Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Nowy tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy są grubsze, ale jednocześnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają szczoteczce "Clean - Build'. Nowy tusz łatwo się aplikuje.

Jestem bardzo zadowolona.

Jestem mile zaskoczona,tusz okazał sie w moim przypadku strzałem w 10-tkę.Rzęsy wyglądają ślicznie,jestem bardzo zadowolona.Napewno kupie ten tusz ponownie.

Używam tego produktu od:2 tygodni

a jednak super ;)

Albo ja nie umiem malowac sie ta szczoteczka, albo mam wybrakowany egzemplarz. Ten tusz nie spelnia moich oczekiwan.. mam dlugie rzesy, ale dosyc cienkie, wiec skusilam sie na te "rewolucje" i zawiodlam sie. Po pierwszym nalozeniu rzesy wygladaja naturalnie, jakby nic na nich nie bylo (tylko kolor), drugie-niewielki postep, trzecie-i tak ie dorownuje Maybelline. moze trzeba nalozyc piec warstw? rzesy nie sa rozdzielone perfekcyjnie, nie sa sklejone, bo tusz jest moim zdaniem zbyt gesty.Używam tego produktu od:tygodnia
edit: tusz mnie jesdnak zaskoczyl, mozna powiedziec ze sie rozkrecil ;) ladnie pogrubia, nie skleja i ogolnie jest na plus ;), nie wiem czy kupie ponownie bo to nie moj KWC i lubie nowosci. za te cene bardzo dobry!!!

świetny!polecam!

Myślałam że to będzie kolejny eksperyment bo ja wiadomo drogie panie jak to bywa z tuszami,a że wypróbowałam ich już trochę...Zachęciła mnie cena w promocji za 17,90.I bardzo miłe zaskoczenie!!WOW!!!Moje rzęsy wyglądają jakbym doczepiła sobie drugie sztuczne!!!niesamowite!!Prawdziwy wachlarzyk!Kolor baaaardzo czarny.Ta niepozornie wyglądająca szczoteczka naprawdę potrafi zdziałać cuda!!!Poza tym efekt utzrymuje się cały dzień!
Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

dla mnie za mało zagęszczający

Pierwsze kilka użyć mnie urzekło - byłam bardzo zadowolona bo ta niepozorna szczoteczka robiła mi (prawie) gąszcz rzęs. Niestety bardzo szybko, jakby z dnia na dzień wysechł jakoś i nie było już takiego fajnego efektu. Teraz maluje mi się nim jak nieco już zużytym tuszem - jest suchawy i obsypuje się, wiec pod wieczór na końcówkach rzęs już go nie ma (zdarza mi sie trzeć oczy).
Myślę że dla kogoś, kto nie liczy na mega gęstość tylko delikatne zaznaczenie oka będzie świetny -> świetnie rozdziela rzęsy a czerń niezbyt głęboka.
Po prostu zależy jak kto lubi.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Całkiem całkiem

Kupiłam, bo byłam bardzo ciekawa szczoteczki. No i jest nawet oki. Tylko ma jednego minucha . trochę sie obrypuje. Ale ja lubie trzeć oczy i staje się to dla mnie plusem, bo tusz nie rozmazuje sie pod oczami tylko obsypuje i można go strzepnąć :):)
Mam czarny ale widsziałam też granatowy. Jak sie pomalije jedną rzęse czarnym a drugą granatowym to nie ma różnicy.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

Nieporozumienie

Póki co mam mieszane uczucia do tego tuszu, niby dobry ale....
1. ma dość suchą konsystencję
2. ma mało intensywny czarny kolor - to raczej ciemny szary
3. nie rozdziela dokładnie rzes przez co troszke je skleja
4. przez to ze jest suchy, trzeba na malowanie przeznaczyc wiecej czasu niz normalnie aby otrzymac porządany efekt

Na jego plus przemawia to ze pogrubia i wydłuza. Nie zauważyłam osypywania ani rozmazywania.

Poużywam go jeszcze i gdyby mnie w ostatniej chwili zachwycił to nie omieszkam tu o tym wspomniec :rolleyes:

EDYCJA: Tusz jednak nie zachwycił - jest wiele lepszych tuszy.
Używam tego produktu od: miesiaca

Obsypywacz :/

Przypadkiem się na niego natknęłam (nowy zakup rodzicielki ;) ) i, co prawda po 2 użyciach, ale wystawiam mu już ocenę. Najwyżej zmienię..
Tak czy siak- nie mam zamiaru się z nim nigdy więcej męczyć. Po nałożeniu tuszu myślałam, że tak, w końcu Avon zrobił coś solidniejszego, bo rzęsy były ładnie wydłużone, odrobine podkręcone i pogrubione z niewielką tendencją do sklejania ;) jednak po jakimś nie za długim czasie tusz najnormalniej w świecie zaczął się osypywać i kruszyć, a muszę zaznaczyć, że jest to produkt BARDZO świeży :) (wczoraj rozpakowany). Także dla mnie, użytkowniczki szkieł kontaktowych, został on skreślony na całej linii :)
Po za tym- ładna czerń, ale to nie przysłoniło tego wielkiego minusa ;)

Używam tego produktu od: wczoraj? :)

DOSKONAŁY

Kupiłam sobie ten tusz , tak jak poprzedniczka myślałam , że będzie to kolejne badziewie i się miło rozczarowałam , Ten tusz jest super , mam rzęsy jak wachlarzyki! Oczywiście polecam!!!

Używam tego produktu od:wczoraj

dla mnie super !

Myslalam,ze to bedzie kolejna porazka jelsi chodzi o tusz.Mialam ich troche,eksperymentowalam na sobie i okazly sie totalna porazka.Tym razem jednak oplacilo sie !!! Dobry,wydajny,nie skleja rzes umiejetnie nalozony,wydluza + pogrubia =) , szczoteczka rewelacja! Ladnie rozdziela.Cena w promocji 17,90 zl oplaca sie! Polecam !!! =)
Używam tego produktu od:od tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie