For Your Beauty, Pędzel do pudru

For Your Beauty, Pędzel do pudru

Pędzel do pudru o miękkim włosiu, Przeznaczony do nakładania pudru sypkiego i pudru w kamieniu.

niezly,ale nie mam porownania

mam wersje skladana, z etui:) bardzo ladnie wyglada i nadaje sie do noszenia przy sobie.
pedzel jest wedlug mnie miekki, dobrze nabiera sie na niego puder w kamieniu i wygodnie omiata sie nim twarz.
nie gubi wlosia, przy myciu-niewiele. nie rozcapierza sie.
jestem zadowolona:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwszy

Abolutnie to nie to

Kupiłam pod wpływem impulsu, bo rzucił mi się w oczy tuż przy kasie. Taki tani, więc co mi szkodzi.
Ale jak go użyłam to się zorientowałam jaka to tragedia.

Śmierdzi niesamowicie, Sztuczny w dotyku, sztywny.
Włosie wypada na potęge. Nie wiem jak można nałożyć nim cokolwiek, bo jest rozazły, przy mocniejszym przyciśnieciu rozkłada się w "słoneczko".

Nie polecam, nie wart tych kilku złotych.

Używam tego produktu od:kupiłam pół roku temu, używałam przez pierwszy tydzień

polecam!

nie wiem skad niektóre złe oceny
jestem dosyc wymagajaca i ten pedzel sie sprawdzil
do rózu
rowno rozprowadza
polecam

Używam tego produktu od:roku

tragiczny

tak to jest jak się chce zaoszczędzić pare złotych;] kupiłam ,bo był tańszy, po niecałym miesiącu sfilcował się, zbił, zrobił się szorstki, nie nadaje sie do użytku, szkoda słów;) nie polecam

Taki sobie

Kupiłam, nie okłamujmy się, bo był tani. Pod wpływem impulsu, bo a nuz okaże się fajny. No i sie nie okazał...
Nie powiem, nie jest zły. Tylko od razu widac, że to jest po prostu produkt kiepskiej jakości, z jakiejś sztucznej materii. Sprawdza się w miare dobrze, ale nie ma porównania do pedzli chociażby Inglota czy Sephory.

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

będzie:)

Kupiłam rosmannowski produkt ze względu na ograniczony budżet, ja mam wersję bez udogodnień, czyli taką że nie da się go postawić itp. przeżył już wiele i nie zniszczył się. myty w szamponie był kilka(naście?) razy ale po umyciu jest taki "miętki" i w połączeniu z kuleczkami avonu(sic!) daje baardzo delikatny efekt. Zaznaczyłam, że już go nie kupię, bo to mój pierwszy pędzel... a jak przyjdzie czas to zainwestuję w coś z naturalnego włosia. i porównam.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

to nie to

Na początku byłam zadowolona - w miare miekki, duży, niedrogi, ale teraz stwierdzam że wole wydać wiecej pieniedzy i kupic porządny pędzel.
* po kilku miesiacach codziennego uzywania wlosie sie pozginało, porozgniatało na boki
* nie jest juz miekki, czuc ze jest wykonany z czegos sztucznego, może podrażnic
* nabiera zbyt duzo pudru (a jesli chce sie nałozyc go mniej, to nie nabiera się na pędzel nic)
* przy ciemniejszych lub brązujących pudrach robi smugi

Używam tego produktu od: prawie roku

Kiepski

To mój pierwszy pędzel (mam do pudru, średniej wielkości) i wydawał mi się fajny, dopóki nie kupiłam pędzla Inglota z naturalnego włosia. Pędzel rossmana jest twardy, sztuczny w dotyku, podrażnia twarz i źle rozprowadza puder (nie mówiąc o różu, ale nie do niego jest, więc wybaczam). Jego jedyną zaletą jest cena i to, że można go postawić.

Używam tego produktu od: używałam tydzień

znośny

W porównaniu do tego ile zwykle kosztują duże pędzle do pudru, to Rossmanowski można kupić za bezcen, w ogóle akcesoria z tej serii są bardzo przyzwoitej jakości :)

Zalety-
-cena
-bardzo ładnie wyprofilowany
-nie gubi włosów, ewentualnie pare przy myciu, ale to chyba normalne
-pozatym jest estetycznie wykonany, ma ładną rączkę
-bardzo wytrzymały, mam go chyba ponad rok i nic się z nim nie dzieje

Nie widziałam w nim wad póki nie spróbowałam czegoś lepszego. Kupiłam prawdziwy kabuki - niebo a ziemia. Rossmanowy pędzel przy nim jest szorstki jak druciana szczotka. Używam teraz do bronzera, ale odczuwam straszny dyskomfort, którego nie miałam, nie wiedząc jak delikatny może być porządny pędzel.

Używam tego produktu od: wydaje mi się że dużo więcej niż roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas jeden

spoko

troche twardy..ale bardzo dobry jak na pedzel za 4 zlote..przynajmniej ja kupilam go za tyle...wersje stojaca:) po jakims czasie zaczyna sie "lenic" ale nie jakos makabrycznie. Nie wiem czy kupie bo moze skusze sie na cos bardziej miekkiego :P

Używam tego produktu od: nie pamietam

składak :/

ma wersję podróżną, czyli chowaną do etui. pędzel sprawował się dobrze do pierwszego mycia. niestety, mimo mojego bardzo delikatnego czyszczenia (broń boże "pod włos"), pędzel po wyschnięciu strasznie się skołtunił. po kilku myciach (równiez baaaardzo delikatnych) ledwo co sie zamyka w pojemniku. używam go od 2 m-cy, myje średnio co 10 dni, bo uważam to przy cerze trądzikowej za konieczność. zauważyłam też, że o czyszczeniu powoli zaczynają wypadac włoski. jednak tak czy inaczej, mechanizm etui nadal chodzi sprawnie. może powinnam użyć odzywki do włosów dla reanimacji pędzla :D

Używam tego produktu od:2 m-cy

Bardzo fajny.

+ Niedrogi,
+ stojąca nożka umożliwia postawienie go na półce w łazience,
+ w miarę miękki i duży (lubię duże pędzle),
+ po zakupie przez jakiś tydzien gubil wlosie, teraz wypadlo, co mialo wypaść i już nic sie nie dzieje.

Polecam, dobry pędzel za małe pieniądze. Myslę, że długo będzie mi służył.

Używam tego produktu od: kilku tygodni,
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwszy.