Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Lakiery do paznokci w 60 atrakcyjnych odcieniach. Wyjątkowo łatwo się nakładają i szybko schną. Charakteryzują je ciekawe opakowania i niska cena.

Cena: 6zł/ 10ml

Nie jest zły

Jest to kolejny lakier, który niespecjalnie mnie zachwycił. Ładnie się rozprowadza, nie tworzy smug ani bąbelków powietrza. Jak na tak tani lakier dość szybko wysycha, nawet przy drugiej warstwie. Pędzelek jest całkiem niezły, nie licząc dużej i nieporęcznej rączki. Trwałość poprawna (do 4 dni) biorąc pod uwagę mój rozkład dnia, niestety połysk nie jest tak długotrwały jak obiecuje producent. Nie mogę sprawdzić jego wydajności, gdyż dość szybko gęstnieje, a co za tym indzie zaczyna się ciągnąć i tworzyć smugi. Na plus można zaliczyć bogatą paletę kolorów i naprawdę niską cenę. Nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, gdyż wolałabym bardziej trwały i wydajniejszy kosmetyk niż oferowany mi przez Joko.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Kiepski

Jakość lakieru jest niska. Porównywalna z lakierami za 2- 3 złote.

+ połysk, b. ładny
+ paleta kolorów (miałam ochotę na kilka, całe szczęście kupiłam tylko 1)

- okropny pędzelek (krótki, z nierównymi włoskami, nieporęczny, "nie rozkłada się" na paznokciu)
- smuży, zostawia gluty
- schnie wybitnie długo
- jest nietrwały (z top coatem odchodzi płatami już 3 dnia rano)
- brzydko się zmywa (brudzi płytkę i skórki)

Dobry

Biorąc pod uwagę, że tak czy inaczej, prędzej czy póżniej wszystkie lakieru i tak odpryskują, więc wychodzę z założenia, że nie ma sensu przepłacać, to uważam że za tą cenę są to dobre lakiery.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:2 różne

rewelacyjny

Kupiłam biały lakier do frenchu. Na początku wydał mi się za bardzo przeźroczysty, ale po pomalowaniu wyglądał całkiem nieźle i na szczęście nie trzeba było drugiej warstwy.
O dziwo lakier bardzo długo się trzyma. Maluję paznokcie w niedzielę wieczorem i spokojnie do czwartku lakier się trzyma. W piątek wyglądają już mniej atrakcyjnie, a w sobotę zaczyna odpryskiwać.
Końcówki ścierają się znacznie wolniej, w porównaniu z innymi lakierami, które stosowałam.
Jestem pod wrażeniem i na pewno kupię inne kolorki.

Jestem na TAK :)

Kupilam 3 :) ale zakochalam sie w czerwieni nr 23 :D i 26 :) Bardzo dobrze sie rozprowadza, dlugo sie trzyma!! Fakt sciera sie na koncowkach ale nie tak szybko! Dla mnie rewelacja :) Dobra cena i dobry produkt- czego chciec wiecej??

Używam tego produktu od:6 miesiecy

jeden z moich lepszych

Jeden z lepszych, których używam. Mój ulubiony kolor to nr 23-cudowna czerwień.
Plusy wg mnie:
- ładne kolory
- ani nie za gęsty, ani nie za rzadki
- dobrze się nakłada
- łatwy do zmycia

Minusy wg mnie:
- ściera się na końcówkach
- odchodzi pionowo (przynajmniej u mnie, więc może ja coś źle robie)

Tylko 5gwiazdek ze względu na brak małych buteleczek, dzięki którym byłabym w stanie zużyć lakier do końca zanim wyschnie (mam go 5miesiący i jeszcze nie wysycha ale jest go dalej sporo w buteleczce przy regularnym stosowaniu)

Ładny połysk; 3 z dyżym plusem

Na razie czy 3 z dużym plusem, choć jeśli nie znajdę nic lepszego, to dostanie 4.
W moim mieście widuję go niestety po 9 zł, ale uważam,że to uczciwa cena za 10 ml dobrego lakieru.

+bardzo dobra konsystencja, która sprawia,iż lakier łatwo sie rozprowadza na bazie (w moim przypadku bazę stanowi odżywka sorai) i oczywiście na samych paznokciach; określam ją jakos średnio rzadką (ale nie za rzadką)
+piękny, elegancji, ale nieprzesadny połysk
+ładne róże do wyboru
+ładna buteleczka (bądźmy estetyczni ;-) )
+krycie: jedna warstwa-niczym french; dwie warstwy-pełna głebia koloru, jak obiecuje producent

+/- trwałość: dobry pod tym wzg. pod warunkiem, że nie myjemy naczyć w gorącej wodzie. Jak zacznie odpryskiwać, to jest już mało ciekawie..

-najważniejszy minus: łatwo robią się na nim różne odciski. Nie są one zbyt widoczne, ale jednak"są" :( Ponadto lakier po kilku dniach ma tendencję do takiego"marszczenia się", "pękania" przy końcach paznokci
- nieco za krótki pędzelek

Ogólnie mile mnie zaskoczył. Warto spróbować dla ładnego efektu.Używam tego produktu od: ponad miesiąc

bardzo dobre

Bylam pewna ze ocenilam te lakiery, ale skoro tego nie zrobilam to spiesze sie poprawic.
Mialam 3 opakowania pierwsze zuzylam juz wieki temu bo byl to moj ulubiony kolorek:) tylko zdarlam nalepke i teraz nie wiem jaki mial numer. Teraz posiadam nr 42 i 45 - obydwa perlowe. W tym jeden z nich ma juz conajmniej rok i jedyne co zauwazylam to, to ze odrobine zgestnial w stosunku do tego nowszego, ale maluje sie nim nadal bezproblemowo.
Na moich paznokciach srednio wytrzymuja 3 dni czyli taki standard- jeszcze nic sie dluzej nie utrzymalo. Nie scieraja sie tylko odpryskuja. Daja transparentny kolor, ladny polysk i mienia sie delikatymi drobinkami(bo nie nazwalabym ich czysto perlowymi).
Jednym slowem za ta cene i mozliwosc dlugiego uzytkowania oraz kolorki nalezy im sie 4:) Moglyby sie jedynie dluzej utrzymywac na paznokciach.

Używam tego produktu od: 3
Ilość zużytych opakowań: 3 lata

rozczarowanie

Ja to dopiero przepłaciłam ;) ...dałam za niego 10 zł. ! Faktycznie wybór kolorów spory, znalazłam taki który mi odpowiadał więc bez namysłu kupiłam, bo cena niewielka i z odżywki do paznokci tej firmy byłam bardzo zadowolona....a tu jednak rozczarowanie
Łatwo pomalować nim paznokcie, ale moim zdaniem potrzebne są 2 warstwy, żeby kolor dobrze się prezentował. Poza tym schnie okropnie długo ! i jest "miękki" ;) tzn. przy jakiejkowiek pracy pozostają ślady n paznokciach, odciskają się brane do rąk przedmioty , kartki gazet pozostawiają kreski ;)...po 2 dniach nie odpryskuje i nie ściera się jakoś okrutnie, ale przez te ślady na paznokciach nie wygląda to estetycznie ;( i tak trzeba zmyć pazurki .
Niska cena nie rekompensuje czasu schnięcia i "miękkości".

Używam tego produktu od:parę razy ze wzgledu na kolor
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

nie i jeszcze raz nie !!

zdradziłam inglota dla joko i to był błąd!!
wziełam w drogeri pierwszy lepszy lakier i wyszłam zadowolona, że znalazłam taki odcień o jaki mi chodziło...
a tu porażka...
ładnie się nakładał, równo bez jakichkolwiek trudności,

ALE

strasznie szybko sie zciera, wystarczyło że przejechałam paznokciem po kartce podczas pisania a tam czerwona krecha zostawała ( czerwony lakier )
lekkie naciśnięcie paznokcia kończyło się wgłebieniem w lakierze, zadrapaniem itp

jestem zdecydowanie na nie !!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Uwielbiam.

Wracam do tego lakieru. Jest świetni i tani, co się rzadko zdarza. ;) Kolory są intensywne i nie pozostawiają smug. Ostatnio znalazłam u siebie jeden już troszkę przestarzały i po delikatnej reanimacji był znów super, aż się zdziwiłam. Z tego co widzę przepłacam, bo w mojej drogerii kupuję te lakiery za 7,50 :o No coż, ale i tak kupię ponownie. Polecam!

Używam tego produktu od:lat ;)
Ilość zużytych opakowań: sporo.

super

Kupiłam numerek 44 - głeboka czerń... Szczerze przyznam, że nie spodziewałam sie wysokiej jakości, a tu taka niespodzianka :) Genialnie! Lakier szybko schnie, latwo sie naklada, nie mam zadnego "ale" w zanadrzu :)

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie