Olay, Complete Care, Multi - Radiance Fluid SPF 15 (Emulsja rozświetlająco - nawilżająca do cery tłustej i mieszanej)

Formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia, a kompleks witaminowy (z witaminą B3, E i B5) dostarcza skórze codzienną dawkę potrzebnych składników odżywczych.Ponadto emulsja zawiera wyciąg z mandarynki nadający skórze blasku i ożywiający ją oraz filtr 15 UVA i UVB.

Kosmetyk także w postaci kremu do cery suchej i normalnej.

tragedia...

Byłam dość mocno przywiązana do emulsji Olaya complete care więc postanowiłam wypróbować i tą - " rozświetlającą".
Niestety, na tle tamtej to multi-radiance to prawdziwy kosmetyczny koszmarek. Jedyny plus emulsji to zapach - dość owocowy i konsystencja. Kosmetyk nie nawilża, nie rozświetla, w chwilę po aplikacji buzia świeci się jak bombka na choince ;/ Nie nadaje się do codziennej pielęgnacji czy nakładania pod makijaż.

Pewnie zużyję jako krem do rąk.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

bynajmniej nie dla mnie

Ta emulsja przynajmniej w moim przypadku się nie nadaje do mojej skóry. Nie mogę jej używać na całą twarz. Mam rozszerzone pory na czole, przy nosie i na te partie ta emulsja nie nadaje się ponieważ brzydko uwidacznia pory i nie jestem do końca przekonana czy na pewno nie zatyka porów. Gdy ja stosuję to zawsze jakiś gościu musi się pojawić i to taki ropny, który goi się bardzo długo i pozostawia po sobie pamiątkę.
Gdy tylko przestanę jej używać to jakoś nie pojawiają mi się goście.

Na pozostałych partiach skóry pięknie wygląda, ta skóra pięknie jest rozświetlona.
Kupiłam ją w promocji za 12 zł/taniocha

Nie o taki blask mi chodziło
za powodowanie ropnych gości daję Olay wielkiego minusa

Obecnie nie używam emulsji na twarz tylko na dekolt i na ręce.
gwizdka za niską cenę i za pojemność

Używam tego produktu od: grudnia 2010r. kilka razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno 75 ml

Co tu dużo mówić

Ja bardzo lubie ten Krem. Jest po prostu świetny co tu dużo mówić. Idealny dla tłustej cery. Jest chyba błąd w cenie, ja go widziałam wszędzie za góra 20 zł. Dostępny oczywiście w Rossmanie i Naturze i drogeriach Stars jeśli ktoś takowe widział ;) Nie przegina z nawilżaniem, bo takie ostre nie jest potrzebne broń boże tłustej cerze. Wszystko co obiecuje producent sie spełnia :) ah no i zapach piękny :)

Moim zdaniem ...

nie robi szału. Kupiłam go w promocji w Super pharm za jakieś 12 zł. Skusiła mnie cena, dobre opinie na YouTube i obietnice producenta, że moja twarz będzie rozświetlona, nawilżona a kosmetyk stanowił będzie idealną bazę pod makijaż. Niestety zawiodłam się .. Fakt, może i nawilża, ale skóra świeci się po kilku godzinach ( pomimo, iż nie mam cery tłustej) i zapycha pory, dlatego też używam tego produktu oszczędnie i raczej "od święta" niż na co dzień. Jednak wszystko zależy od cery. Jeśli ktoś nie ma problemów to polecam :)

Jeden z lepszych

Kupiłam po wpływem recenzji z YT i na wizażu, a że akurat skoczyłam mi się Neutrogena to okazja jeszcze większa. Kupiłam go w Rossmanie w promocji 12,99 więc cena świetna :)
Może wypunktuje będzie łatwiej i czytelniej.

Plusy:
- nie zatyka porów
- łatwo się rozprowadza
- pięknie pachnie
- BARDZO wydajny
- fajne opakowanie
- efekt rozświetlenia jest widoczny po kilku zastosowaniach
- cena
- nie uczula

Minusy:
- pozostawia lepką warstwę przez chwile po nałożeniu

Cena adekwatna do jakości, ja jestem bardzo zadowolona dla mojej cery mieszanej jest super:)

Dla mo

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

pięknie pachnie... to napewno

pięęęęęęknie pachnie
fajnie się wchłania

fajnie, że opakowanie ma pompkę, ale brak dodatkowej zatyczki bardzo mi przeszkadza. na wylocie ciągle zasycha- bez sensu! dozownik ma blokadę, ale jak wrzucę do torby/kosmetyczki zdarza się, że jakiś paproch wpada do tego otworka i się przykleja, fuj!

rozświetlenie? hmm, pewnego dnia, zauważyłam zaschniętą pozostałość na dozowniku i zauważyłam, że TO się mieni!!! myślałam, że rozświetlenie ma polegać na odżywczym działaniu, a nie błyszczących drobinkach...

po jakimś czasie po aplikacji moja skóra staje się bardzo przetłuszczona

Używam tego produktu od: ok pół roku

bardzo wydajne NIC....

Plusy:
- mega wydajny,
- ładnie pachnie
- funkcjonalne opakowanie z pompką

Minusy
- buzia świeci sie po nim- mam na mysli taki błysk a nie przyjemne i ładne rozświetlenie
- efektu nawilżenia brak

generalnie nie jest zły, aj go juz nie kupie. Aczkolwiek moze na moją buzię tylko tak działa :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

mieszane odczucia..

Mam mieszane uczucia co do tego produktu, na plus na pewno super wydajność, świetny zapach, fajne opakowanie z wygodną pompką, również fajnie rozświetla twarz, co na minus, pierwsza rzecz, że nie nawilża, czasami nawet kiedy wcześniej nałożę krem nawilżający i odczekam chwilę, jakoś nie mogą się zgrać, tzn po nałożeniu tej emulsji nie chce się wchłaniać i wałkuje się, co niestety prowadzi do tego, że muszę przemyć twarz tonikiem, bo nałożenie podkładu nie jest możliwe:(
nie jestem też pewna czy nie zatyka porów w moim przypadku, czasami po użyciu widzę kilku nowych małych krostek.. używam od ok pół roku ale sporadycznie, także nie wiem jak będzie się sprawował wiosną/latem.

Nie wiem czy polecam, może w promocji- można kupić, przetestować :)

Używam tego produktu od: ok pół roku

Rewelacja!!!

Pięknie pachnie.
Szybko się wchłania.
Pięknie wygładza cerę.
Cena w Rossmannie to niecałe 20zł.
Ekstremalnie wydajny.
Cudownie rozświetla buzię.
Efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas, ale zarazem cera nie błyszczy się, jeżeli wcześniej zastosuje się odpowiednio matujący tonik bądź peeling.

Szczerze polecam !

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

taki sobie

Emulsja nie nadaje się dla mojej mieszanej cery. Twarz zaczyna szybko się świecic. Nawilża średnio...
PLUSY:
-opakowanie
-zapach
-wydajność
-zawiera filtry
Zaczęłam używac na szyję i dekolt bo szkoda by było ją wyrzucić... odkryłam że ładnie rozświetla i podkreśla opaleniznę. I dzięki temu często gości na mojej pułce.

Używam tego produktu od: 3 lat -
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Mieszane uczucia

Kupiłam tą emulsję pod wpływem pozytywnych opinii ale się zawiodłam .Mam mieszaną cerę ze zdolnoscią do przesuszenia .
Ma dużo zalet takie jak :
*ładny zapach
*pompka
*Wydajność
*Efekt rozświetlenia
*opakowanie
*cena
*lekka konsystencja

Wady :
*Piekł mnie miejscowo na cerze
*uwydatnia rozszerzone pory ( nie zatyka)
*nie nawilża a oto głównie mi chodziło

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rewelacyjny!

+na długo matowi moją cerę
+nie zatyka porów
+ładnie pachnie
+z pompką
+dobra cena
+ładnie rozświetla skórę
+jest wydajny
+nie wałkuje się wraz z moim podkładem

Używam tego produktu od: od 2m-cy
Ilość zużytych opakowań: nadal zużywam pierwsze opakowanie