Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Tonik Oeparol UMT jest wodnym roztworem wielu substancji roślinnych, w tym tłoczonego "na zimno" oleju z nasion wiesiołka. Jest niezbędnym preparatem kończącym demakijaż i oczyszczanie każdego typu skóry. Odświeża, nawilża i wygładza skórę. Może być stosowany do kompresów pojędrniających skórę twarzy i szyi.

Skład: Aqua, Hydrogenated Castor Oil, Calendula Officinalis, Sorbitol, Phenoxyethanol (and) Methyldibromo Glutaronitryle, Allantoin, Parfum, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Disodium EDTA.

Cena: 3,50zł / 130ml

Naturalny cud !!!

Moja cera nie sprawiała mi nigdy żadnych problemów - była normalna. Do czasu aż zaczełam kupowac rozne toniki typu: Clean&Clear, Pure Zone - niby do cery wrażliwej a tak wysuszyło mi cere to dziadostwo ze szkoda gadać. No i zaczęły się problemy, przesuszona skóra zaczeła się sama natłuszczać, pojawiały się zaskórniaki, jakieś pojedyńcze pryszcze.
Aż dzieki wam wizazanki wyczytałam o tym toniku i zaryzykowałam (miałam juz kiedys tonik bezalkoholowy ale nie podpasował mi). On jest po prosu REWELACJA. Jest bardzo łagodny, nie wysusza, ma prosty roślinny skład !!!! Cera wraca mi do normy - uzywam regularnie własciwie tylko tego toniku.

Dobry polski produkt !!!Używam tego produktu od: kilku lat

Uwielbiam go!!!

Ten tonik jest po prostu rewelacyjny! Odkąd go stosuje, znacznie poprawił mi się wygląd skóry, która po eksperymentowaniu z rozmaitymi preparatami oczyszczającymi, bywała nieprzyjemnie sucha i ściągnięta. Doskonale nawilża skórę. Po zastosowaniu buźka staje się gładziutka i super pachnąca:) To zdecydowanie mój faworyt w kwestii toników do twarzy- polecam gorąco każdemu!!!

najlepszy

SUPER !!!

Od jakiegos czasu nie mam zadnych problemow ze skora (to chyba ten wiesiołek lekarski). Dzieki tonikowi jest super oczyszczona i odswieżona.
Tonik ma taki naturalny i świeży zapaszek.

Niestety trudno go dostać - zamawialam on-line razem z żelem pod oczy (nawiasem mowiąc też polecam).

Używam tego produktu od: ok 4 m-cy

tonikowe KWC! oklaski!

jestem tym tonikiem w pelni usatysfakcjonowana! swietny w roli toniku, a jeszcze lepszy jako kompresy-po nich moja skora byla nawilzona jak po drogim aptecznym kremie! doskonale lagodzi podraznienia, koi i slicznie pachnie. warto wydac na niego te 6 zl. szkoda, ze cala seria jest trudno dostepna.

Używam tego produktu od:miesiac

jestem zachwycona

Tonik wprost idealny. Prosty skład, duża zawartość oleju z wiesiołka, znakomite działanie.
Dobrze zmywa pozostałości kosmetyków do demakijażu, odświeża cerę lekko ją nawilżając i wyrównując jej koloryt, nie daje uczucia ściągania (co niektórym tonikom się zdarza). Łagodzi podrażnienia, nie uczula. Doskonale nadaje się do okładów ujędrniających, które faktycznie działają! Niestety przez te okłady pierwszą flaszkę wykończyłam w dwa tygodnie, ale ponieważ jego cena nie jest wysoka, warto.
Polecam gorąco, zwłaszcza alergikom i posiadaczkom suchej cery

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Cudo Natury

Ten tonik bije wszystkie inne na głowę!

Jest prosty, ale efektowny w składzie. Wiesiołek to główne źródło NNKT (nienasycone kwasy tłuszczowe, biorące udział w regeneracji skóry). Łagodnie i dobrotliwie obchodzi się z moją cerą przy porannej toalecie. Nawilża, oczyszcza, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Pozostawia ją taką miękką i delikatną. I milo pachnie, nie jakoś chemicznie, ale naturalnie, "łąkowo". Jedyny minus, że jest go tak mało w butelce, oraz że trudno go dostać - zawsze muszę go zamawiać w aptece zielarskiej.

Polecam wszystim cerom!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Mój KWC

Super tonik, łagodzi podrażnienia, likwiduje zaczerwienienia, nie ma po nim żadnych niespodzianek.. Na moja skórę działa rewelacyjne delikatnie ja nawilżając. Mam po nim taką wypoczeta i promienną buzię;) Cudo !

No i ten zapach... marzenie ;)

Mój ci on! ;)

Cudowny tonik:)
Przepięknie pachnie- ziołowo, z lekką kwiatową nutą( to przez ten zapach tak szybko mi się kończy, bo zlewam się nim litrami:D). Dobrze oczyszcza, a jeszcze lepiej łagodzi i koi zmęczoną skórę. Mam wrażenie, że poprawia elastyczność skóry.
Jedyny minus to mała ilość toniku w buteleczce (skądinąd całkiem niebrzydkiej)- bodajże 150 czy 180 ml, a chciałoby się tak co najmniej ze 200:>

Ilość zużytych opakowań:1 skończone opakowanie

extra

DLA MNIE KWC ! Moją opinię potwierdził ostatnio dermatolog, tonik w swoim składzie ma wiesiołek lekarski, który ma zbawienny wpływ na skórę , oraz właściwości ujędrniające.
Polecam zwłaszcza kompresy na twarz i szyję-:)) po dłuższym ,systematycznym stosowaniu, będą efekty.
Mam skórę sklonną do podrażnień, zwłaszcza na mazidła, do tego skóra trądzikowa. Po nim nic takiego nie zauważyłam ,wręcz przeciwnie, koi i łagodzi największe podrażnienia.
Dlatego ciągle powracam do tego toniku od lat, ciągle jednak testuje inne, jednak jak na razie tylko ten sprawdza się w 1000%
No i cena, niska a świetny produkt, zresztą jak cała linia tych produktówUżywam tego produktu od: kilku latek
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

oj tak :D

tani jak barszcz a moze i jeszcze tanszy ;) 3,50 to smieszna cena :] niektorzy powiedza zapewne ze ten tonik to woda. ja jednak bardzo wysoko go cenie. zuzylam cala buteleczke i ani pol niedoskonalosci ani plamki czy podraznienia nie odnotowalam :D odswieza, nawilza i koi. jest taki delikatniutki :D ideal :] i to za takie grosze!! Używam tego produktu od: ...