Eau Thermale Avene, Hydrance Optimale Riche [Rich Hydrating Creme] (Krem nawilżający do skóry normalnej i suchej)

Avene Hydrance Optimale Riche krem nawilżający dla skóry normalnej i suchej jest przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej w wyniku ekspozycji na ekstremalne warunki klimatyczne lub po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych. Krem zawiera wodę teramalną Avene o właściwościach kojących podrażnienia, a także kompleks trzech związków lipidowych koniecznych w utrzymaniu prawidłowej struktury komórek naskórka. Po nałożeniu krem natychmiast się wchłania i odpręża skórę.

taki sobie:)

nie utrzymuje odpowiedniego nawilzenia mojej kóry,po stosowaniu w suchych partaich nadal mam uczucie sciagniecia,patrie tłusciejsze nieladnie nabylszcza ,nie nadaje sie pod makijaz.po nałozeniu zachowuje sie raczej jak maska.nie odzywia:)taki sobie zwykly krem, co do konsystencji to mam wrazenie ze sie smaruje kremem dla dzieci :)myslałam ze beda lepsze rezultaty

Używam tego produktu od:uzywalam okolo miesiaca

Mój ulubiony póki co

Mam skórę atopową, zmagam się z zaczerwieniem i suchością. Ten krem świetnie sobie z tym radzi :)

PLUSY:
* łagodzi zaczerwienienia
* świetnie nawilża
* skóra po nim jest miękka, gładka, elastyczna
* niweluje podrażnienia
* ładnie pachnie

Nadaje się pod makijaż, ale trzeba chwilę odczekać, żeby dobrze się wchłonął. Podkład w miarę dobrze się rozprowadza. Ale zbyt szybko nałożony na krem pozostawi smugi. Gdyby nie to, byłby moim KWC ! Teraz zamierzam kupić go w wersji z filtrami.

do bani

Długo zastanawiałam sie nad kupnem tego kremu bo nie jest tani i starsznie sie zawiodłam.. Mam cere normalną i chciałam jakis dobry krem nawilżjący. Moze nawilża ale nie wchłania sie wogóle i zostawia tłusty film na skorze, ktory jest nie do przyjęcia! Zwłaszcza kiedy chcesz nałozyc makijaz: podkład bardzo ciezko sie rozprowadza i twarz okropnie sie błyszczy.. Do tego nie ma zadnych własciwosci wygładzania pierwszych zmarszczek, a taki efekt chciałam uzyskac :/ Rownie dobrze mogłabym nakładac na twarz zwykły krem Nivea- efekt taki sam. Nie szkodzi ale tez nie działa cudów. Cena nieadekwatna do jakosci. Porażka

Używam tego produktu od: 1 miasiąca

nie sprawdził się

koszmarny krem!!
Uzywałam go przez cała zime i oto moje spostrzeżenia:
1) choć moja skóra jest sucha i odwodniona, to mimo tego, pozapychał mi pory.:O
2) żadne nawilżenie + tłusty film na twarzy ( to do wybaczenia, gdyż jest to krem tłusty)
3)jest straaasznie gesty, ciezko sie rozprowadza i duzo trzeba go nakladac
4) OGROMNY minus za parafine w składzie która jest na 2 miejscu, a jak wiemy, parafina zatyka pory, powoduje rozwój bakterii beztlenowych i wysusza, u bardzo wielu osób wywołuje alergie dlatego unikajmy jak ognia

Mój KWC

Na poczatku zaznacze,że jestem posiadaczką cery mieszanej i bałam się tego kremu z racji tego,że okaże sie dla mnie za tłusty,okazało się ,że nie potrzebnie.Używam go jako nawilżacza na noc i spełnia swoją rolę świetnie,najbardziej obawiałam się, że mnie zapcha jego bogatsza treśc,ale nic podobnego nie miało miejsca.Buzia rano jest mięciutka,wypoczęta i co najważniejsze nawilżona.Nie wiem jak będzie latem z nocną pielegnacją-pewnie wersje riche zamienie na legere,no ale zobaczymy.Wydajny.Dla mnie produkty avene są naprawdę godne polecenia,a szczególnie linia hydrance.

