L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

Maska intensywnie odżywiająca do włosów suchych. Formuła Cuti Liss System o działaniu odżywiającym i uelastyczniającym zawiera jednocześnie pochodną kationową, która ułatwia rozczesywanie i pochodną silikonu wygładzającą włos i nadającą mu lekkość. Maseczka nie jest czasochłonna. Nakładamy ją na umyte włosy i trzymamy 2-3 minuty.

Skład: aqua/water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, amodimethicone, peg-180, cetyl esters, isopropyl alcohol, methylparaben, camphor benzalkonium methasulfate cetrimonium chloride, pyridoxine hci, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, hydroxypro-pyltrimonium hydrolyzed wheat protein, magnesium acetate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, zapach/fragrance

Nigdy więcej drogeryjnych masek

Po próbowaniu wszelkich wychwalanych na wizażu masek typu Kallos, Isana z olejkiem bambasu, etc stwierdziłam, że po prostu mam beznadziejne włosy, ktorym nic nie pomoże. Jednak znajoma fryzjerka polecila mi zakup profesjonalnej maski i NIE ŻAŁUJĘ.
Na efekt oczywiście trzeba trochę poczekać- ja czekalam ok miesiąca przy stosowaniu co 2-3 dni. Lecz WARTO !! Efekt, ktory uzyskalam jest nieporównywalny do tego co osiągalam dzięki poprzednio stosowanym maskom.

Poprzednie maski sprawiały, że wlosy ladnie pachnialy i dobrze sie rozczesywaly, ale ani nie regenerowały ani nie nawilżały włosa.

Maska Intense repair sprawia, że wlosy sa sprężyste, mocne, nie elektryzują się.

Żałuję, że zdecydowalam się na jej zakup tak pozno.

Używam tego produktu od: 1,5mies
Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego opakowania

Raczej dobra, bez szału

Jest to moja pierwsza maska w ogóle, po tym jak fryzjerka na mnie nakrzyczała, że jestem abnegatem, więc zainwestowałam.
Używam maski zamiast odżywki, za każdym razem po umyciu włosów. Szampony używam typowe, najzwyklejsze - tanie ;-), włosy mam mniej więcej do łokci, kręcone, z tendencją do puszenia się, bardzo gęste, nie przetłuszczają się i się kołtunią często.

Wg mnie, plusy:
+ jest wydajna (nie wiem czy to ja tak używam, czy jak, ale wystaczyła - opakowanie 500ml - mi na ok 8 mcy)
+ ładnie pachnie
+ wygładza włosy
+ włosy są bardziej miękkie
+ nie obciąża ich
+ bardziej się świecą

Minusy:
- nie zauważyłam poprawy jeśli chodzi o łamanie się włosów
- wydaje mi się, że jest trochę droga jak na taki efekt
- włosy się mniej plączą, ale dalej się plączą

Ogólnie wg mnie szału nie ma.

Używam tego produktu od: 8miu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 500ml

Bardzo dobra

Dość droga ale dość dobra. Cudów nie ma ale nie są to wyrzucone pieniądze. Ja używam 2 razy w tygodniu, nie zostawiam na dłużej bo obciążała mi włosy. Treściwa, gęsta, bardzo wydajna. Poprawiła trochę stan moich włosów,

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

naprawdę bardzo dobra maska

Długo szukałam czegoś co dobrze nawilży i odżywi moje długo rozjaśniane włosy. W końcu bingo!
Maska jest genialna! Włosy już podczas jej zmywania są zupełnie inne w dotyku, nawilżone i takie sprężyste.
Po wysuszeniu włosy sa cudownie sypkie, bardzo ładnie się układają, są błyszczące i nie elektryzują się.
Maska jest nawilżająca, ale absolutnie nie powoduje ich przetłuszczania, włosy są nawilżone, ale nie obciążone.
Maski używam co trzecie mycie i już po okresie 1,5 miesiąca widzę w nich zmianę.
I nie wiem czy to zasługa maski czy po prostu takie mają moje włosy okres, ale dużo mniej mi teraz wychodzą, nawet po myciu.

Maska jest dość wydajna. Tak jak pisałam używam co drugie- trzecie mycie, a myję włosy co drugi dzień i 1 małe opakowanie wystarczyło mi na prawie 2 miesiące na włosy za ramiona.

Zapomnialam dodac, ze po uzyciu trzeba dokladnie umyc wanne, poniewaz jest tak sliska, ze, przynajmniej ja, nawet stac w niej nie moge :)

Ogólnie gorąco polecam!!

taka sobie

Dowiedziałam się kiedyś od Pani fryzjerki, ze tą maskę trzeba dlugo stosować zeby efekty były widoczne. I ja własnie stosowałam ją dość długo, ale doprowadzało mnie to do nerwicy, bo nie zauważyłam zeby jakoś moje włosy stały się odżywione, zregenerowane, co więcej plątała mi nieziemsko włosy, wyczyściła portfel i nic poza tym.
Mogę się mylić, moze faktycznie jest dobra i dziala po dlugim stosowaniu, ale ileż można czekać na efekty?? Teraz używam ją rzadko na przemian z moją ukochaną gliss kur, bo jest droga(50 zł) za 200 ml a cudów na pewno nie czyni.

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 po 200ml

nie od razu ale chyba działa (chociaż bez fajerwerków)

Ciężko mi ocenić tą maskę bo na tle niektórych Loreala czy Welli, których używałam nie jest jakimś cudem.

W zasadzie po pierwszym użyciu efektów nie zauważyłam (a widziałam rewelacyjne przy niedocenianej Solar Sublime).Używam regularnie, raz na tydzień pod czepek i ręcznik i tak łażę z godzinę i raz, dwa razy w tygodniu na same końce na pare minut bez czepka. I wydaje mi się, że kondycja końcówek (końcówki u mnie mają ok 10-15 cm heh) jest lepsza. Ale tak jak pisałm- bez szału, nie jest to taka różnica żebym mogła napisać "tak!to jest to!".
Potrafi obciążać, choć raczej rzadko mi się to zdażyło w sumie.

Nie podoba mi się zapach, może mnie pamięć zawodzi ale wydaje mi się, że jest kompletnie inny i najmniej fajny z masek Loreala których używałam.

Nie zachwyca też wydajnością, konsystencja jest mało treściwa i nakłada się jej sporo (co prawda ja mam b.grube i długie kudły).

No nie wiem, nie będę jej zachwalać bo myślę, że za tę cenę są lepsze. Chociażby też Loreala - Solar Sublime, która choć niby jest na lato- jest rewelacyjna na cały rok i gorąco ją polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 się kończy

Bardzo fajna

Moje włosy ostatnio mi robią psikusy i coraz z nimi gorzej.
Wypadają nadmiernie, są suche, rozdwojone końcówki. Nigdy tak nie miałam. Strasznie mnie to martwi, bo pomimo stosowania Vitapilu, biowaxu, różnych wcierek i sprei na wypadające włosy one dalej to robią.
No ale nic. Miało być o masce.
Tylko ona i absolut repair, której używałam ponad rok temu są wstanie sprawić, że moje włosy są do rozczesania po myciu.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Świetna maska!

Nie obciąża włosów
Wygładza
Włosy łatwo się rozczesują
Odżywia
Włosy są błyszczące
Bardzo wydajna
Włosy są miękkie w dotyku

Zdecydowanie najlepsza!

nic szczególnego

Miałam nadzieję, że nawilży i odżywi moje przesuszone włosy, ale nie zrobiła kompletnie nic, mimo że zużyłam całe opakowanie czekając na efekt... Jedyne jej działanie, to włosy się łatwiej rozczesywały po niej, lecz to efekt każdej odżywki, nawet takiej za 6 zł:/
Rozczarowała mnie, nie polecam

Używam tego produktu od: 4 miesięce
Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

przyzwoita :)

Doskonale rozumiem swoją "przedmówczynię" (gia_malenę) - kiedy po drastycznej serii zabiegów dekoloryzacji szukałam ratunku dla swoich zniszczonych włosów, jedynym skutecznym rozwiązaniem okazała się wizyta u fryzjera. Przetestowałam wszystko i prawda jest taka, że spalonych lub wymęczonych włosów nic nie zregeneruje. Aktualnie nie używam farby już od dwóch lat i widzę, że na całkiem zdrowe włosy ta maska działa przyzwoicie. Lekko wygładza, nawilża oraz dyscyplinuje :) Wraz z szamponem Intense Repair stanowi ciekawy duet :) Warto spróbować, ale uprzedzam - nie ma co liczyć na fajerwerki.

i muszę tu podkreślić, że zestaw Intense Repair jest o niebo lepszy od Absolut Repair!

nie wiem, czy sięgnęłabym ponownie po tę maskę, bo chcę wypróbować jeszcze wiele innych :)

Używam tego produktu od: używałam przez jakieś 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 200 ml

jedno wielkie nic

Zakupiłam tą maskę w zestawie z szamponem bo moje włosy potrzebowały "Intense Repair".
I dupa. Bez efektu naprawdę. Moim intense repair i tak okazała się wizyta u fryzjera wiec mogłam zaoszczedzic troche gotowki i nie liczyc na cuda obiecywane przez koncern loreal.

Używam tego produktu od: 2mc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo fajna

Moje włosy przed użyciem tej maski wymagały gruntownego nawilżenia, ponieważ były suche, wręcz sianowate, matowe i kompletnie bez życia. Postanowiłam zainwestować w coś profesjonalnego i zakupiłam tą maskę wraz z szamponem. Jestem bardzo zadowolona z działania i efektów jakie osiągnęłam po ponad 2 miesiącach stosowania. Oto rezultaty:

* włosy wyraźnie gładsze (już po pierwszym użyciu uzyskałam efekt takiej gładkości, o której wcześniej nie śniłam).

* nie mam najmniejszych problemów z rozczesywaniem włosów, mogę to robić palcami, włosy same rozplątują się już podczas spłukiwania

* włosy stały się bardziej błyszczące - nie jest to powalający efekt ale delikatny, zdrowy połysk, który w przypadku włosów suchych jest ciężki do uzyskania, a tutaj zauważyłam znaczną poprawę

* po umyciu włosy są miękkie, delikatnie, bardziej sypkie, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem

* śliczny zapach

Jak widać same zalety, aczkolwiek nie wiem jak włosy będą się zachowywać kiedy odstawię odżywkę. Właśnie skończyłam opakowanie tej maski, został mi jeszcze szampon i zobaczymy czy efekt się utrzyma. jeżeli nie to na pewno wrócę do tej recenzji i ją skoryguje. Na dzień dzisiejszy efekty są super. Jedyny minus do dosyć wysoka cena, ale czasem warto zainwestować jeżeli widać efekty.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml