Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Tonik Oeparol UMT jest wodnym roztworem wielu substancji roślinnych, w tym tłoczonego "na zimno" oleju z nasion wiesiołka. Jest niezbędnym preparatem kończącym demakijaż i oczyszczanie każdego typu skóry. Odświeża, nawilża i wygładza skórę. Może być stosowany do kompresów pojędrniających skórę twarzy i szyi.

Skład: Aqua, Hydrogenated Castor Oil, Calendula Officinalis, Sorbitol, Phenoxyethanol (and) Methyldibromo Glutaronitryle, Allantoin, Parfum, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Disodium EDTA.

Cena: 3,50zł / 130ml

mistrz!

Od czasu kiedy moja twarz spotkała się z tym tonikiem mam większe oczekiwania wśród innych toników...
Tonik ma same plusy, nie znalazłam żadnego minusa! Dla niektórych problemem może zapach, ale jak dla mnie jest przyjemny.
Twarz po uzyciu tego toniku jest miła w dotyku, tak jakby jędrniejsza- nawilżona i co najlepsze- pozostawia matową skórę. Fajne w nim jest też to, ze nie zaczerwiena, nie podrażnia buzi.
Mam cerę tłustą z trądzikiem i dla mnie jest niezastąpiony!

Używam tego produktu od: dawna

Nie

Po tylu pochlebnych recenzjach postanowiłam go wypróbować. Mam cerę mieszaną , i nie wiedzieć dlaczego po jego użyciu bardzo wysuszał mi skórę! Nie wiem dlaczego akurat na mnie nie zadziałała jego wspaniałość ;-) Jedyną pozytywnością jest zapach.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:skończyłam pierwsze

dla mnie hit wśród toników

Cieszę się, że mój ulubiony kosmetyk ma tak wiele pozytywnych opinii. Moja przygoda z tym tonikiem zaczęła się ponad 10 lat temu, gdy miałam problemy z przetłuszczającą się cerą i każdy kolejny kosmetyk do pielęgnacji twarzy zawodził na całej linii. Koleżanka poleciła mi zarówno tonik, jaki mleczko do demakijażu. Problemy z cerą zniknęły dość szybko. Do tej pory, choć zdarzało mi się wypróbować toniki i mleczka innych firm, produkty z Agropharmu okazywały się najlepsze.

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duża

mistrzostwo!

Wspanialy tonik, istne ukojenie dla cery. Natychmiastowa ulga i odzywienie dla cery, swietnie oczyszcza, rewelacyjnie nawilza, wyrownuje koloryt i sprawia, ze cera jest promiennia i wypoczeta. Uwielbiam go uzywac, czasami po nim nie potrzebuje juz kremu. Lubie go stosowac zawsze przed makijazem. Stosuje rano i wieczorem.
Plus sliczny zapach, dobra wydajnosc, dobra cena, choc minus - mala butelka i trzeba sie go naszukac :)
No i kosztuje prawie 8 zl, a nie 3,90 zl, ale to i tak nic w porownaniu do jakosci tego toniku. Zostanie juz ze mna na zawsze!

Używam tego produktu od: 1 mca

bardzo dobry

plusy:
-delikatny
-lagodny
-idealny do cery wrazliwej
-oczyszcza skore
-lagodzi podraznienia
-nawilza
-cena
minusy:
- brzydko pachnie

tonik spelnia swoje zadanie ale nie wiem czy go kupie bo nie odpowiada mi zapach.

Używam tego produktu od:juz skonczylam

Najlepszy!

To zdecydowanie najlepszy tonik, jakiego miałam okazję używać, bije na głowę cały drogeryjno-apteczny tonikowy asortyment. Tonik rewelacyjnie nawilża, odświeża, odżywia cerę, a nawet ją ujędrnia (tak, tak, też nie wierzyłam), skóra z miejsca zyskuje promienny, zdrowy wygląd i ładniejszy koloryt. Poza tym - niesamowita przyjemność stosowania za sprawą obłędnego, kwiatowo-ziołowego zapachu. Naturalny i delikatny, sądzę, że sprawdzi się przy każdej cerze. Za te pieniądze to prawdziwe cudeńko, lepsze od wychwalanych na KWC toników Biodermy czy La Rocha. Jedyny minus to słaba dostępność (ja zamawiam w aptece) oraz mała butelka. Mimo wszystko daję mu pełne 5 i szczerze polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bardzo dobry!

Jak do tej pory jest to najlepszy tonik, na jaki trafiłam! :)
Mam cerę mieszaną, ale wrażliwą i łatwo ulegająca podrażnieniom, więc właściwie wszystkie kosmetyki do cery mieszanej okazują się dla mnie za silne. A ten tonik choć mogłoby się wydawać, że jest odpowiedni dla cery suchej, bardzo dobrze oczyszcza skórę, odświeża i łagodzi ją. Zawsze po jego zastosowaniu mam wrażenie, że moja skóra wzdycha z ulgą :)
Dla mnie jedyny minus tego toniku to jego pojemność: zbyt mała i trzeba dość często go kupować.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

zaskoczona :)

nie przepadam za tonikami. zdecydowana większość tych, które stosowałam nie działało, a dodatkowo zostawiało taką lepiącą warstwę na skórze.
o tym toniku przeczytałam na wizażu. pewnie normalnie nie zwróciłabym na niego uwagi. kupiłam za jakieś b.małe pieniądze w aptece i nie żałuję.
tonik dobrze oczyszcza, ma ciekawy zapach, nie podrażnia i nie zostawia lepiącej warstwy na twarzy. po prostu dobrze działa na moją skórę.
za taką cenę na pewno warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: dwa

wspaniały

Najlepszy tonik, jakiego używałam. Oczyszcza, nawilża i wygładza. Nie podrażnia, przy mojej tłustej skórze sprawdza się bardzo dobrze. Do tego przyjemnie pachnie. No i cena zachęcająca. Czego chcieć więcej?Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Mój KWC wśród toników!

Zakupiłam to cudeńko po przeczytaniu pozytywnych opinii na Wizażu. Muszę przyznać, że kosmetyk jest wspaniały. Pięknie pachnie, oczyszcza i nawilża. Dużym plusem jest również fakt, że nie wysusza skóry i nie jest nafaszerowany chemią. Warto go wypróbować, zważywszy że cena jest śmieszna.

Najlepszy tonik jakiego używał

Jestem bardzo wybredna w kwestii zmywania makijażu. Po przetestowaniu prawie całej pielęgnacji aptecznej, zachciało mi się czegoś nowego. Jak zwykle KWC nie zawiódł i za 8 zł mam świetny kosmetyk. Pojemność dość mała, ale jakość toniku rekompensuje wszystko :)

Bezzapachowy, delikatny, skuteczny; dokładnie zmywa resztki mleczka. Daje uczucie świeżości. Wydaje mi się, że poprawił się stan mojej skóry, ale to może też zasługa żelu do zmywania...

Zagości na mojej toaletce na dłużej!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Po co komu tonik?

Jeśli miałabym założyć (ryzykownie), że używanie toników czemuś konkretnie służy,to ten tonik jest pierwszym takim preparatem ,dającym rzeczywiste,zauważalne efekty w całej mojej kosmetycznej historii.
Działa na skórę,ale jak???
Trudno powiedzieć.... Coś pomiędzy oczyszczeniem,znormalizowaniem a ujędrnieniem,z tym,że ja go używam na wacik i to bardzo obficie,raczej oklepując się,niż nacierając;)
A zaczęło się od opiewanego tu kremu pod oczy,całkiem niedostępnego w realu. Żeby nie płacić 12 pln za przesyłkę kremu kosztującego 8 ,wzięłam też ten tonik,jakieś ekstrakty kąpielowe i takie tam inne.... (zainteresowanym zdradzę,że darmowa przesyłka dla zamówień od 100 pln wzwyż;)

Toniku używam jako uzupełnienia pielęgnacji kremami Nuxe i zaprawdę uważam,że jest boski.
Nie tylko dla skóry,także dla ducha zmaltretowanego świadomością wszechobecnej chemii i chorób cywilizacyjnych.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno