HiPP, Babysanft, Wundschutz Creme (Krem ochronny przeciw odparzeniom)

HiPP, Babysanft, Wundschutz Creme (Krem ochronny przeciw odparzeniom)

Skutecznie chroni przed wilgocią, zaczerwienieniem, odparzeniami i uszkodzeniami skóry. Zawiera wartościowy olejek migdałowy i cynk. Pozwala skórze oddychać i doskonale ją regeneruje. Zwiększa się odporność na odparzenia. Łatwo się rozprowadza. Bez oleju mineralnego. Bez barwników. Bez emulgatorów PEG. Do stosowania już od 1. dnia życia.

Wrażliwa skóra na pupie niemowlęcia jest szczególnie zagrożona podrażnieniami z powodu wilgoci i ciepła wytwarzanego przez pieluszkę. Krem ochronny przeciw odparzeniom HiPP Babysanft skutecznie zapobiega zaczerwienieniom, podrażnieniom i odparzeniom skóry. Dzięki zawartości HiPP-Hautschutz - aktywnego składnika na bazie drożdży oraz cynku wspiera odporność skóry i przyśpiesza gojenie się ran.
Idealny również dla zmęczonej skóry dorosłych.

nie kupię więcej

Generalnie bardzo sobie chwale produkty Hippa i właściwie uzywamy z maluszkiem całej serii kosmetyków. Każdy nam podpasował prócz tego kremu. Nie zabezpieczył pupy przed podraznieniem. W konsekwencji pojawiło się odpażenie. Spróbowałam po jakimś czasie i niestety sytuacja powtórzyła się.

W takich okolicznościach nie polecam go nikomu.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: pół

Świetny!

Doskonale chroni przed odpażeniami, łagodzi podrażnienia. Nie uczula mojego maleństwa. Stosuję go na zmianę z Mustela kremem witaminowym. Oba produkty są równie dobre. Kremik Hipp jest idealny dla noworodka. Mój synek nie miał nigdy odparzonej pupki i myślę, że częściowo jest to zasługa właśnie tego kremu. Posiada też idealną konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze rozprowadza sie na skórze

Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

super!

Kupiłam cała serię kosmetyków pilęgnacyjnych Hipp ze względu na zapach i ładne opakowanie szczerze powiem a nigdy wcześniej nie potrzebowałam twgo rodzaju specyfików. Wśród nich znalazł się krem przeciw odparzeniom jednak leżał w szafce i czekał na swoją porę bo najpier tradycyjnie zasypywałam pupę mojego maleństwa pudrem i w ten stary sposób nabawiła sie odparzeń na pupie, wtedy odstawiłam puder i zaczęłam stosować krem nie wierząc jakoś szczególnie w jego właściwości a jednak mile jestem zaskoczona bo od czasu kiedy go stosuje nie pojawiły się żadne odparzenia mimo tego że takie okropne upały mieliśmy i skóra pod pieluszką dodatkowo była narażona na wilgoć. Jest praktycznie bezzapachowy, długo trzyma się w zgięciach co przy myciu przysparza dodatkowych potarć żeby go wypłukać ze skóry dokładnie, łatwo się rozsmarowuje jednak na suchej skórze, nie nadaje się do smarowania wilgotnego jeszcze po użyciu husteczek nasączonych ciała bo się "zbija" i nie da się go równomiernie rozetrzeć, nie ma żadnych odparzeń przy jego stosowaniu, nie uczula, bardzo wygodne miękkie opakowanie - krem się łatwo wyciska, wydajny, przystępna cena no i to ładne opakowanie :)
Polecam szczerze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetny

Krem jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie i co najważniejsze, łagodzi wszelkie podrażniea. Jak synek ma odparzoną pupę, wystarczy użyć go przez dwa, trzy dni i już jest dobrze :) Nie jest bardzo gęsty jak inne cudokremy ;) Smaruję nim również niefajne sprawy na mojej twarzy i też przyspiesza ich gojenie. Cena rewelacyja w stosunku do wydajności.