Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Tonik Oeparol UMT jest wodnym roztworem wielu substancji roślinnych, w tym tłoczonego "na zimno" oleju z nasion wiesiołka. Jest niezbędnym preparatem kończącym demakijaż i oczyszczanie każdego typu skóry. Odświeża, nawilża i wygładza skórę. Może być stosowany do kompresów pojędrniających skórę twarzy i szyi.

Skład: Aqua, Hydrogenated Castor Oil, Calendula Officinalis, Sorbitol, Phenoxyethanol (and) Methyldibromo Glutaronitryle, Allantoin, Parfum, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Disodium EDTA.

Cena: 3,50zł / 130ml

milusi

Bardzo sympatyczny w użytkowaniu tonik. Delikatnie pachnie, wygładza, uspokaja cerę, w moim przypadku raczej jej nie nawilża, ale w końcu to zadanie dla kremu.

Raczej nie kupię ponownie, gdyż lubię próbować wszelkich nowości.
Ale polecam:)

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY

ttttttaaaaaaaaaakkkkk.

Tonik ładnie pachnie , tak specyficznie jak cała seria tych kosmetyków.Nawilża , likwiduje uczucie ściągnięcia , nie matowi skóry w moim przypadku tłustawej co mi nie przeszkadza bo i tak muszę używać pudru. Prawie ideał:)

bardzo dobry tonik

Bardzo delikatny i łagodny. Pięknie, naturalnie pachnie. Idealny do cery wrażliwej, ale nie tylko. Skutecznie oczyszcza skórę, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, nawilża. Po jego użyciu nakładanie kremu nie jest konieczne. Spododał mi sie, kupie ponownie :)

Używam tego produktu od:2mies.

Toż to cud natury ! :D

Kocham ten tonik od pierwszego nasiąknięcia płatka:D Nie spotkałam się jeszcze z łagodniejszym tonikiem i na dodatek nawilżającym! najlepiej jednak stosować go z kremem bio:-) Najwidoczniej to olej z wiesiołka gra tu główną rolę (btw w aptekach widziałam również tabletki z tej firmy oczywiście z wiesiołkiem) Ubolewam że się już skończył Mało wydajny jak dla mnie:(

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 zużyte

Świetny tonik

Ten niepozorny, nie drogi tonik naprawdę jest najlepszym tonikiem jaki mialam.
Nie podrażnia oczu, co często mi się zdarzało, jest bardzo delikatny.

Ja osobiście bardzo polecam.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok.10

***

Tonik oceniam jako dobry - miałam zarówno lepsze jak i gorsze toniki.

(-) Zapach jest bardzo intensywny - jak na mój gust nie potrzebnie jest tak mocno perfumowany.
Po użyciu skóra jest lekko zaczerwieniona.
Buteleczka jest nie wygodna - twarda i tonik opornie się z niej wylewa.

(+) Nie ściąga, nie napina skóry.
Nie tworzy lepkiej warstwy.

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

Świetny

Bardzo dobry tonik. Jest delikatny i nie powoduje podrażnień.
Po zastosowaniu skóra jest nawilżona i odswieżona.
Ma bardzo przyjemny zapach.
Ja kupiłam go za 7 zł (130 ml) więc nie jest taki tani, jak by się wydawało.
Minusy, to toporna butelka i trudność w kupieniu.
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

do suchej cery

Ten tonik sprawdza sie pewnie tylko na suchej buźce, u mnie, na mieszanej, daje baaaardzo średnie rezultaty. Słabo nawilża, za to zostawia lepką warstewkę która mnie doprowadza do szału. Gdzie w składzie:
znajduje się ten "wodny roztwor wielu substancji roślinnych"? Ja widzę tylko nagietek i wiesiołek, to dwa, ale czy to "wiele"?
Plus to niska cena, u mnie dostępny jest we wszystkich sklepach zielarskich i w wielu aptekach, za te parę groszy można spróbować.

Używam tego produktu od:1 m-ca

Jeden z najlepszych!

Tonik Oeparol dołączył do grona moich ulubieńców, jest świetny do suchej, wrażliwej cery. nawilża, odświeża a przy tym jest bardzo łagodny. Po jego użyciu czuję, ze mam ukojona skórę a podrażnienia znikają. Tonik pachnie ziołowo, bardzo przyjemnie. Opakowanie jest poręczne, jego wygląd to kwestia gustu, mnie się podoba ale i tak najważniejsza jest zawartość. Dodatkowym atutem jest niska cena tego produktu, szkoda tylko, że dość trudno go dostać.

b. dobry

Bardzo dobry tonik. Delikatny, bezalkoholowy, tak jak używany przezemnie poprzednio i obecnie Uroda Melisa.
Oeparol kupiłam robiąc zakupy w aptece internetowej. Jest tani, delikatnie pachnie. Nie podrażnia, dobry początek i koniec dnia dla skóry przetartej tonikiem.
Minusem jest opakowanie, sztywne, toporne, nieprzezroczyste.
Być może do niego wrócę jezcze kiedyś.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

przyjemny

Znudzona profesjonalną półlitrową Ziają postanowiłam wypróbować coś nowego, akurat udało mi się trafić w niewielkiej drogerii na ten tonik. Pamiętałam, że ma niezłe recenzje, poza tym kosztował niewiele, pojemność także niewielka, więc wzięłam go na próbę.
Tonik ma bardzo fajny, dość intensywny zapach kwiatowy - dobrze, że opakowanie jest małe, dzięki czemu zapach się nie znudzi.
Nawilża i odświeża, jest bardzo łagodny, nie podrażnia skóry.
Butelka powinna być z bardziej miękkiego plastiku.

Używam tego produktu od: wiosną

Niezły, ale bez zachwytów

Od toniku oczekuję wyłącznie łagodnego doczyszczenia i odświeżenia skóry, bez uczucia lepkości czy ściągnięcia skóry. Sprawę nawilżenia pozostawiam kremom, nigdy jeszcze nie doświadczyłam nawilżenia skóry za sprawą toniku - także w tym przypadku. Tonik jest łagodny; również stosunkowo łagodny (jak na tą serię kosmetyków) jest jego zapach; pozostawia na parę minut uczucie lepkości, które nie pozwala poczuć porządnego odświeżenia; nie wysusza skóry; uczucie ściągnięcia - sporadyczne. Opakowanie koszmarne - czasochłonna "zabawa" z odkręcaniem i zakręcaniem oraz próbą wylania odpowiedniej ilości toniku (co sztywna butelka skutecznie uniemożliwiała). Pojemność mała, cena (ok. 6 zł) w przeliczeniu na standardowe 200 ml - ok. 10 zł.
Ogólnie niezły, choć w zachwyt mnie nie wprawił. Możliwe, że kiedyś go jeszcze kupię (zwłaszcza jeśli zmieni się opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (na zmianę z innym)