Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Nowy tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy są grubsze, ale jednocześnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają szczoteczce "Clean - Build'. Nowy tusz łatwo się aplikuje.

Kupiony w: U konsultantki

Niewidoczny tusz do rzęs od Avon.

Skąd ja go jeszcze w szafce miałam??? Jestem w szoku, że tyle lat leży. Czasem przeprowadzki są dobre, bo odkopuję się takie rzeczy, że w życiu by się nie pomyślało, że ma się jeszcze gdzieś w domu na dnie komody.
Kiedyś bardzo dużo produktów zamawiałam z Avon - dzisiaj praktycznie wcale.

Używałam go bardzo dawno temu, więcej niż 3 lata temu. Używałam go przez całe gimnazjum, bo dawał delikatny efekt, za który nauczyciele nie czepiali się.
Był praktycznie nie widoczny na rzęsach.
Na początku bardzo wodnisty, rzadki i odbijał się wszędzie do dookoła oka. Mocno skleja rzęsy i bardzo długo wysycha. Lekko się osypuje w ciągu dnia.
Napisy szybko mi się starły z opakowania, a samą szczoteczkę musiałam regularnie czyścić.

Nasza wspólna historia kończy się dzisiaj i w końcu tusz ten wylądował w koszu.

3x nie

TUSZ TEN NIE SPEŁNIŁ MOICH OCZEKIWAŃ - NIE WIDZĘ ŻADNEGO EFEKTU POGRUBIENIA RZĘS, NIE SĄ TEŻ ANI PODKRĘCONE ANI WYDŁUŻONE. GENERALNIE NIE ROBI NIC PRÓCZ NADANIA IM KOLORU. PLUSY SĄ TAKIE ŻE PRZYNAJMNIEJ NIE SKLEJA RZĘS ANI SIĘ NIE KRUSZY.

ok

Tusz ładnie oddziela rzęsy, wydłuża je i delikatnie pogrubia. Nadaje im czarny, głęboki odcień. Nie skleja rzęs i nie obsypuje się. Gorzej z pogrubieniem.

Kupiony w: U konsultantki

Dla tych co lubią naturalny makijaż

Używałam tego tuszu zanim do oferty Avon wszedł Super Shock. Uwielbiam takie tusze z minimalistycznymi silikonowymi szczoteczkami.
Tusz nadaje rzęsom naturalny wygląd, podkreślając je czarnym kolorem. Idealnie rozdziela,co jest dla mnie bardzo ważne. Nieźle też wydłuża. Nie pogrubia specjalnie i to dla mnie jest ok,bo nie lubię mieć nawalone na rzęsy tonę tuszu. Czasem robią się pojedyncze grudki. Trwałość przeciętna. Wydajność podobnie. Opakowanie czarne, eleganckie, proste. Swego czasu mój ulubieniec. Dla wszystkich, którzy lubią naturalny look.

Bubel

Nie kupuje produktów marki Avon bo juz od wielu lat uważam, że sa jakości produktów z chińskiego marketu. Tusz dostałam od koleżanki więc przetestowalam i powiem tak gdybym palcem nałożyła na rzęsy czarny cień do oczu efekt byłby ten sam. Może komuś się sprawdził dla mnie bubel ogromny, z przyjemnością sie go pozbylam

Nic nie robi

Ten tusz się u mnie nie sprawdził,nic nie robi,nie podkręca,nie pogrubia, nie odciska się na powiece,szczoteczka kiepska, ja już jej niestety nie kupię.Bardzo nie polecam :( :(

Nie dla mnie

U meni się nie sprawdził. Skleja rzęsy. Przez ten tusz rzęsy w ogolę nie chciały się podkręcać " proste jak druty" Efektu pogrubienia brak.
Tusz się kruszy i po godzinie wygląda strasznie.

Całkiem ok

Przyzwoita masakra. Ładnie rozdziela rzęsy i wydłuża. Nie odciska się na powiece, nie rozmazuje się. Daje delikatny i naturalny efekt. Działa podobnie jak SuperShock, który jest troszkę lepszy.

Kiepski

Cóż ? Z tego tuszu nie byłam zbyt zadowolona. Po pierwsze miał bardzo gęstą nawet bym powiedziała suchą konsystencje, a po drugie szczoteczka strasznie kuła mnie w powieki przy malowaniu..... Niewiem czy to ja trafiłam na felerny egzemplarz czy po prostu ten tusz nie był stworzony dla moich rzęs. Daje 3 za to ,że nie sklejał rzęs i dawał naturalny efekt.... Niestety tylko przez 1,5 tygodnia.... Potem wysechł na wiór.

Numer one

To jedyny tusz do rzęs jaki kupuję regularnie z Avon.Jest super.Nie podrażnia oczu,nie skleja rzęs,nie robią się grudki.Jest trwały.Używam i będę go jeszcze nie raz zamawiać.Polecam.

Raczej nie

szczerze to nie jestem zadowolona z tego tuszu, szczoteczka kiepska, bardzo elastyczna wygina się, rzęsy się sklejały , brak objętości rzęs. Jak dla mnie kiepski produkt. Nie polecam.

Dobra

Dobra maskara. Bardzo ładny efekt rozczesanych, wydłużonych rzęs, jednak jak większość produktów z avon, szczególnie tuszy do rzęs uczulał mnie. Polecam każdemu kto nie ma problemów z oczami, natomiast ja już jej niestety nie kupię.