Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Olejek ułatwia opalanie, pozwalając na uzyskanie równomiernej i naturalnej opalenizny. Dzięki zawartości naturalnych filtrów UV (beta- karoten, olej z orzecha włoskiego) chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olejek znakomicie pielęgnuje skórę, zmiękcza ją i wygładza. Wspomaga naturalne procesy zatrzymania wilgoci w skórze, jednocześnie lekko ją natłuszczając. Polecany dla każdego rodzaju skóry w czasie kąpieli słonecznych jak również zabiegów opalających w solarium.

spełnia swoje zadanie

Faktycznie olejek przyspiesza opalanie i to bardzo przyspiesza. Stosuje go najczęściej na łydki bo one opalają się najwolniej. Ładnie pachnie-lekko pomarańczowo, nie powoduje podrażnień, nie uczula. Stosuje go również zimą na solarium i bardzo się sprawdza. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 80 ml

Ok

Póki co nie znalazłam nic lepszego.

Na plus jest to, że opalenizna jest od razu brązowa i po kilku godzinach opalania skóra nie jest spieczona i podrażniona, a co za tym idzie nie jest konieczne stosowanie dodatkowego filtra.

Jeżeli ktoś chce zatrzymać na dłużej brązową skórkę radziłabym stosowanie jakiegoś specjalnego balsamu po opalaniu. Po kilku dniach przerwy od słonecznych kąpieli miałam wrażenie, że jestem bliżej punktu wyjścia :)

Poza tym polecam stosowanie go z czymś na przemian, co nie ma Parafiny w składnie (znalazłam tylko przyspieszacz Dax Sun, ale nie polecam!). Zauważyłam, że po Marizie na światło dzienne lubią wychodzić krostki...

Ilość zużytych opakowań: 1 małe w trakcie

Ideał

Jest cudny ! Szybko i bez skutków ubocznych pomaga się ślicznie opalić ;) Polecam w 100% !

Plusy:
- nawilża
- idealny również do solarium
- brązowa opalenizna i to w bardzo krótkim czasie
- jest niesamowicie wydajny

Minusy: BRAK !

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Mój ulubiony! :)

Mam jasną karnację co zawsze po opalaniu na 2 tyg byłam chodzącą krewetką, na dodatek nie było opalenizny a schodząca płatami skóra. Kiedy ujrzałam ten olejek w katalogu w maju postanowiłam zaryzykować i go kupiłam! I nie żałuję - po raz pierwszy w życiu już od pierwszego użycia moja skóra nabierała ładnego opalonego odcienia, co ciekawe opalenizna się cały czas utrzymuje - a nie mogą codziennie się opalać.

Plusy:
- mimo jasnej karnacji nie spala mnie wręcz przeciwnie moja skóra stopniowo nabiera złotego blasku
- nawilża
- skóra pod wpływem oleju staje się wygładzona, przyjemna w dotyku
- opalenizna naprawdę się utrzymuje
- idealny do opalania w ogrodzie/solarium/taras

Minus:
- podejrzewam że na plaży nie sprawdziłby się ze względu na piasek

P.S. Szkoda że nie zrobiłam zdjęć przed opalaniem - bo byłby dowód że on naprawdę działa bezpiecznie na bladego z natury człowieka! :)

Używam tego produktu od: od maja 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (z dozownikiem)

posiada jeden powazny minus

uzywam go juz od lat. nie wiem ktora to juz buteleczka, co mowi sa za siebie :) zawsze pod niego stosuje filtr spf 6 lub 15 i opalenizna jest boska. odrazu na brazowo sie opalam. do tego nawilza skore. szkoda, ze jest w formie olejku, bo na plazy wystarczy, ze wiatr zawieje i juz jestesmy cale w piachu. nie wiem jak ktos moze porownywac ten zapach do delicji pomaranczowych w ogole tak nie pachnie. dla mnie to zapach lata po prostu. cena ostatnio sporo skoczyla do gory. nie wiem czy przez wieksza popularnosc, ale duza butelke mozna bylo dostac za 10 zl, a ja juz kupilam za 15zl. wchodzac teraz na allegro zobaczylam, ze mozna go dostac w lepszym opakowaniu z atomizerem. szkoda, ze w stancjonarnym sklepie takiej wersji nie widzialam. jedyny minus tego olejku to taki, ze posiada parafine i to jeszcze na pierwszym miejscu w skladzie, co skutkuje tym, ze na dekoldzie i plecach pojawiaja mi sie wypryski. co wiadomo nie jest fajne. szczegolnie w lecie jak chodzi sie dosc skapo ubranym. mi w sumie wystarczy raz nalozyc i pozniej juz sie wypryski pojawiaja, a jak juz sie jedzie za granice np na 2 tygodnie to przy codzienny stosowaniu mozna wrocic z kilkudziesiecioma wypryskami. jak ktos z Was zna dobry pryspieszacz bez parafiny to dajcie znac na pw.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Totalna pomyłka...

Olejek ten miałam \'\'przyjemność\'\' wypróbować bodajże rok temu na wakacjach. Nie zauważyłam prawie żadnego wpływu na przyśpieszenie opalania , dodam że mam jasną karnację. Poza tym olejek jest tłusty,nieprzyjemny w użyciu , zostawia ślady, choćby na stroju , bo nie mówię już o ubraniach skoro jest do opalania.Nigdy więcej !

Używam tego produktu od: zeszłe wakacje
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Działa

u mnie się sprawdził idealnie, po 3 dniach nad morzem wróciłam równie opalona jak po tygodniu w tropikach. Działa!!! Polecam nowe butelki które bardzo równomiernie rozpylają, nie trzeba wtedy rozcierać.
Polecam jednak najpierw przy pierwszym opalaniu użyć kremu z filtrem żeby skóra choć trochę przyzwyczaiła się do słońca bo z tym przyspieszaczem naprawdę łatwo się poparzyć.

Super!!!

Niesamowite, jak szybko opala nawet przy niewielkim słońcu! Zawsze miałam problem z opalaniem a po tym olejku cud :) brązowa opalenizna i to w bardzo krótkim czasie :)
\\nOpakowanie trochę nieszczęśliwe, ale wystarczy przelać do takiego z psikadełkiem i jest ok:) Polecam wszystkim!

Polecam!!!

Nadchodzi lato, a Ty potrzebujesz jak najszybciej się opalić? To lepiej nie mogłaś trafić.
Używam tego produktu już od kilku lat i jestem przekonana, że nie ma lepszego na polskim rynku.
Jest wydajny, ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje, nie uczula, a co najważniejsze działa! Skóra opala się szybko, a dodatkowo ( w moim przypadku) od razu na brązowo.
Rewelacyjna jest też cena, ja zawsze kupuje duże opakowanie, gdyż jest bardziej opłacalne.
Jedyne co może odstraszać w tym produkcie to fakt, że jest lepki i może ubrudzić ubranie, ale w końcu to olejek.
Podsumowując: idealny dla każdego rodzaju skóry!

Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Nowe opakowanie

Co do produktu, jestem jak najbardziej na tak, mimo, ze do opalania wolę balsamy, mleczka, gdyż nie lubię być "tłusta". Olejek jest praktycznie bezzapachowy, więc dla osob, które nie lubią zapachowych olejków jest idealny.
Zeszłego lata miałam malą buteleczkę i jeszcze mi zostało, choć nie często się opalalam, bo pogoda była do kitu, lub jak już była, to nie miałam czasu na opalanie.

Chcialam tylko jeszcze zauwarzyć, że w najnowszym katalogu maj-czerwiec jest w nowym opakowaniu z atomizerem, dzięki czemu jest łatwiejszy w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 2 (małe)

to jest to!

na początku zamawiałam małe opakowania produktu (80 ml), gdyż nie chciałam ryzykować z dużym, z uwagi, że jest go sporo i obawiałam się, że w przypadku, gdy go nie zużyję, zmarnuję go - króko mówiąc;
jestem zachwycona!
najlepsze kosmetyki do opalania nie mają z nim szans!
wyrównuje opaleniznę, przyspiesza opalanie!
produkt jest niesamowicie wydajny i nawet przy częstym użyciu 80 ml starcza na wszystkie piękne, upalne, wakacyjne dni !
Bezapelacyjnie jestem na tak!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cudo <3

Najcudowniejeszy olejek jaki z zyciu miałam

Plusy:
-zapach delicji pomarańczowych
-bardzo wydajny
-nawilża
-przyspiesza i przedłuża opalenizne (stosuję go na zmiane z ziają kakaową i razem działąją cuda)
-cena

Minusy:
-niewygodne pakowanie ale ja przelewam go do zużytej butelki po ziaji(której też używam) i jest ok :)
-brudzi ubrania
-trochę zbyt tłusty ale to akurat bardzo mał minusik

Co do przyspieszenia i przedłużenia to dodam,że mam z natury ciemną karnację i szybko się opalam ale lubie osiągnąć mocny efekt :) gdy zaczełam używać tego olejku opalenizna trzyma mi cały rok bez chodzenia na solarium

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3 duze