Używam tego produktu od:pażdziernika
Ilość zużytych opakowań:Kilka po 5ml i w trakcie 40ml

po prostu dobry

bardzo dobrze nawilża, leciutko tłustawy i raczej gęsty, ale dobrze się wchłania, zapach wg mnie mininalny, zupełnie nie przeszkadza, tubka wygodna i w używaniu i w transporcie, szczególnie go polubiłam po powrocie ze słonecznego urlopu, gdy skóra syczała SOS :)

ogólnie godny polecenia, choć drogi i niezbyt wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 40 ml

jak zawsze doskonały

krem świetnie nawilża, ja używałam go zimą,
miałam też wersję light na wiosnę i lato
godny polecenia :)
jako nawilżacz extra
skóra ukojona, stanowi dobrą bazę ochronną przed mrozem, skóra staje się jaśniejsza, miękka i delikatna

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

I love avene

Przerobilam wszystkie z serii Hydrance, ale ten jest dla mojej mieszanej skory najlepszy. Ten lzejszy byl dobry, ale za lekki, za to ten jest idealny. Dobrze nawilza,odzywia, nie zapycha porow, nie powoduje powstawania krostek i swiecenia. Jednym slowem ideal. Zapach bardzo neutralny i ledwo wyczuwalny, konsystencja dobra. Opakowanie super.

Idealny

Wśrod ulubionych nawilzaczy jest w czołowce! O wiele lepszy od wersji legere, ktora za szybko znika, wchlania sie i slabo nawilza. Ten nadaje skorce miekkosc, nawilzenie czuc przez kilka godzin, co wazne nie swieci sie, bdb sie wchlania nie znikajac przy tym. Dla mnie jest tez istotne, ze w
przeciwienstwie do Legere nie zwiera parabenow. Jak dla mnie superdoskonaly!!! (zwlaszcza zima)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: oj, nie policze ;-)

nie polubiliśmy się

jest to pierwszy produkt avene, którego nie polubiłam i mogę stwierdzić jednoznacznie, że nie kupię go ponownie. Nawilża ok, ale znam lepsze nawilżacze. Jest ciężki, tłusty, zostawia film na twarzy a tego nie lubię. Nadaje się do stosowania tylko na noc, ale pachnie tak intensywnie, że ten zapach mnie drażni. Najgorsze, że mnie pozapychał, więc z pewnością do niego nie wrócę, zużyję go na dłonie lub stopy

Ulubiony

Uzywalam tego kremu na zmiane z tym lekkim do cer nadwrazliwych i rich compensating cream i przez kilka miesiecy nie moglam sie zdecydowac, ktory jest dla mnie najlepszy. Ten wygrywa jak na razie, poniewaz ma przyjemna, gesta konsystencje-dobrze sie rozprowadza, szybko wchlania pozostawiajac skore nawilzona, ukojona i gladziutka. Nie podraznia, jest bardzo delikatny, ma takze mily i delikatny zapach. Musze przyznac, ze na poczatku wahalam sie czy go kupic, nie przypadl mi za bardzo do gustu jego brat Legere i wydawalo mi sie, ze ten moze byc jeszcze gorszy. Nic bardziej blednego. Juz przy pierwszym uzyciu probki bylam bardzo zaskoczona i zaraz zakupilam duze opakowanie. Polecam.

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: wlanie zaczelam trzecie

jeden z najlepszych aptecznych

Ten krem to prawdziwy ratunek dla przesuszonej cery, nie ważne czy do suchej i wrażliwej czy poprostu odwodnionej. Jest to jeden z nielicznych kremów które nie robią krzywdy i nie pogarszają stanu cery. Mam go zawsze w swojej kosmetyczce i po różnych eksperymentach zawsze do niego warcam. Krem ma gestą konsystencję, przyjemny zapach, swietnie nawilża i koi skórę. Buzia jest taka gładka i miękka przez długi czas, absolutnie nie uczula i nie podrażnia, zdecydowanie polecam.Używam tego produktu od:pół roku z przerwami