KillyS, Individual Flase Eyelashes (Kępki rzęs)

KillyS, Individual Flase Eyelashes (Kępki rzęs)

Kategoria
Marka

Gęste kępki sztucznych rzęs wraz z klejem. Opakowanie zawiera 3 różne długości kępek.

sztuczne rzęsy

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo fajne

Fajne kępki szczególnie model z podwójną objętością, nie przesadzone a wręcz w sam raz. Podkreślają bardzo ładnie oprawę oka. Mając je na oczach nie raz dostałam pytanie w którym salonie robiłam rzęsy. Dużym plusem jest także ich dostępność gdy tylko mi się skończą idę do pierwszego lepszego Rossmana. Kleju w opakowaniu nie używałam więc nie wiem jak się sprawdza.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4

Pierwsze i chyba najlepsze

Przygotowują się na większą imprezę, zazwyczaj płaciłam za makijaż, bo bardzo chciałam mieć doklejone kępki ale sądziłam, że nie będę potrafiła tego zrobić.
Niedawno poszłam po rozum do głowy i stwierdziłam, że tyle dziewczyn to robi, że trzeba spróbować.
Wybrałam ten produkt dlatego, że jako jedyny na półce miał 3 różne długości kępek (koleżanka kosmetyczka wcześniej doradziła, że takie będą najlepsze). Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z produktu. Za pierwszym razem, udało mi się przykleić wszystko dość sprawnie, oczywiście oko nie wyglądało idealnie ale był to dobry początek. Za drugim razem poszło o wiele lepiej. Oko wygląda na podkreślone ale jednocześnie naturalne. Klej nie spowodował żadnej reakcji alergicznej, a kępki bez problemu trzymały się całą imprezę, aż do rana. Bez problemu się je ściąga, i można ich użyć jeszcze raz o ile wcześniej nie pomalowało się ich mascarą :)