HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

Oliwka pielęgnacyjna jest szczególnie wartościowa ze względu na zawartość naturalnych olejów roślinnych - sezamowego i migdałowego. Może być stosowana już od 1 dnia życia do pielęgnacji i masażu skóry niemowląt oraz oczyszczania okolic okołopieluszkowych. Regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom u kobiet w okresie ciąży oraz po narodzinach dziecka.
Ocena bardzo dobra w prestiżowym teście niemieckiego magazynu OKO-TEST 1/2006.

Bez oleju mineralnego, stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii, bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące, bez barwników i substancji konserwujących, bez emulgatorów, dobrze tolerowana przez skórę.

do peelingu [;

używam tej oliwki gdy robię peeling z cukru.
a dokładniej nalewam trochę na dłoń, dosypuję trochę cukru i jadę na ciało.
peeling robię tylko na tych miejscach gdzie się depiluję.
jak dla mnie dobra, ze względu na to, że po takim peelingu wystarczy spłukać skórę wodą, a oliwka zostaje i mam podwójne nawilżenie. do tego wspomaga poruszanie się cukru po skórze, inaczej taki peeling byłby nazbyt drastyczny ;] . spróbuję użyć jej też po depilacji i powiem jak efekt ;]

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Godny polecenia

Bardzo przyzwoity olejek. Natłuszcza, lekko nawilża. Używam czasami zamiast balsamu po kąpieli. Nie robi żadnych niemiłych niespodzianek.
Solidna 4.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo mam jeszcze inne bardzo przyzwote olejki na oku

zdecydowanie KWC :)

To najlepszy kosmetyk pielęgnacyjny, jaki do tej pory używałam. Kupiłam pod wpływem opinii wizażanek, a także kierując się bardzo prostym składem. Idealnie radzi sobie ze wszystkimi miejscami, gdzie skóra jest przesuszona i wymaga specjalnej pielęnacji. Nie używam na całe ciało, ale na stopy, na całe nogi (świetnie sprawdza się po depilacji), na łokcie, a czasami na całe ręce, na paznokcie i skórki wokół paznokci. Używam także na brzuch, by zapobiegać rozstępom, gdyż jestem w ciąży. I jak na razie rozstępów ani śladu, ale nie wiem czy to zasługa oliwki czy genów:)Używam tego produktu od:ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Moja ulubiona

Nie bede oryginalna - kupilam oliwke zachecona opiniami na wizazu. I kolejny raz nie zawiodlam sie! Ja kupilam oliwke w nowym opakowaniu i produkt sie nie wylewa. Dzieki prostemu skladowi nie obawiam sie jej stosowac na twarz - mnie w ogole nie zapycha. Stosuje rowniez na cale cialo po kapieli. Ma fajny zapach, nie taki typowo dziecinny. Czuje, ze moja skora jest nawilzona i miekka. Dobrze sie wchlania. Ogolnie bardzo fajny produkt!

Używam tego produktu od:ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

odkrycie roku :D

Czytam ten wizaż i czytam i co rusz odkrywam różne cudowne sposoby pielęgnacji urody :D Na to, żeby stosować oliwkę dla dzieci bym nie wpadła :D A jednak! w moim przypadku zdziałała cuda na twarzy! Zawsze mi się wydawało, że oliwka to tłusta maź zapychająca pory- no ale znowu wizaż mnie oświecił, że liczy się skład :D w tym przypadku cudownie naturalny, jak już pisały niektóre wizażanki.
Mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników i innych takich tam, a w dodatku bardzo przesuszoną ( o czym mi powiedziała pani badająca stan cery w jednej z aptek), więc pomyślałam, ze dla mnie taka oliwka bez żadnej chemii byłaby idealna i nie pomyliłam się! Stosuję ją co parę dni na noc i o dziwo stan mojej cery się poprawił. Mam wrażenie, że mam mniej zapchaną cerę i zaczęła być taka świetlista, miękka i gładka. Już się z nią nie rozstanę ;)
Ostatnio zaczęłam też nakładać ją na włosy na parę godzin przed myciem i też się świetnie spisuje- włosy są miękkie, i nawilżone.
Czasem stosuję też na ciało, ale bywa, ze nie chce się wchłonąć i muszę ścierać nadmiar chusteczkami, nie mniej jednak dla skóry twarzy i włosów idealna!!
Polecam!!!
Używam tego produktu od:3 tygodni

doskonały produkt

podeszłam do .. kolejnej oliwki nieufnie, ale to było zdecydowanie pozytywne zaskoczenie. Piękny zapach - niekoniecznie dziecięcy, przyjemne, komfortowe doznania po nałożeniu i jedwabisty efekt po dłuższym stosowaniu. Pierwsze opakowanie zużyliśmy z moim 2-letnim synkiem we dwoje, teraz kupuję po II opakowania. Gdyby nie to, że to typowo dziecięcy produkt - patrząc na opakowanie to uznałabym że to babski kosmetyk

lekka i pachnąca

Oliwkę zakupiłam dla córeczki;-) jest jakby mniej oleista od innych oliwek na rynku, a mimo to dobrze nawilża. Pieknie pachnie, dzięki czemu dziecko jest "apetyczne" hehhe Polecam każdemu do róznych przesuszeń , równiez dla alergików itp

Używam tego produktu od:roku

Najlepsza !

Uwielbiam tą oliwkę.
Kupiłam ją, gdyż szukałam czegoś do mojej wysuszonej skóry, a bałam się zapychających kremów. Ta oliwka ma bardzo prosty skład, nie zapycha i bardzo dobrze natłuszcza przesuszoną skórę.
Stosowałam ją też jako olejek do włosów, sprawdza się.
Zapach przyjemny, wydajna.

Używam tego produktu od: hmmm, nie pamiętam.
Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Fantastyczna!

Ogólnie nie znoszę oliwek z racji ich tłustości,dlatego nie byłam do niej zbyt przychylnie nastawiona. Na szczęście od swojej Pani Doktor otrzymałam malutkie opakowanie z zaleceniem;)"smaruj się,aby nie mieć rozstępów". Postanowiłam,że spróbuję i po dziś dzień nie żaluję decyzji. Oliwki zaczęłam używać w 4 miesiącu ciąży. Jest to jedyna oliwka,którą toleruję! Stosowałam ją przez całą ciążę,po ciąży i stosuję nadal. I wiecie co?! Wierzcie albo nie,ale nie mam na ciele ani jednego rozstępu-nigdzie! Fantastycznie nawilża,ślicznie pachnie a ciałko po jej używaniu jest takie delikatne,gładziutkie i mięciutkie. Nie pozostawia na ciele tłustego filtru-czego nie znoszę,wchłania się bowiem w całości. Nie powoduje uczuleń,a wszelkie podrażnienia np.po depilacji świetnie łagodzi!
W chwili obecnej mam dwie buteleczki tej oliwki w domu-jedną używam Ja,a drugą Moja Córeczka :)

Używam tego produktu od: marca 2008r
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam :)

nr 1 wśród oliwek

Napewno kupię ją jeszcze w sezonie zimowym, jest tak wydajna, że spokojnie wystarcza mi na pół roku. Działa tak samo na skórę jak inne oliwki, z tym, że skład ma z nich najlepszy, a to ją wyróżnia i stawia na czele. Zapach milutki, słodki i uspokajający. Konsystencja jak to oliwka - tłusta, oleista, zostawiająca błyszczącą się warstwe na ciele. Pomaga na wszelkie przesuszenia, tylko nie na alergiczne "suche placki". Uzywam tylko do smarowania nóg, stóp, dłoni i myślę, że przy regularnym użyciu o żadnych kłopotach z nawilżeniem nie byłoby mowy. Najlepiej używać na mokrą skórę po kąpieli, wtedy poślizg ułatwi rozsmarowanie, na suchą skórę staje się to uciążliwym koszmarkiem, do tego najlepiej uzywać na noc ponieważ nim się wchłonie trochę czasu upływa i ciuchy/pościel są nią wymazane. Butelka toporna w wyglądzie, szkoda, że nie jest przezroczysta, dozownik fatalny, więcej się rozlewa wokół zamykadła i po butelce, chociaż staram się bardzo uważać. Mimo wszystko najlepsza oliwka jaką miałam okazje wypróbować i jedyna, którą zużyłam do końca.

EDIT: Kiedyś po jej uzywaniu pojawiały mi sie krostki na czole, obecnie jakies 2 miesiace, mieszam ja z kremem nawilzajacym i slicznie sie wchłania na buźce, nawilżając i nie zapychając

Używam tego produktu od: 8-9 miesiecy

Warto

Jedyna oliwka, która mnie nie zapycha. Zapach ma delikatny i nienachalny. Cena jest do zaakceptowania. Ujmuje mnie niezwykle prosty i naturalny skład. Zostanie ze mną chyba na dłuższy czas, bo doskonale zastępuje krem nawilżający, balsam, krem do rąk i mleczko do demakijażu. Za tą cenę 4w1? Po prostu marzenie ;] A no i wydajna jest :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

nie rozumiem zachwytow.

Naczytalam ja sie KWC i postanowilam, ze jak pojade do PL to kupie sobie ta oliwke a nastepnie nastapi cud nad Wisla.
No i kupilam te oliwke i cudu nie bylo. Nie widze zadnej roznicy w reakcjach mojego ciala (twarz + cialo) na te oliwke. Nie dzieje sie nic, co nie staloby sie po Johnsonie, bambino, bootsie, tesco. Czytalam sklad. Owszem - inny, prosty. Ale mojej skorze jest to chyba zwyczajnie obojetne.
Owszem po kapieli jak sie nasmaruje to jestem nawilzona (jak po kazdej innej). Koncowki wlosow - natluszczone (jak po kazdej innej). Moglabym tak wymieniac i nie ma u mnie dziedziny, w ktorej ta oliwka bylaby w czyms lepsza niz inne.
Dodatkowo wychwalany zapach jest dla mnie poprostu meczacy i niemily.
Buteleczka ladna, cieszy oko. Cena? jak na oliwke - wysoka.
Ja juz raczej nie kupie.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1dno