Sephora, Colorful 4 Palette

Sephora, Colorful 4 Palette

Paleta 4 cieni do powiek, do stosowania na sucho i na mokro, wyposażona w wygodną, dwustronną "pacynkę". Wystepuje w 12 zestawieniach kolorystcznych. Cienie wzbogacono o ekstrakt z zielonej herbaty wpływający łagodząco na skórę powiek.

kiepskie

Zgadzam się z poprzednia recenzjąp aplikacja jest bardzo nieprzyjemna, cieie sa twarde, kolory jasne słabo widoczne na powiece, ciemne- zbyt ciemne ;-)Kupiłam je 1.5 roku temu, leżą nieuzywane

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam 1szego

Żałuję wydanych pieniędzy

Niestety nabyłam te cienie. Zachęciła mnie paleta barw: zielenie i fiolety, ujęte w jednym opakowaniu. Użyłam ich może kilka razy, bo aplikacja nie była przyjemna (twarde, trudne w nałożeniu), a efekt bardzo słaby. "Słaby" to doskonałe określenie, bo jasne odcienie były bardzo słabo widoczne, natomiast te ciemne bardzo mocno, ale wyglądały na powiece jak "brudne".
Co do wydajności - średnia, nie zużyłam ich do końca, ale od razu "nabierało" się dużo i szybko znikały.

Nie polecam, 39 zł to sporo, a jak na taką paletkę - bardzo sporo!

Używam tego produktu od: używałam sporadycznie przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

jan an Sephorę, to słabo...

Mam dwie palety cieni z tej serii: fioletowo-zieloną i różową. Zdecydowanie lepiej oceniam pierwszą z nich i kupiłabym ją jeszcze raz (ładne kolory, nie ma problemów z aplikacją) - dlatego daję dwie gwiazdki. Paleta różowych cieni jest za to beznadziejna.

Zalety:
- ładne kolory, jak jest zapakowany w pudełku,
- atrakcyjne opakowanie,
- wydajny.

Wady:
- kolory wyglądają ładnie tylko w pudełku - na skórze są prawie niewidoczne (dotyczy cieni różowych),
- cienie się sypią, są problemy z nakładaniem (mam profesjonalny pędzelek i nawet on nie pomaga),
- są nietrwałe - lekkie potarcie ręką i już cienia nie ma (za to z ręki/ubrań schodzi bardzo ciężko.

Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 fioletowo-zielone i rózowe

bardzo średnie w kierunku słabe

żeby nie zaczynać z grubej rury pochwalę ładne opakowanie i eleganckie zestawienie kolorów.
to tyle...
teraz będzie hardcore;)
cienie bardzo słąbo napigmentowane,
źle się rozprowadzają,
osypują się ,
są nietrwałe.
po pewnym czasie jakby twardnieją w pudełku,trzeba je niemal zeskrobywać żeby nałożyć cokolwiek na pacynkę,
notabene pacynka szybko się rozlatuje.
uff...
zjechałam trochę te cienie,ale jestem z nich naprade niezadowolona,jedne z najgorszych jakie miałam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dobijam jedno

Bardzo słabe cienie

Niestety są to jedne z gorszych cieni, jakie kiedykolwiek miałam w swojej kosmetyczce. Mam wersję pastelową.

- Kolory są ZUPEŁNIE niewidoczne!
- cienie osypują się przy nakładaniu
- dają nienaturalną poświatę
- cena jest stanowczo wygórowana

Po tej przygodzie już raczej nie zainwestuję w cienie Sephory.

Dobry.

+łatwe rozprowadzanie
+różnorodność kolorów
+nie uczula
+starcza na długo
+aplikator w zestawie
+możliwość ciekawego łączenia kolorów w zestawie
+nie ściera się
+nie zbiera się w zagłębieniu powieki.

-kolory jak dla mnie trochę za blade.
-cena

Używam tego produktu od: Pół roku

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Słabo napigmentowany

Kupiłam ten cień raczej pod wpływem kaprysu - dostałam w pracy bony do Sephory i na coś musiałam je wydać :) Trochę żałuję, bo mogłam wybrać coś innego, lepszego...
Ale do rzeczy: mam tę paletkę ze zdjęcia (grafit, fiolet, błękit + biały z drobinkami). I niestety pomimo wielu prób stosowania tych cieni - na mokro, po kilka warstw - efekt jest raczej mizerny. Dwa środkowe kolorki są prawie niewidoczne na powiece! tak więc ostatecznie używam tylko prawie czarnego grafitu, który jest bardzo solidnie napigmentowany i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, oraz biały z drobinkami, którego używam do rozświetlenia kącika oczu.
Podsumowując, jeśli używam tylko połowy cieni dostępnych w paletce, uważam, że sprawiedliwą oceną jest 2,5 na 5 gwiazdek

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Niewypał

Ostatnio w Sephorce przykuły uwagę zielono-fioletowe poczwórne cienie. Były w obniżce (to chyba już końcówka kolekcji) więc długo się nie zastanawiałam. Przy pierwszym wypróbowaniu mocno sie zdenerwowałam, gdyż cienie są po prostu tragiczne.
Są bardzo słabo napigmentowane, na sucho, na mokro, kilka warstw, nic nie pomaga!
Mało trwałe,po kilku godzinach juz nic nie zostało na powiekach.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

polecam!

bardzo fajna paletka. cienie są trwałe, nie obsypują się jakoś strasznie, nie podrażniają oczu. fajne wersje kolorystyczne (mam srebro z brązem). kolory są bardzo napigmentowane, matowe lub błyszczące, jednak bez tandetnych drobinek.

Używam tego produktu od: kilka lat

trwały

polecam.
przetrwa każdą impreze i najgorszy upał.trochę twardy, ale efekt godny polecenia! nie rozmazuje i nie osypuje się,zostaje dokładnie w tym samym miejscu.
dziś ide po kolejną paletkę :P

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:0!!!

średniak

Myślałam, że tylko ja mam nienajlepsze zdanie na temat tego produktu, ale widzę, że nie jestem odosobniona.
Jestem posiadaczką paletki Sherlock - ciemny szary, złamany ciemny fiolet, złamany błękit i biały z brokatem.

Plusy:
-cudowne kolory ( przynajmniej moje)
-porządne opakowanie ( które zniszczył dopiero mój niegrzeczny kocur:))
-dobrze się rozcierają i nie widać granic kolorów

Minusy:
-tandetny brokat w białym cieniu
-ciężko nabrać na pędzelek i jakikolwiek aplikator
-słabo napigmentowane
-twarde kak kamień

Używam tego produktu od:4 mc

nie

cienie moze i ladnie wygladaja w opakowaniu. ladne zestawienia. w jednej paletce podobal mi sie ladny chlodny fiolet elektryzujacy.. ale co z tego jesli cienie sa slabo nasycone, twarde i zbite, krotko sie utrzymuja na powiekach. to juz wole troche dolozyc i kupic isadory. nie zgadzam sie ze te cienie sa tanie. jak dla mnie lepszej jakosci juz za ta cene sa cienie inglota.

Używam tego produktu od:1rok