Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Lakiery do paznokci w 60 atrakcyjnych odcieniach. Wyjątkowo łatwo się nakładają i szybko schną. Charakteryzują je ciekawe opakowania i niska cena.

Cena: 6zł/ 10ml

cudny

zakochałam się w lakierach Joko! mam teraz wiśniowy i go uwielbiam. dopiero teraz zaczęłam często malować pazurki, bo do tej pory nie podpasował mi żaden lakier. Mój aktualny nakłada się bosko, jedna warstwa daje piękny kolor, druga idealny. Bardzo dobrze schnie i nie muszę obawiać się jakichś zadrapań, pofalowań ;) trzyma się długo, po około 3 dniach ściera się na końcach, ale można to poprawić i nie widać rażącej różnicy

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

badziew

Mam taki jasno fioletowy kolor którym wogole nie idzie pomalowac paznokci, robią się takie smugi że szok, nawet po nałożeniu 2 warstw wygląda okropnie a jego trwałość to także zero, już drugiego dnia poschodził

Używam tego produktu od:mam go pół roku ale leży sobie 2 razy użyty

hmm....

Mam odcienie 13 ( różowy) oraz 48( srebrny brokacik) rózowy jakos nie przypadl mi do gustu i moja mama go uzywa natomiast srebry bardzo mi się podoba jest piekny poprostu ale niestety jego trwalosc jest warta 1* na drugi dzien lakier odpryskuje mozna go"zdzierać dugim paznokciem i odchodzi;/ a taki sliczny kolor ma:(szkoda.niewiem czy kupię ponownie...bo cena nie jest go warta (płaciłam ok 7 zł)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie: pierwszych

ładne kolory

-Kolory są naprawdę ładne, bardzo wyraziste. Za pierwszym razem kolor już jest mocny, za 2 gim jest idealny.
-Fajny pędzelek, nie brudzi.
-Kosystencja dobra
-jedyny minus to trwałość.. po 2 dniach schodzi, pozatym jest taki jakby miękki... mało odporny na zadrapania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

dość dobry

Posiadam kolor krwistoczerwony, taki o jaki właśnie mi chodziło. Lakier dość dobry, płaciłam za niego troszkę więcej (około 8 zł) ale jest naprawdę dobry. W miarę szybko zasycha i jest dość trwały.

Zaskakująco przyzwoity

Z zasady nie mam zaufania do tak tanich lakierów, zwłaszcza, że moje paznokcie natychmiast reagują łamliwością, nawet po wcześniejszym nałożeniu kilku warstw bardzo dobrej odżywki. Prawdopodobnie tak samo będzie po użyciu lakieru Joko, ale wczoraj mi się zachciało oberżynowych paznokci i kupiłam odcień nr 18. Omal nie umarłam z zaskoczenia, kiedy po kilku dosłownie sekundach był suchy jak pieprz. Oczywiście, zgodnie z zaleceniem na opakowaniu, aby wydobyć prawdziwą głębię koloru, trzeba pomalować kilka razy, ale i tak wyschły w ekspresowym tempie.
Tyle doświadczeń z pierwszego razu, czas na podsumowanie:
Zalety: Świetne schnięcie, duży wybór kolorów, po pomalowaniu brak smug, jednolita, gładka tafla. Konsystencja też OK
Wady: ściera się na końcówkach - jak chyba każdy lakier, jeśli pracuje się przy komputerze ;)
Koszmarny pędzelek - trzeba mieć trochę wprawy, żeby nie popaprać się po łokcie. Mógłby być dłuższy, wtedy łatwiej by się nim operowało

Opakowanie mnie ani ziębi ani grzeje, jakoś jedyne moje wymaganie co do buteleczki z lakierem jest takie, żeby było widać kolor zawartości ;)

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze i nabieram ochoty na inne odcienie

Porządny lakier

Mam dwa kolorki tego lakieru, popularną jak widzę strażacką czerwień nr 23 oraz brudną czerwień z drobinkami nr 24. Oba kolory bardzo ładnie się rozprowadzają, mają odpowiednią konsystencję - nie są ani za gęste ani za rzadkie. Kolor jest intensywny, kryjący, błyszczący i nie matowieje. Trochę niepodoba mi się pędzelek - mam wąską płytkę i ciężko mi ją pomalować takim szerokim aplikatorem ale poradziłam sobie z tym - poprostu pościnałam boki pędzelków i jest ok. Jak z trwałością ? U mnie żaden lakier nie odpryskuje, za to każdy jeden po dwóch dniach ściera się na końcówkach i JOKO nie jest wyjątkiem. Ale już się przyzwyczaiłam - wtedy po prostu zmywam lakier i maluję od nowa. No ale ja mam hopla na punkcie malowania paznokci, więc to dla mnie żaden problem. Lakier szybko wysycha na paznokciu, zastygając w lśniącą taflę bez żadnych smug. Trwałość produktu w buteleczce bardzo dobra - nr 24 kupiłam w zeszłym roku w listopadzie i nie zgęstniał, trochę się rozwarstwił ale wystarczy wstrząsnąć buteleczką i jest w porządku. Stan lakieru nie wpłynął na jego jakość a nie trzymam lakierów w lodówce. Ciemne kolory niestety odbarwiają płytkę paznokcia :(
Reasumując - polecam ten lakier, jest naprawdę bardzo porządny a kosztuje niewiele :)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

mimo, ze niedrogi, niewarto!

kosmetyki Joko mają u mnie dobrą opinię, ale niestety ten lakier do paznokci raczej dobrej opinii nie uzyskał. I tak:
Na +:
+ wybór ładnych kolorów
+ niska cena
+ super połysk (kótry niestety znika po pierwszym dniu)

Na -:
- trwałość - po pierwszym dniu widać pojedyncze odpryski
- wygoda - ciężko się nim maluje poznakcie z powodu "gumowatej" konsystencji, co powoduje powstawanie smug i nierowności, trzeba nie lada wprawy, zeby sobie z tym poradzić

Podsumowując jka dla mnie klapa, bo wiele jestem w stanie wybaczyk, ale jesli lakier sie sciera już pierwszego dnia, to dla mnie to bez sensu. Nie bede codziennie malowac paznokci, ale z "łupkami" też nie bede paradować.

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo lubię

Mam lakier w kolorze czerwonym. Jest świetny. Pięknie wygląda na paznokciach, nie odpryskuje za szybko, świetnie sie nakłada, nie robi smug. Od lakieru więcej nie wymagam, naprawdę. A jeśli kosztuje 6zł to juz w ogole jestem zachwycona :)
Wybór kolorów jest bardzo duży więc z pewnością zdecyduje się jeszcze na jakiś.

Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

TRAGEDIA !!!

Kupiłam ten lakier, bo skusił mnie ładny kolor - nr 5. No cóż kolor był bardzo ładny i to chyba tyle jeśli chodzi o zalety tego produktu :(. Po nałożeniu na paznokieć pozostawały okropne smugi i lakier tak jakby pękał na paznokciu, pozostawiając okropne ślady na całej płytce - jednym słowem TRAGEDIA. Nie polecam !!!

Używam tego produktu od:używałam go kilka razy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

stópkowa czerwień:)

Mam odcień 52, jest to piękna głęboka, intensywna czerwień, bez drobinek i metalicznego połysku. Na opalonych stopach prezentuje się okazale:) Lakier rozprowadza się bardzo dobrze, pędzelek jest dobrej jakości. Lakier nie jest zbyt gęsty, ale to akurat dobrze, na małych paznokciach rozprowadza się bez zarzutu. Na stopach wytrzymuje spokojnie tydzień, potem nieco blaknie i trzeba go odświeżyc lub nałożć na nowo. Ja nakładam dwie warstwy dla lepszgo efektu. Ogólnie lakier jest git:D

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:czerwone pierwsze:)

Jedna wielka smuga.

Mam kolor numer 6, taki mleczny róż. Niestety, pomimo wymiany pędzelka na inny powstają gigantyczne smugi i nierówności. Wygląda to dramatycznie i niestety mimo kombinacji nie da się tego uniknąć. Sama barwa lakieru ładna, ale efekt tragiczny. Na pewno nie kupię ponownie.