Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Nowy tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy są grubsze, ale jednocześnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają szczoteczce "Clean - Build'. Nowy tusz łatwo się aplikuje.

Dla mnie super

Od razu zaznaczam, że nie jestem mega zdolna jeśli chodzi o makijaż i nie mam wysokich wymagań.
+ nie wysycha za szybko
+ wygodna, nieduża, prosta szczoteczka
+ ładna głęboka czerń
+ można uzyskać naprawdę zadowalający efekt; rzęsy są gęstsze i rozdzielone
+ cena

używam od: 6 msc
ilość zużytych opakowań: dwa całe

dobry

mam go już drugi raz, tym razem był w zestawie z mleczkiem do demakijażu za ok 17 -18 zł ( nie pamiętam dokładnie ) :)
bardzo go lubię : ma fajną szczoteczkę , fajnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie robią się grudki.
Minusem jedynie jest to , że muszę malować się nim nawet 3-4 razy żeby był fajny efekt- przez co jest mało wydajny :(

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

jak za tą cenę to mój KWC

Tusz jest super,ładnie rozczesuje rzęsy,nie skleja,nie tworzy grudek,lekko pogrubia,delikatnie wydłuża.Rzęsy są naturalne,a jednocześnie wyraźnie zaznaczone.Szczoteczka jest idealna,plastikowa,nie za duża nie za mała.Za cenę w promocji to doskonały zakup.Pół gwiazdki odejmuję za krótką trwałość tuszu,dość szybko wysycha,ale za tą cenę mogę kupować go nawet co miesiąc.

bardzo dobry.

nie spełnia swoje zadania jeśli chodzi o pogrubienie rzęs - skleja je. ale za to świetnie wydłuża. po paru razach nauczyłam się nakładać go tak, by nie sklejał, ale full pogrubienia tak czy siak nie uzyskałam. śnieg i deszcz mu nie służą, wtedy już potężnie skleja rzęsy. osypuje się.

Szału nie ma.

Bardzo byłam pozytywnie nastawiona do tego tuszu.
Spodziewałam się po nim wiele.
Niestety, zawiodłam się.
Pierwszy minus za wyblakłą czerń.
Drugi za krótkowłosą szczotkę, którą nie da się dobrze rozdzielić rzęs, przez co na początku używania przy drugiej warstwie zostają posklejane.
Trzeci minus za szybkie wysychanie w opakowaniu.
Rozczarowałam się bardzo, zdecydowanie nie kupię go więcej.

bardzo dobry

Jest to chyba najlepszy z tuszy oferowanych przez avon. Dobrze pogrubia, wydłuża, a nawet podkręca rzęsy. Nie wiem,czy to możliwe, ale gdy kupiłam go w promocji, był o wiele gorszej jakości, dlatego radze kupować go w katalogu w standardowych ofertach.

Używam tego produktu od: pierwszy kupiłam ok. 3 lat temu

trudny do określenia

Tusz kupiłam w zestawie z jakaś wodą toaletową. Nie zachwycił mnie, ale ze wszystkich dotychczasowych tuszy z Avonu - jest chyba najlepszy. Nie czyni cudów, mimo to lubiłam go za kolor, trwałość i wygodną szczoteczkę. Delikatnie podkreśla rzęsy (w sam raz do szkoły;))

...

+ dobra pigmentacja,
+ atrakcyjna cena ok 22 zł (w promocji które są częste na ten tusz ok 16 zł),
+ świetna szczoteczka (zwłaszcza dla kogoś kto nie ma zbyt wielkiej ilości rzęs, jak ja),
+ bardzo dobrze usuwa nadniar tuszu przy wyjmowaniu szczoteczki z opakowania,
+ dość miły i przyjemny zapach,
+ długo się utrzymuje na rzęsach ok. 12 godz,

Najlepszy tusz z Avonu!

Moim zdaniem nie tylko pogrubia, ale też wydłuża i zagęszcza. Dla odpowiedniego efektu wystarczy zaledwie raz pociągnąć rzęsy szczoteczką. Jest fantastyczny na co dzień. Kiedy nałoży się więcej warstw, zaczyna wyglądać sztucznie. Jednak jako kosmetyk używany w ciągu dnia sprawdza się świetnie. Kiedy zaczęłam go używać, wszystkie koleżanki z pracy zauważyły różnicę i pytały jaki mam tusz. Zdecydowanie polecam! Zwłaszcza kiedy jest w promocji, co w Avonie zdarza się bardzo często.

mój ulubiony tusz

Używam tego produktu od kilku lat, nigdy mnie nie zawiódł

Plusy:
-nie skleja rzęs, wręcz je rozdziela
-Lekko wydłuża
-bardzo ładny efekt
-cena

Minusy:
-niestety muszę go zawsze nakładać na inny tusz, na szczoteczce jest bowiem bardzo mało tuszu
-mało wydajny
-szkoda, że nie ma tego produktu w drogeriach

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: osiem

bardzo fajny :)

porządny, odrobinę kruszy się pod koniec dnia, ale i tak jest bardzo wytrzymały. kolor głęboki, wydłuża, rozdziela, nie skleja i nie tworzy grudek.

na pewno sięgnę po kolejne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 3, niecałe

Nie jest to zły tusz, ale...

Nie jestem do końca zadowolona z tego tuszu. Daje nawet fajny efekt. Rzęsy są fajnie rozdzielone, wydłużone. Pogrubienie mogłoby być większe, wolę mocniej zaznaczone rzęsy. Na co dzień jak znalazł, tym bardziej że się nie kruszy.
Największą jego wadą jest to, że potrafi tworzyć grudki. Owszem, da się je usunąć, ale przez to używanie tego tuszu jest mniej komfortowe. Nie można też dokładać kolejnych warstw tego tuszu. Gdy tak zrobimy, rzęsy nie wyglądają estetycznie, są oblepione tuszem, a nie ładnie zaznaczone. Myślę, że to właśnie przez tę tendencję do wysychania i przez konsystencję samego tuszu, która jest dość sucha.
Podsumowując - nie jest to zły produkt. Można wypróbować, tym bardziej że nie jest drogi.

Używam tego produktu od: kilku tygodniu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie