Ardell Lashes, Duo, Striplash Adhesive (Bezbarwny klej do rzęs)

Ardell Lashes, Duo, Striplash Adhesive (Bezbarwny klej do rzęs)

DUO klej do rzęs jest najlepiej sprzedającym się na świecie wodoodpornym klejem do rzęs, wyprodukowanym w USA. Jest bezpieczny, lateksowy klej do użytku z rzęsami Ardell lub innymi dekoracjami, akcesoriami do ciała.
Klej wodoodporny i szybkoschnący.

do rzęs
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jestem mu wierna od lat

Klej jest mi znany już od kilku dobrych lat i jak do tej pory nie znam lepszego, właściwie to jestem mu wierna i wiem, że nie zawiedzie i poszukiwania innego się zakończyły.

Klej na początku jest biały ale po czasie nie ma koloru. Aplikuje go na dłoń i dopiero za pomocą pincety "maczam" kępki w tej kropli kleju na dłoni, odczekuje kilka sekund około (20-30) i dopiero aplikuje na linię rzęs. Czynność powtarzam a klej z dłoni zazwyczaj już zdrapuje, ściągam bo zdąży zastygnąć ;) W przypadku rzęs, klej aplikuje bezpośrednio z opakowania ale w takiej sytuacji muszę uważać żeby nie przedobrzyć.

Podsumowując klej jest świetny i kępki czy rzęsy trzymają do momentu aż sama ich nie ściągnę.

Najlepszy

Klej sprawdza się znakomicie. Jak sklei to rzęsy nie odpadają w ciągu dnia , nie zostawia też jakiś nieestetycznych plam na cieniach przez to , że jest bezbarwny. Mogę na nim polegać , do tego jest wydajny.

Kultowy klej

Tego kleju do rzęs chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Jest świetny- idealnie trzyma rzęsy, jest bardzo wydajny - już niewielka kropla wystarczy do przyklejenia całego paska. Najważniejsze jest to, że produkt nie uczula

Najlepszy!

Dla mnie jest to najlepszy klej do sztucznych rzęs na rynku. Nie podrażnia powieki, oraz błyskawicznie przykleja rzęsy, dzięki czemu można wiele godzin cieszyć się nienagannym lookiem. Lubię w nim również to, że nie ma koloru.

Jedyny i najlepszy

Najlepszy klej do sztucznych rzęs jaki znam. Szybko wiąże i trzyma cały czas. Nie jest tylko do rzęs, ale idealnie nada się również do przyklejania cekinów na twarz. Bardzo wydajny, polecam!

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Najlepszy klej na rynku!

Sztuczne rzęsy używam okazjonalnie, kępki tak samo. Kępkami czasami uzupełniam metodę 3d- gdy również mam ją okazjonalnie. Klej jest najlepszym na rynku. Bezbarwny, przez co idealnie nadaje efekt naturalności. Polecam serdecznie. Dodatkowo nie uczula. Aplikuje się go bardzo łatwo. Jeżeli chodzi o ściągnięcie to nie ma z tym najmniejszego problemu- bardzo łatwo zdjąć rzęski. Kleju używam także do brokatu lub innych ozdób.
Cena jest adekwatna do jakości kleju. Rzęsy nie odpadają, kiedyś nałożyłam źle klej Ale to jak się uczyłam i zaczynałam przygodę z rzesami-przykleilam w jednym miejscu i czułam że jest niedoklejona Ale mimo to trzymała się cały czas i nie odpadła! Świetna opcja na ślub czy inne ważne okazje. Jest to mój niezbędnik jeżeli chce przykleić rzęsy albo kepki:)

Tak tak tak!

3 razy na tak! Najlepszy z najlepszych. Długotrwały, mocno trzyma, wydajny, niewidoczny. Czego więcej chcieć? Najważniejsze spełnione. Polecam z c zystym sumieniem.

Najlepszy klej do rzęs

To jest naprawdę hit nad hitem. Ten klej jak przyklei rzęsy to nie ma szans by nam odpadły. Doskonale wiąże i zastyga na bezbarwny kolor. Wystarczy odczekać te 30-40 sec żeby dobrze rzęsy przykleiły się do powieki przy linii rzęs. Jest niewidoczny, nie charakteryzuje się jakimś nieprzyjemnym zapachem i doskonale nadaje się do kępek jak i rzęs na pasku. Rzęsy na tym kleju świetnie utrzymują się przez cały dzień. Nie powoduje podrażnień ani uczuleń także jednym słowem jest fenomenalny.

W białym kolorze konsystencja dość rzadka dlatego trzeba uważać podczas nakładania na rzęsy żeby nie spłynął.

Opakowanie w formie małej miękkiej tuby całkiem wygodnej w użyciu że zwężonym dłuższym zakończeniem, dzięki czemu łatwo nałożyć produkt na sztuczne rzęsy.

Dodam też że mimo małych rozmiarów opakowania, wystarczy na bardzo długo.

Najlepszy

Nie można wymarzyć sobie lepszego kleju do rzęs, Zastyga na bezbarwny kolor (trzeba chwilę odczekać aż zacznie dobrze kleić i stanie się bezbarwny), dobrze trzyma rzęsy, nadaje się zarówno do kępek i rzęs na pasku.
Co ważne, nie podrażnia.
Super, że jest dostępny w drogeriach za naprawdę niską kwotę.

• Design produktu: 5

Miałam okazję w końcu wypróbować i jest super. Miałam kiedyś z innej firmy i przez ostrość zapachu łzawiły mi oczy, przez co nie mogłam nosić sztucznych rzes. Ale teraz to jest bosko, dodatkowo kupiłam inne rzęsy których tu jeszcze nie ma. Wiec mogę tez dodać :)

Sprawdzony i skuteczny

To mój najczęstszy wybór jeśli chodzi o sprawdzony klej do klejenia kępek i rzęs na pasku. Nigdy mnie nie zawiódł, zastyga na bezbarwny kolor, jest bardzo trwały( klientki nie raz chwalą się że kępki zostawiają sobie na kilka dni bo dobrze się trzymają, sama też tak robię ) oraz nie zdażyło się żeby uczulał, a sporo sztucznych rzęs w trakcie makijaży kleił. Trochę irytuje mnie opakowanie, przez które często wyciskam za dużo kleju, ale mogę wybaczyć tego minusa na przewagę ogromnych plusów.

Trwały i łatwy w użyciu

Wybrałam ten klej na mój pierwszy raz ze sztucznymi rzęsami ze względu na dobre opinie, którym sprostał.
Bardzo się cieszę, ponieważ niezwykle się obawiałam, że ogólny efekt będzie sztuczny, ale klej doskonale współpracuje, jest łatwy w użyciu, po zaschnięciu jest zupełnie niewidoczny i doskonale trzyma rzęsy przez całą noc póki sama ich nie zdejmę. Rzęsy na powiece można poprawić i przesunąć w odpowiednie miejsce bez obaw, że klej spod nich wycieknie, ubrudzi powiekę albo za szybko zaschnie. Nie mam porównania, ale czas do jego całkowitego zastygnięcia nie wydawał się długi. Aplikacja przebiegła łatwo i bezboleśnie, a rzęsy całą noc były idealnie przyklejone nawet w kącikach oka.
Po odklejeniu rzęs można łatwo oddzielić od nich klej, który zastyga w całości w jednolitą masę, którą zdejmuję za jednym (delikatnym) pociągnięciem.
Można mu zaufać.