Biotherm, Biopur, Pore Refining Exfoliating Gel (peeling)

Biotherm, Biopur, Pore Refining Exfoliating Gel (peeling)

Idealny piling dla tłustej i mieszanej cery. Działa podwójnie - mechanicznie, przez cząsteczki ścierające martwy naskórek, oraz biologicznie, poprzez kwasy owocowe. Oprócz tego, jak wszystkie produkty tej linii, zawiera miedź, cynk oraz białą glinkę.

dla mnie tylko dobry

Niestety, znowu trochę rozczarowalam się. Sam peeling nie jest oczywiście zły, ale obietnice producenta jakoby miał likwidować wypryski i zupełnie ścierać martwe skórki - są oczywiście nieprawdziwe. Peeling jest dosyć łagodny, delikatnie ściera naskórek, nie podrażnia. Jest bardzo przyjemny w użyciu. Nie jest natomiast wcale megawydajny, a stosunek ceny do pojemności - jak dla mnie - zabójczy.
Dlatego tylko 3* Używam tego produktu od:3 tygodni

Edit: a jednak po 3 miesiącach używania (1 tubka) muszę stwierdzić, że ten peeling jest fenomenalny :) Drobne drobiny jednak świetnie czyszczą, peeling cudownie wygładza, odpryszcza i oczyszcza. Polecam :)

Boski!!

Peeling dokłądnie oczyszcza skórę, usuwa obumarły naskórek i pozostawia twarz lśniącą i gładziutką.

Po dwóch miesiącach używania widzę, że moja buzia jest niezwykle świeża każdego dnia.

Nie zauważyłam jeszcze znikania wągrów, ale może muszę dłużej go używać;)

Stosuję go dwa razy w tygodniu na umytą twarz pianką Biothermu z tej samej linii - taki sam zapach mają;)
Wyciskam niewielką ilość na rękę i rozsmarowuję na twarzy przez jakiś czas. Zmywam letnią wodą.

Nie zawiodłam się na tym peelingu i jestem pewna, że każdy, kto go kupi będzie tak samo oczarowany efektem jak ja:)

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Polecam mój KWC!!!!!

Kupiłam ten produkt tylko ze względu na szereg pozytywnych opinii... i w pełni popieram....bardzo dobry.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielką jego zaletą jest super świeży zapach, niesamowita wydajność oraz działanie. Po użyciu skóra jest idealnie gładka, promienna i nie podrażniona.
Jest to najlepszy piling jaki miałam....warty swej ceny.
Polecam Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

działa

bardzo dobry produkt, niestety trudno dostępny.
Prawdopodobnie biotherm go wycofuje :(
bardzo wydajny, nie wysusza a oczyszcza, zmniejsza pory
stosuje razem z maseczką glinkowa z serii biopur - fajnie sie dopełniają.

update:
+++ dodaję gwiazdkę, po dłuższym stosowaniu cera stała sie na maxa mięciutka i delikatna
+++ likwiduje zaskórniki :)
+++ nie mam mowy o wypryskach itp.
+++ i tak cudnie zwęża pory :)))))

niestety jak pisałam wczesniej w Polsce nie udało mi się go kupic (za to w Bracelonie owszem)

moja skóra wyraźnie się go domaga!

... i po kłopotach z cerą

Dość gęsty błękitny peeling z dużą ilością ścierających drobinek.

Doskonale radzi sobie z rozszerzonymi porami, nierównościami,suchymi skórkami, zanieczyszczoną cerą i drobnymi niedoskonałościami.

Zwęża pory i działa antybakteryjnie. Najlepszy jaki miałam.

Wydajność u mnie (1,2 razy w tyg) to pół roku.

Używam tego produktu od:pół roku

mój najlepszy peeling!!

peelingów używałam wielu, a ten jest moim zdecydowanym faworytem.
+ doskonale oczyszcza
+ ma mnóstwo mocno ścierających drobinek
+ konsystencja w sam raz: nie za rzadka i nie za gęsta
+ łatwo się go rozporowadza
+ zmywa się bez problemów
+ niesamowicie wydajny: malutka ilość wystarcza na dokładne wyszorowanie całej buzi
+ przyjemnie, świeżo pachnie
+ doskonale przygotowywuje cerę na działanie maseczek

mały minus:
- dość drogi (ale wart ceny mimo wszystko). Polecam kupowanie na strefie bezcłowej lub np. przez internet (można go kupić za ok. 80zł)

Używam tego produktu od: kilku mieś.
Ilość zużytych opakowań: jedno, czekam teraz na drugie

ŚWIETNY!!!

Ten peeling jest super, mam cerę mieszaną ze skłonnościa do błyszczenia sie strefy T (i to czasami nieźle). Używam tego produktu 2 razy na tydzień, na noc ponieważ skora jest po nim podrażniona, ale świetnie potrafi zmatowić moją skórę nawet do dwóch dni. Jest też bardzo wydajny. Polecam!!

Używam tego produktu od:1 roku

najlepszy peeling

Ten peeling to strzal w dziesiatke! Swietnie zluszcza naskorek i gleboko oczyszcza. Skora jest po nim gladziutka i swietnie wchlania krem. Do tego jest bardzo wydajny. Niestety za pierwszym razem uzylam go rano, przed wyjsciem z domu i pol dnia chodzilam czerwona:/ (do efektu przyczynil sie wtedy tez z pewnoscia chlodek na dworze) Zdecydowanie lepiej uzywac go na noc;) Niemniej polecam goraco!

Ilość zużytych opakowań:

doskonały !

Mam mieszana cere ze sklonnoscia do przesuszen i tych okropnych wągrow ktore nawet sie pojawiają tam gdzie skora jest sucha jak pieprz ...
Po zastosowaniu tego peelingu przez pierwsze 2 tygodnie zbytnio nie widziałam zmian ani efektów, owszem twarz oczyszczona ,gladka ,jedwabista wdotyku ,ale chodziło mi o pozbycie sie tych paskudnych kropek ...
a teraz ... zauwazylam ,ze nie mam ich ani w okoicy brody, ani na czole i nawet na policzkach gdzie mnie przesladowały , a te na nosi wyraznie sie zminimalizowały ...co za ulga ;-)
mam nadzieje ,ze teraz bedzie tylko lepiej ;-D bo zaden peeling nie dawał mi takich efektów ...

Używam tego produktu od:ok miesiaca

Warto się zrujnować

Naprawdę warto się zrujnować dla tak świetnego kosmetyku jak ten peeling Biothermu. Z chęcią zrobię to jeszcze nie raz jeśli tylko fundusze mi na to pozwolą :)
Zawsze starałam się zaoszczędzać na kosmetykach takich jak peelingi do twarzy, nie odczywałam potrzeby kupowania tych z wyższej półki. Jednakże od czasu kiedy pokusiłam się na Biotherm zmieniłam zdanie - czasem warto się zrujnować :) Peeling jest gęsty , ma sporo małych, jednak dobrze ścierających drobinek. Rewelacyjne złuszcza martwy naskórek, cera natychmiast staje się jaśniejsza, wygładzona, gładka. Drobne zrogowacenia i suche skórki znikają po jednorazowym użyciu. Peeling świetnie współgra z maseczkami - zarówno z tymi nawilżającymi , jak i z oczyszczającymi. Dodatkowo przyjemnie chłodzi i odświeża skórę. Jest bardzo wydajny, mała porcja wystarczy do peelingu całej twarzy i szyi. Nic tylko polecać :)

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy

Ideał

Kupiłam ten peeling pod wpływem pozytywnych opinii na wizaz.pl mając nadzieję że wkrótce sama dodam własne pochwały na temat tego produktu - więc niniejszym to czynię :) Wydajny, fajny zapach, dobrze ściera i wygładza. Nic mnie nie podrażnił, no ale nie mam cery wrażliwej. Polecam mimo wysokiej ceny - 85 zł w Douglasie, jeśli kogoś odstrasza cena to powiem że warto dla niego nawet niedojadać przez jakiś czas ;)Używam tego produktu od: 2 miesięcy

mnie podrażnił

Swoją wędrówkę po wyższej półce zaczęłam od Biothermu. A że mam problematyczną skórę: mieszaną z tendencją do tłustej i niespodziankami - stanęło na Biopur. Peeling mnie za każdym razem podrażniał. Pojawiały się jakieś dodatkowe wybryki na skórze - w efekcie głównie grzał półkę i bałam się go uzyć. Wreszcie go wywaliłam. ale po pewnym czasie skoczył mi się kolejny peeling i znowu wpadłam na głupi pomysł zakupu peelingu Biopur: tym razem wyrzuciłam go po miesiącu. Jednak najlepszy peeling to YSL - bo nie jest mechaniczny i naprawdę działa a nie głównie podrażnia.