HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

Poprzez codzienną łagodną pielęgnację Kremem pielęgnacyjnym do twarzy i ciała HiPP Babysanft skóra dziecka jest chroniona przed szkodliwymi substancjami i naturalnie odbudowuje swoją naturalną warstwę ochronną.Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała HiPP Babysanft jest idealny również do intensywnej ochrony twarzy i rąk niemowlęcia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem i mroźnym powietrzem. Krem szybko się wchłania i dzięki zawartości HiPP-Hautschutz utrzymuje prawidłowe pH skóry.Idealny także do delikatnej pielęgnacji skóry dorosłych. Zawiera wartościowy olejek migdałowy. Bez barwników, bez oleju mineralnego, bez emulgatorów PEG. Do stosowania już od 1. dnia życia

świetny krem

Odkąd go odkryłam, jest stałym bywalcem mojej półki z kosmetykami. Kupiłam go dla synka - jest alergikiem, ma bardzo wrażliwą skórę. Krem nie podrażnia, łagodzi szorstkość, nawilża, bardzo dobrze się wchłania. Nie powoduje żadnych podrażnień. Smaruję synka po kąpieli - ma gładziutką, delikatną skórę. Świetnie łagodzi świąd związany z atopowym zapaleniem skóry.
Ja używam do twarzy - co jakiś czas stosuję go na noc, przez tydzień albo dwa. Ratuje też w przypadku podrażnienia - wyleczył moją skórę po użyciu mikrodermambrazji Eveline. Podczas okresu pylenia, kiedy męczy mnie katar alergiczny, jest niezastąpiony - dzięki niemu mój nos nie jest czerwony i podrażniony od ciągłego wycierania. Bardzo dobrze sprawdzał się pod makijaż, do czasu, jak zaczęłam stosować filtry.
Ma prosty, bardzo przyjazny skład, ślicznie pachnie.
Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: sporo

całkiem fajny

Chyba najbardziej udany produkt z całej serii Hipp.
Mam suchą skórę i bardzo wybredną.Generalnie reaguje uczuleniem na większość kremów do twarzy.Kupiłam ten licząc na łagodność i nie myliłam sie.Krem nie zawiera oleju mineralnego i ma przyjazny skład.
Jest troche zaskakujący,po posmarowaniu marze sie przez chwile po czym nagle w ciągu kilku sekund zupełnie wsiąka,przez chwile mam po nim uczucie ściągniętej skóry które jednak szybko mija,skóra jest gładka,sprężysta i nawilżona.Co więcej nie pozostawia tłustego filmu,skóra jest matowa,krem idealnie nadaje sie pod makijaż.
Ma fajną higieniczną tubkę.