For Your Beauty, Pędzel do pudru

For Your Beauty, Pędzel do pudru

Pędzel do pudru o miękkim włosiu, Przeznaczony do nakładania pudru sypkiego i pudru w kamieniu.

na 4 :)

Wiadomo ze wielka rewelacja i KWC ;) to to nie ejst ale calkiem porzadny pedzel za male pieniadze. Dzieki pomyslanej raczce stoi sobie stabilnie, raczka jest takze dosyc dluga i wygodna co pomaga przy omiataniu twarzy. Co do wlosia - no coz linieje nieco ale nie az tak by mozna bylo go wywalic.
Wlosie moze nieco twarde i poczatkowo uczucie na twarzy mnie piorunowalo - jakies takie szorstkie lekkie skojarzenia z szczota ryzowa ;) ale idzie sie przyzwyczaic.

Ogolnie za takie pieniazki mozna miec bo niby czemu nie :)

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: jeden moj wlasny, pozyczany siostry

Zaskoczenie

Spodziewałam się, że na początku będzie z niego wypadać włosie, ale tak jak napisała inna recenzentka, wypadłoby to co miało wypaść, potem już spokój ;). Jednak póki co nie wypadł nawet jeden włosek :). Pędzel jest miękki, ale też nie za bardzo - podsumowując - w sam raz. I ta cena... Szczerze polecam :)

edit
Niestety, po kilku praniach pędzel zrobił sie strasznie szorstki, a uzywanie go bardzo nieprzyjemne, więc musiałam go wyrzucić :(. Stało się to zbyt szybko, bo akcesorium kosmetyczne powinno jednak nadawać się do użycia przynajmniej kilka miesięcy... Dlatego muszę drastycznie obnizyć ocenę.

spoko

Pędzel według mnie przyzwoity,chociaż nie mam zbytnio porównania,bo ten jest moim 2gim w życiu.Ale nie narzekam.Fakt włosie troche wypada ale bardzo krótko go używam więc myślę,że przestanie niedługo(moja poprzedniczka też tak miała).Puder dzięki pędzelkowi da się ładnie zaaplikować na twarz.Wszystko jest jak należy.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1 egzemplarz