających końcówek

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Miłość od pierwszego użycia!

Olejek od razu przypadł mi do gustu - a raczej moim włosom:)
Włosy po użyciu olejku są miękkie, lśniące i wygładzone. Codziennie katowałam swoje włosy prostownicą, w tej chwili nie muszę - olejek pięknie je wygładza, końcówki wyglądają zdrowo, nie ma konieczności używania prostownicy, co jest dla mnie ogromnym plusem. Dodatkowo butelka ma aż 90 ml, wystarczy na bardzo długo. Gorąco polecam!!

Super !!!!

Olejek za moim numerem 1 . Włosy sa miłe , gładkie w dotyku . Widać ze sa bardzo dobrze nawilżone mimo bardzo mocnego rozjaśniania . Olejek bardzo wydajny bo potrzeba go dosłownie kropelkę .Opakowanie rewelacyjnie nie dość ze ładnie wyglada to świetnie pomaga w dozowaniu produktu