For Your Beauty, Pędzel do pudru

For Your Beauty, Pędzel do pudru

Pędzel do pudru o miękkim włosiu, Przeznaczony do nakładania pudru sypkiego i pudru w kamieniu.

Raczej nie...

Pędzel nie drogi, więc można spróbować, ale ja już chyba na rossmanowskie akcesoria się nie skuszę. Zaletą jest cena, i to że puder nim w sumie nałożyć można bez większych trudności. Z minusów sztywność, drapanie i to że po umyciu się zrobił jakiś dziwny. Poza tym przy każdym nałożeniu pudru gubił 5-10 włosków, w trakcie mycia więcej. Są lepsze, droższe ale myślę, że w pędzel warto zainwestować więcej niż 10zł. Tak więc tego pana już sobie daruje.

średnia jakość pod każdym wzgl

Używałam od wielkiego dzwonu
przez te około 1,5 roku prany był kilkadziesiąt razy,
już po pierwszym zmienił swój dostojny kształt :brzydal:
w ogóle podczas prania leje się z niego czarna farba, oraz wychodza pojedyncze włoski (2-3 sztuki), no ale czego oczekiwać po pędzlu za 10zł
włosie jest bardzo sztywne jak na moją wrażliwą skórę, mimo, że nakładam pudry arcydelikatnie, ze względu na to, że zwykle nakładam je na filtry, a i tak na policzkach czuć drapanie. Jest bez porównania z pędzlem do różu, Bobbi Brown

Rossmann Nie Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: grubo ponad rok
Ilość zużytych opakowań: nie zużył się, wyrzuciłam go

lubie go :)

nie rozumiem stwierdzen, ze pedzel ma twarde wlosie. to w koncu pedzel a nie wata... kupilam zachecona niska cena bo chwilowo nie moglam sobie pozwolic na cos drozszego i jestem pozytywnie zaskoczona. chyba trafilam na szczesliwy egzemplarz bo z mojego po myciu w ogole nie wypadaja wlosy. bardzo ladny i naturalny efekt daje nalozenie nim pudru/rozu w kamieniu. solidnie zbudowany. wlosie nie traci koloru. przyjemny dla twarzy, a rozszerzona podstawka ulatwia uzywanie go. generalnie nie mam mu NIC do zarzucenia, jednak nie stawiam maksa bo to jednak tylko zwykly pedzel i nie bede sie nim zachwycac. po prostu spelnia swoje zadanie i tyle :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

kiepski

Trudno napisać coś dobrego o tym pędzlu, ponieważ jego zalety kończą się po odejściu od kasy - cena faktycznie przystępna.
Do pierwszego umycia, co moim zdaniem jest niezbędne i to regularnie, spełniał swoje zadanie w stopniu zadowalającym.
Po umyciu (szamponem do włosów):
- zgubił mnóstwo włosków
- stracił kształt - strasznie zwiększył swoją objętość (jest teraz "rozłożysty" ;) i skołtunił się; próby rozczesania skończyły się wypadaniem kolejnych włosów
- zapach jest jeszcze bardziej drażniący

Wolę kupić pędzel z naturalnego włosia dobrej marki niż dziesięć tych - jednorazowego użytku.
Polecam dla osób, które wciąż uważają, że mycie pędzla nie jest koniecznością.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy i ostatni

Średniak

Gdy kupiłam ten pędzelek z początku byłam bardzo z niego zadowolona... Dopóki nie doszłam do wniosku, że jego włosie jest (w porównaniu do innych pędzli) dość twarde! Ponado urwała mi się już plastikowa rękojeść... Muszę sobie to jakoś skleić (choć rozpatruję kupienie nowego, lepszego pędzelka, po prostu :P).

Ponadto wypadają włoski i pędzel farbuje przy jego myciu, co mnie bardzo drażni.

Jednak te 10 zł. to nie jest jakiś majątek i jeśli chodzi o takie przejściowe korzystanie z pędzla to w sumie można go polecić, ale nie na dłuższą metę, bo się po prostu psuje.

Używam tego produktu od: ok. roku

myślałam, że będzie lepszy.

kupiłam ten pędzel na spróbowanie. wyglądał nieźle, jednak trochę mnie rozczarował. na początku wypadało z niego dość sporo włosków. poza tym szybko się rozkleił, więc musiałam go "łatać" domowymi sposobami. często trzeba go myć, bo puder dość mocno się na nim osadza. bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: jeden

słaby..

uważam,że lepiej wydać trochę więcej pieniędzy na lepszy pędzel, bo ten jest do niczego. włosie jest strasznie twarde, wypada tak dużo włosia,że niedługo zostanie mi tylko rączka. nie polecam do pudrów sypkich.

Używam tego produktu od: niecały rok

zle nie jest

O ile lubie inne produkty z lini do makijazu tej firmy to pedzel akurat srednio mi pasuje. Zaczne od tego ze jest drapiacy :( Swedzi mnie po nim policzek a nie mam uczulenia na synetyki. Kolejna sprawa to rozprowadzanie rozu/bronzera.. moze mistrzem nie jestem, super wprawy nie mam ale niestety robi placki. Wlosie jest wedlug mnie zbyt sztywne i za malo elastyczne.
Co prawda nie sypie sie z niego włosie, ale za to bardzo szybko sie niszczy. Wloski ktore wyjsciowo sa czarne po miesiacu stosowania robia sie siwo rude.
Uzywalam go przez wiele lat i zbytnio nie narzekalam jednak obecnie mam z czym porownywac i niestety wypada blado, ale niewymagajacych mysle ze zadowoli zwlaszcza ze jest w rozsadnej cenie.

Używam tego produktu od: kilku lat

kiepski

Daję minusy za to,że nie rozprowadza równomiernie pudru, przez niego powstają plamy na twarzy. Włosy non stop wypadają! BArdzo źle się go czyści - raczej nie polecam.

slabizna

Plusy:
+ niedrogi
+ elegancka raczka, wystarczajaco dluga, aby manewrowac
+ miekki

Minusy:
- wloski wypadaja z niego garsciami. dziwie sie naprawde, ze nie jest jeszcze totalnie lysy. ale niedlugo na pewno bedzie.
- przy myciu woda z delikatnym szamponem, woda ma czarny odcien, gdyz rozpuszcza sie farba, ktora sa koloryzowane wloski pedzla.
- strasznie smierdzi.
- niewygodnie naklada sie nim roz czy puder bo sie rozklada i rozlazi.

Ogolnie nie polecam, niby jest tani, ale to i tak nie ma sensu, bo jakosc pozostawia wiele do zyczenia.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i o 1 za duzo

dobry dobry

Daję 3 gwiazdki, bo to mój pierwszy pędzel i dla mnie jest po prostu - dobry ;)
Jest tani, nie niszczy się, nie gubi włosków, dobrze rozprowadza się nim puder - ja mam w kamieniu.
Jeśli mogłabym w nim coś zmienić to to, żeby był bardziej przyjemny w dotyku (włosie nie jest naturalne), ale za taką cenę;)

Z braku laku..

Tak jak napisalam.. z braku laku mozna kupic. Ja bylam w potrzebie i nie mialam pieniedzy na pedzel z Lancome, wiec zakupilem ten z Rossmanna. To bylo jakies 2 lata temu, pedzel mam do dzisiaj, jest w prawie nie naruszonym stanie. Za taka cene warto jesli ktos nie ma pieniedzy. Nie mozna narzekac, dosyc dobrze rozprowadza sie nim puder, w sumie nie mam porownania, ale preferuje naturalne wlosie.

Wiecej nie kupie, bo jak juz napisalam chce sobie sprawic jakis lepszy.

Ilość zużytych opakowań: -