Yves Saint Laurent, Perfect Touch, Radiant Brush Foundation

Yves Saint Laurent, Perfect Touch, Radiant Brush Foundation

Pierwszy podkład w pędzlu. Formuła pozwala osiągnąć efekt nieskazitelnej, pełnej blasku i gładkiej cery. Zawiera kompleks Baby-skin zapewniający właściwe nawilżenie skóry oraz kompleks Ampli Light dodający skórze blasku. Chroni przed promieniami UVA. Za jednym pociągnięciem pędzla pozwala osiągnąć profesjonalny efekt.Nie komegodenny. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Dostępny w 12 odcieniach.

kryjące, rozświetlające, ujednolicające
Krycie
średnie
w tubce
fluidy

Prawie jak ideał

Po zużyciu wszystkich próbek, postanowiłam kupić podkład. Od razu się zakochałam w pędzelku, jest bardzo przyjemny dla twarzy.
Mam cerę mieszaną z problemami i fakt, że używam sporo korektora na niedoskonałości, ale YSL \\\\\\\\"perfect touch\\\\\\\\" jest wyjątkowy:
-pięknie rozświetla i wyrównuje koloryt
-maskuje drobne niedoskonałości, w zasadzie im więcej nakładamy, tym więcej maskuje.
-jest wydajny! a w opakowaniu 40ml, czyli 10ml więcej niz w kazdym innym podkladzie
-jest dlugotrwaly, choc dla cer ze skolnnosciami do przetluszczania sie wymagana jest poprawka co 4 h
-lubie konsystencje
-nie zapycha, leciutki, prawie nie czuc go na twarzy
-niesamowicie dopasowuje sie do koloru skory
nie jest on ideałem, ale blisko mu do niego. Dodam jeszcze tylko, ze mam odcien 2!
Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

edit: podkreśla suche skórki :(

Zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

fajny :)

Bardzo dobry podklad na cieplejsze dni:

- swietnie sie rozprowadza - pomysl z pedzlem trafiony
- rewelacyjnie rozswietla- buzia wyglada na swieza, wypoczeta, szczesliwa, zadbana itp. :D
- nie zatyka porow- co jest dosc istotne przy mojej mieszanej cerze
- wyrownuje kolor
- ma lekkie dzialanie kryjace , dzieki temu efektu maski brak
- jest lekki, nie czuc go na buzi
- wspaniale swiezo pachnie
- jest bardzo wydajny
- swietna gama kolorow- kazdy znajdzie cos dla siebie

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Zwyklak

Średniej jakości produkt biorąc pod uwagę iż jest to produkt z górnej półki.
Rozświetla i owszem , lekko też matuje niestety krycie jest absolutnie zerowe!
Właściwie kremy koloryzujące dają większą moc "poprawienia" cery niż ten podkład.
Pędzelek niby ułatwia nakładanie chociaz nie wiem w czym można by bylo miec klopoty skoro i tak go nie widac na twarzy :(
Cena absolutnie nie adekwatna do jakości:(
Nie polecam

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go, wiecej nie będzie

świetny krem koloryzujący.

mam w szufladzie chyba 3 odcienie i zawsze będę do niego wracać. wg mnie jest świetny jako krem koloryzujący, rozświetlający. na podkład kryje zbyt słabo. jest delikatny, nie powoduje wysypu, nie zapycha, rozświetla i lekko ujednolica kolor skóry. wprost wymarzony na lato. leciutki, nie czuć go na buzi. nie podkreśla skórek, czuć, ze nawilża. nie przepadam za aplikacją pędzlem ale zwyczajnie wyciskam go na wierzch dłoni i nakładam palcami.

Ilość zużytych opakowań: łącznie 5 tubek

Rozczarowana

Zalety:

- ładnie pachnie
- dyskretnie matuje

i to by było na tyle zalet

- w ogóle nie kryje .. ani trochę
- krótko utrzymuje się na twarzy
- podkreśla suche skórki
- napewno nie nawilża

Zdecydowanie dla młodych dziewczyn, z idealną cerą, które szukają wyłącznie dyskretnego matu.

Używam tego produktu od: próbka

Poprawia naturę

Dla mnie podkład doskonały. Kolor 1 jest idealny dla mojej karnacji, czysty jasny beż, bez domieszki żółci czy różu. Sam fluid bardzo ladnie pachnie (konwalią?arbuzem?).
Po nałożeniu twarz wygląda promiennie i szlachetnie. Trzyma się cały dzien i nie ciemnieje. Doskonale łączy się z kremami. Nie podkreśla porów, wręcz przeciwnie, dzięki rozświetleniu w ogóle ich nie widac.
Jest lekki, nie czuć go na twarzy, nie tworzy efektu "maski". Mam wypielęgnowaną cerę, więc nie szukam mocnego krycia.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: używam 3.

całkiem mi odpowiada

Podkład jest stosunkowo lekki i kryjący jednocześnie, a przy tym jeden z niewielu, który pasuje odcieniem do mojej jasnej cery.
Buźka posmarowana tym specyfikiem wygląda na wypoczętą, ładnie odbija światło i taki efekt (w moim przypadku) utrzymuje się przez cały dzień- aż nie chce się go zmywać :).
Jedynymi minusami, które jestem w stanie przeboleć, to:
-podkreślanie wysuszonych skórek (na prawdę trzeba się pod niego dobrze nawilżyć)
- nie jest do końca wygodny przy aplikacji. Z początku problemów nie było, rozprowadzałam go pędzlem, a potem wcierałam dokładnie palcami. Trudności pojawiły się dopiero po zużyciu opakowania do połowy- ciężko się go wyciskało i zdarzało mi się, że z pędzla skapywał na ubranie.

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa

nie dla mnie

mam cerę mieszaną ale wysuszoną leczeniem dermatologicznym trądziku, główne moje zmory to suche czoło, zaczerwienione policzki, rozszerzone pory i wągry, a gdzieniegdzie krostki :( :( :( czyli beznadzieja zupełna

podkład za lekki - nic a nic nie kryje ! kolory dla bladych ma cudne i fajnie się wtapiają :)
poza tym szybko się ściera i brudzi ubrania :/

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: próbka

naprawde dobry

Jeden z najlepszych, jakie mialam, a moze najlepszy. W duzym stopniu ze wzgledu na swietne odcienie, ten ktory wybralam(4) jest idealny dla mojej jasnej cery, jakbym nie miala makijazu. Bardzo delikatny efekt, prawie niewidoczny, a przy tym jednak troche kryje,choc bez szalenstw- czasem przydaje sie korektor(ale cos za cos). Delikatnie rozswietla twarz(co widac szczegolnie po jakims czasie, bo zaraz po nalozeniu to bardziej polmat niz blask), ale twarz nie swieci sie. Co wazne, nie zapycha, chyba po raz pierwszy moja cera jest w tak dobrym stanie, zdecydowanie mniej krostek.
Co do pedzelka, to nie uzywam, odlaczylam go, szybciej i sprawniej nakladam podklad dlonmi, poza tym na pedzlu zawsze troche podkladu zostaje, wiec tak jest ekonomiczniej:)
)Używam tego produktu od: 4 mcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dla mnie super!

Jestem dosc zaskoczona negatywnymi opiniami o tym produkcie, ale widocznie wszystko zalezy od potrzeb i typu cery. On dla mnie spelnia najwazniejsze zadanie: kryje to, co ma przykryc, a jednoczesnie wygląda bardzo naturalnie. nie matuje, ale to nie jego funkcja. Zgadzam sie z efektem "Babyskin", moja mama nie widząc mnie po dluższej nieobecnosci, myslała, że tak mi się poprawiła cera! Nie poznała się, że miałam fluid na twarzy. Jak dla mnie jest on dość dobrze kryjący (nie mam mocno problematycznej skóry, ale tez nie dokonałą). Moją największą udręką są przebarwienia pigmentacyjne nad górna wargą i jak dotąd ten fluid najlepiej jej przykrywa, jak rownież wszelkie blizny po wypryskach i zaczerwienienia. Wspaniale stapia się ze skórą i pięknie wyrównuje jej koloryt. W przeciwieństwie do innych recenzentek, uzywam go zimą (nr 7) gdy cera potrzebuje lepszego krycia i toche ozywinia. Latem jest on dla mnie za intensywny i troche za jasny, wtedy siegam po delikatne fluidy, tzw. sheer.
Super rozwiązanie ze szczoteczką. Nie brudzę rąk. Przy aplikacji trzeba troche wylac na rękę, a potem na niesc na twarz. Po paru razach juz mozna sie zorientowac ile go wycisnąć, zeby się nie marnowało. Pędzel dość często trzeba myć, żeby dobrze sie malowało (do mycia go nie zdejmuje, więc nic sie nie urywa, jak w przypadku którejś z recenzentek).
Napewno jest wart swojej ceny i jest to 40ml, gdzie większość fluidów to 30ml.
Jest to moje juz drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad roku

Średni

Jest delikatny podczas nakładania, ale kiedy wyschnie, pozostają smugi... Pędzelek też mi nie odpowiada, zawsze wyciskam za dużo podkładu. Nic specjalnego.

w drogerii dostalam kilka probek tego podkladziku,a wlasciwie kremu tonujacego:-) Nie moge powiedziec nic na temat pedzelka,bo nie mialam okazji go wyprobowac. Podklad zupelnie nie kryje, nadaje bardzo subtelny kolorek, a szczerze powiedziawszy podkresla nasz naturalny koloryt skory...Odswieza, wydobywa blask,dosc dobrze nawilza.Nie zaobserwowalam uczucia sciagniecia na twarzy,podklad rowniez sie nie walkowal,dobrze wspolgra z zelami,fluidami i kremami nawilzajacymi( innych baz pod podklad nie uzywam).Bardzo szybko znika z twarzy,zwolenniczki satynowego efektu(jaki zazwyczaj daja fluidy rozswietlajace) rowniez nie beda zachwycone, gdyz PT dosc szybko zaczyna sie blyszczec. Jednym slowem zaden to cud YSL, moze swiadomosc uzywania podkladu tej marki da nam wrazenie luksusu,jednak efekty jakie osiagniemy daleko sie maja do zamierzen producenta. Najzwyklejszy kremik tonujacy,zupelnie jak te dla nastolatek od Nivea:-)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:kilka probek