Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Lakiery do paznokci w 60 atrakcyjnych odcieniach. Wyjątkowo łatwo się nakładają i szybko schną. Charakteryzują je ciekawe opakowania i niska cena.

Cena: 6zł/ 10ml

Jeden z najlepszych

Jest świetny. Głęboki kolor już po nałożeniu jednej warstwy, idealnie się rozprowadza - zero smug. Szybko schnie. Dość trwały. I to wszystko za tak niską cenę. Ta seria zagości u mnie na długo.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Mam kolor czarny (44).Czarny jest bardzo wymagającym kolorem jeżeli chodzi i lakiety do paznokici i jeżeli lakier nie jest dobry nie będzie dobrze wyglądał.Ten jednak zaskoczył mnie swoją jakością,szczególnie w porównaniu do ceny(z tego co pamiętam około 6zł).Bardzo ładny,błyszczący i głęboki kolor można uzyskać już po nałożeniu pierwszej warstwy,przy drugej jest już to naprawdę idealna czerń.Trwałość dobra,szczególnie u nóg.Muszę jednak rochę pomarudzić na pędzelek bo jest za krutki za gruby i za twardy.Nie jest to jednak aż tak wielki mankament więc lakier zasługuje w pełni na ****.Napewno wypróbuję jeszcze inne kolory.

Ilość zużytych opakowań:narazie jedno

bdb

Jeden z najlepszych lakierów jakich używałam. Szybko schnie, super się rozprowadza, gładko sunie po paznokciu, nie pozostawia smug. Mam głęboki kolor, bez żadnych drobinek, intensywnie lśniący, więc w przypadku takich lakierów widac każdą smugę - a tu nic. Nie odpryskuje, ściera się na końcach. Trwałośc zadowalająca. Szeroki wybór ciekawych kolorów, przystępna cena. Spłaszczony pędzelek sprawdza się, ułatwia malowanie. Nie wiem jak dlugo lakiery te zachowują żywotnośc, ale w przypadku takiej ceny nie ma to aż takiego znaczenia. Polecam, będe systematycznie powiększac swoją kolekcję :-D

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo mi się podoba :)

Odcieni jest bardzo duzo, cena śmiesznie niska (ja zaplacilam 5,80 zl), pojemność odpowiednia, nie za duzy :) Pedzelek jest bardzo wygodny, lakier nie zostawia smug. schnie w miarę szybko, na paznokciach spokojnie wytrzymuje 3-4 dni, bez zadnych utrwalaczy. Mam nr 56, na pewno kupię jeszcze inne. Polecam.Używam tego produktu od: kilka tygodni,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.