HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

Poprzez codzienną łagodną pielęgnację Kremem pielęgnacyjnym do twarzy i ciała HiPP Babysanft skóra dziecka jest chroniona przed szkodliwymi substancjami i naturalnie odbudowuje swoją naturalną warstwę ochronną.Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała HiPP Babysanft jest idealny również do intensywnej ochrony twarzy i rąk niemowlęcia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem i mroźnym powietrzem. Krem szybko się wchłania i dzięki zawartości HiPP-Hautschutz utrzymuje prawidłowe pH skóry.Idealny także do delikatnej pielęgnacji skóry dorosłych. Zawiera wartościowy olejek migdałowy. Bez barwników, bez oleju mineralnego, bez emulgatorów PEG. Do stosowania już od 1. dnia życia

Miłe zaskoczenie

Otóż nigdy nie lubiłam kosmetyków dla dzieci ponieważ w większości są one niemiłosiernie tłuste a ja mam cerę mieszaną, czasem w kierunku tłustej.

Po nałożeniu tego kremu przeżyłam szok. On sie wchłania do matu!!! Nawet jak nałożę baaardzo dużo. Faktycznie na początku troche się maże ale po chwili ani śladu. Oprócz tego: Fajny, prosty skład, miły zapach, przyjemna puszysta konsystencja, tani.

Gwiazdkę odejmuję ponieważ mógłby lepiej nawilżać ale łagodzi świetnie!

jedyny wsrod kremów!

mimo ze jest Hipp jest firma kosmetyczna dla DZIECI to ja nie zawahałam sie go użyc. .
po 1.. po uzyciu skora jest taka mieciutka.. gładziutka jak u niemowlaka..
po 2 skora nie swieci sie.. kremik nawilza ale skora nie wyglada jak swieczka:)
po 3 .. moze nie za dobrze sie rozprowadza.. ale dla mnie .. jest rewelacyjny..i z tego powodu gwiazdki nie odejme:).. jedyny..i juz:) mimo ze kremow wyprobowałam bardzo wiele

Używam tego produktu od: miesiaca

sama nie wiem..

Trochę dziwny ten krem. Z jednej strony łagodzi podrażnienia, gdy się go użyje wieczorem, rano skóra jest w jednolitym kolorze, niezaczerwieniona,jakby poleczona. Ale niestety w ogóle nie nawilża, mam wrażenie,ze wręcz wysusza, bo zanim zaczęłam go używać nie miałam problemu z odstającymi suchymi skórkami, a teraz miewam je nawet na czole...
Dodatkowe plusy : nie zapycha, skóra się po nim nie świeci, nie zostawia tłustego filmu, chociaż konsystencja wcale nie jest lekka.
Podsumowując, bardzo dobrze ratuje podrażnioną skórę, ale do zwykłego nawilżania wybrałabym coś innego.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Rewelacja

Krem nie pozostawia tlustego filtru na skorze, nawilza a przede wszystkim nadaje sie dla alergikow. Jest to jedyny krem, po ktorym oczy mi nie lzawia i skora sie nie swieci i nie swedzi.
Po paru nieprzyjemnych doswiadczeniach z innymi kremami czesto do niego wracam.
Używam tego produktu od: nie pamietam, min. od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam ale na pewno ponad 2

Dobry nie tylko dla dzieci

kupiłam gdy dostałam uczulenia a inny krem dodatkowo mnie zapychał. ten był taniutki i postanowiłam go wypróbować. Teraz zostało mi już tylko troszkę w tubeczce Więc mogę ocenić.
Krem baaardzo dobry. Stosowałam go sama a nie jestem noworodkiem;) Nie zapycha.Dobrze nawilża(a ja mam skłonność do wysuszonej cery) ale nie zostawia filmu co jest plusem . Nie uczulił i łagodzi podrażnienia. Wyleczył napad uczulenia:)
nie powoduje zwiększenia przetłuszczania się mojej cery a choć mam cerę wrażliwą i przesuszoną krem innej firmy wywoływał u mnie taki efekt. Ten nie.
Na pewno kupie go następny raz. Nie wiem czy teraz bo upatrzyłam sobie na razie inny krem ale na pewno jeszcze ten kupie.

EDIT: wciąż mi Świetnie służy..Nie zapycha, nawilża ŚWIETNY! Polecam!:)
Dodaję gwiazdkę!
Używam tego produktu od:dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Ten kremik jest niezastapiony na zimę.Używam go na zmianę z Bambino,poniewaz uwielbiam kosmetyki dla dzieci.Kremi slicznie pachnie i dobrze nawilża,ale co najważniejsze nie pozostawia tłustego filtu.Jest nieząstapiony przy niskich temperaturach.Jedyną wadą jest ciut niska wydajność

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu.
Ilość zużytych opakowań:

nie do codziennej pielęgnacji

To kolejny kosmetyk hippa po szamponie, który ewidentnie wysusza. Jakiś czas temu postanowiłam wyeliminować nadmiar chemii ze swojej kosmetyczki i tak trafiłam na hippa. Krem owszem leczy podrażnienia, ale przy okazji wysusza. Mam z natury "oliwkowo złotą" karnacje,bez skłonności do pryszczy a jeśli nawet jakiś się trafi przy okresie to znika bez śladu w ciągu 2 dni. Hipp zafundował mi nowe doświadczenia. Po ponad roku stosowania tego kremu moja twarz zrobiła się całkiem blada, odwodniona, z rozszerzonymi naczynkami, straszliwie wrażliwa na słońce(nie opala się tylko robi się czerwona i piekąca), pojawiły się bolesne pryszcze, a trądziku nie miałam nawet jako nastolatka. Stosowanie hippa odbiło się również na rzęsach, które z długich i ciemnych zrobiły się kruche, cienkie i spłowiałe. Cera zrobiła się tak wrażliwa, że nawet spryskanie twarzy wodą avene powodowało zaczerwienienie i pieczenie. Ten krem nie nadaje się do codziennej pielęgnacji. Daje mu dwie gwiazdki bo rewejacyjnie wygoił skóre oparzoną grillem.Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nie całe 2

bdb na zime

krem ten uzywam głownie zimą- gdyż jako jedyny nie zapycha mi porów. Z zalet wymienie dodatkowo:
-dobrze chroni skóre,
-nie podraznia,
-nie wysusza,
- skóra jest miła w dotyku,
- niska cena.

Polecam.

Używam tego produktu od: prawie rok

wysusza ;(

śliczne opakowanie, nic się z niego nie wylewa, zapach przepiękny, konsystencja boska, wchłanialność do matu...
ale godzinę po nałożeniu znika złudne uczucie nawilżenia i ukojenia, skóra jest ściągnięta, wysuszona...
dodam, że dostałam ten krem od koleżanki mamy, która smarowała nim swojego dzidziusia i zrezygnowała z używania tego kremu z identycznych powodów jak ja.
szkoda, liczylam na niego.

Ilość zużytych opakowań: wymęczyłam jedno opakowanie, więcej nie będzie.

Nie dla mnie

Nie wiem, może lepiej by się nadał dla dziecka, ale jak mnie wysysza, to małe dziecko chyba tym bardziej...
No właśnie, główny minus to to, że wysusza..Nie tyle, że nie nawilża, a ewidentnie wysusza!! Twarz mam tak ściągniętą jak po nałożeniu jakieś maseczki ściągającej. Poza tym piecze..
Początek składu fajny, pod koniec Methylparaben mi się nie podoba.
No i to by było na tyle, plusem jest to, że nie zapycha i w sumie po nałożeniu go na noc, rano buzia wygląda nawet ładnie :)

Teraz mu trochę zaniżyłam średnią, no ale mi nie podpasował :(
A szkoda, bo tani i zapowiadał się fajnie :(

Używam tego produktu od: jakis miesiąc

Idealny

Używam zgodnie z przeznaczeniem,a właściwie nie ja,lecz moja córka.Jest to najlepszy krem jakikiedykolwiek używała.Skóra po nim jest mięciutka,bardzo dobrze nawilżona,ale nie tłusta.Krem wchłania się niemal do matu.Ślicznie pachnie i jest bardzo wydajny.Cena śmieszna a jakość najlepsza.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Przyjemny.

Bardzo delikatny, przyjemny, ładnie pachnący krem. Kupiłam go w chwili, kiedy moja twarz robiła się coraz bardziej podrażniona innym kremem i potrzebowałam dość szybkiego ratunku. Od tego czasu stosuję go codziennie na noc, a raz na jakiś czas także na dzień. Krem jest bardzo wydajny - odrobinka wystarczy na nasmarowanie twarzy i szyi, jak wspomniała jedna z moich poprzedniczek - chwile się marze, ale potem natychmiast się wchłania do całkowitego matu. Skóra jest mięciutka, nawilżona jednak w stopniu dla mnie niewystarczającym. Tzn. wystarczającym na noc, ale w ciągu dnia stwarzającym pewne problemy, bo pomimo jego zastosowania czuję lekkie ściągnięcie. Ściągnięcie jednak nie uciążliwe, wynikające chyba z tego, że nie jest to krem stricte nawilżający, znika zawsze po zastosowaniu podkładu nawilżającego albo popsikaniu wodą Avene. Zazwyczaj z resztą stosuję ten krem w parze z wodą Avene, i ten tandem doskonale redukuje zaczerwienienia i ewentualne podrażnienia twarzy. Jestem zadowolona z tego kremu, chętnie kupię go jeszcze i to zapewne niedługo, bo TŻ robi wyraźne zakusy na moją obecną tubkę.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze