Maybelline New York, WaterShine Elixir (Błyszczyk do ust)

Maybelline New York, WaterShine Elixir (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk zawiera silnie skoncentrowaną ilość pigmentu, który na ustach tworzy coś pomiędzy lustrzanym efektem, a odbijającymi się drobinkami delikatniutkiego brokatu. Posiada rownież w swoim składzie natłuszczające olejki, które nawilżają i eksponują usta - te staja sie lśniące, pulsują kolorem, przyciągają uwage, są kuszące i zmysłowe :) Trwałość jest (!) ponad zadowalająca. Ale największą przyjemnoscią jest wygodny aplikator, (przekręcamy końcówke błyszczyka, żeby z drugiej strony wydobyć jego zawartość), który pozwala : raz, na dokladne wymierzenie ilości błyszczyka, dwa, na precyzyjne i jednolite go nałożenie, trzy, utrzymanie higieny, ponieważ otwór można wyczyścić i nic a nic się nie wylewa. Istnieje w 12 hipnotyzujących kolorach.

w płynie /z aplikatorem
o przedłużonej trwałości
Efekt
z drobinkami

Rewelacja

Jestem zakochana w tym błyszczyku.
- nie wysusza on moich ust
- daje bardzo ładny delikatny efekt
- jest trwały
- aplikator jest bardzo wygodny w użyciu
- dzięki aplikatorowi nie jest ubabrany, tylko wyciskam tyle ile potrzebuje, napewno jets bardziej higieniczny od tradycyjnych błyszczyków
- opakowanie jest śliczne, takie eleganckie
Jestem z niego bardzo zadowolona i czaje sie juz na kolejny kolor (obecnie mam bezbarwny) Jest napewno wart swojej ceny! Polecam wszystkimUżywam tego produktu od:kilku tygodni

Dobry.

Skusiłam się na niego przez wzgląd na kolor Red Magic i estetyczne opakowanie. Rzeczywiście dzięki niemu nic się nie wylewa i nie brudzi. Jednak kiedy błyszczyk będzie na wykończeniu zapewne niewiele da się z niego wycisnąć :). Water Shine Elixir ładnie połyskuje i ma piękny intensywny kolor, co do trwałości to jest raczej średnia. Cena mogłaby być niższa. Jestem z niego zadowolona choć wolę błyszczyki Water Shine Gloss Diamonds.Używam tego produktu od:roku

poprawny

Poprawny i nic wiecej. Piekny kolor ( mam nr 560- delikatna brzoskwinka), nie wysusza, ladnie sie blyszczy i mieni, fajny gadzeciarski aplikator.
Niestety, krotkotrwaly :(
mysle, ze gdyby byl tanszy lepiej bym go ocenila, ale zaplacilam za niego 26 zl i oczekiwalam czegos wiecej.

Używam tego produktu od: jakis czas

Fajny błyszczyk

Kupiłam pod wpływem impulsu - chciałam zacząć stosowac delikatną czerwnień i to by dobry pomysł.
Wybrałam "Red vibration" i to jest to czego szukałam. Kolor wyrażnie czerwony, ale rozmyty i mało agresywny. Bardziej taki dziewczęcy niz w stylu femme fatale...
+ ciekawe i poręczne opakowanie
+ konsystencja - lżejsza niż szminki, ale bardziej zwarta niż błyszczyk
+ kolory - ciekawe i bardzo eleganckie, połtransparetne
+ "czysty" aplikator
+ nie lepi ust
+ nie zbiera sie w kącikach ani w zagłębieniach na ustach

- cena
- trwałość - max 1,5 godz, potem pozostaje sam kolor, bez polysku
- plastikowa koncowka aplikatora

Używam tego produktu od:3 mies

Na bank jeszcze kupię

Błuszczyk fajnie się aplikuje . W zależności od tego na co mamy ochotę możemy uzyskać bardziej lub mniej intensywny kolor. Długo się utrzymuje na ustach....polecam gorąco

dla mnie wspaniały

Używam 2 odcieni: Coral z drobinkami i Violet bez drobinek.
PLUSY
* nawilża (a to dla mnie bardzo ważne)
* daje efekt wilgotnych ust i do tego wygląda naturalnie
* nie paprze się więc można nosić w torebce jak długopis
* ogółem pomysłowy i ładny gadżet (eleganckie srebrne opakowanie)
* duży wybór kolorów (u mnie w kolejce czekają jeszcze 3 :)
* o dziwo wydajny
MINUSY
* jestem leniem i denerwuje mnie to że po każdym użyciu muszę wycierać pozostałości z końcówki;)

Używam tego produktu od: 2-3 lat

wrócę do niego !

Po pierwsze - piękny odcień - 518 pink seduction, jest to taki róż jakiego zawsze szukałam, no i go znalazłam ;-). Usta wyglądają przepięknie,kolor jest dość kryjący, co mi akurat pasuje- zresztą jest to szminka w płynie a nie typowy błyszczyk. Nie wysusza, nie zostawia białych śladów, maleńdkie drobinki, ciekawy sposób nakładania, odpowiada mi bardziej niż standardowe gąbeczki, którymi w większości muszę kilka razy zanuryć w błyszczyku, żeby cokolwiek było widać, a tak klik - i mam go tyle, ile chcę. Mógłby się dłużej trzymać, za co odejmuję 1 gwiazdkę, choć najchętniej odjęłabym pół, bo i tak z tą trwałością najgorzej nie jest. ;-). Polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Błyszczący :D

Fajnie nawilża. Świetnie się błyszczy. Długo utrzymuje. Polecam. : ) Tylko troszkę się klei.. :P Ale ja nakładam go bardzo dużo, to pewnie z mojej winy. ; ] Ogólnie to cena wysoka.

jeden z ulubionych

Bardzo lubię ten błyszczyk, za:
- lustrzany efekt na ustach
- wrażenie powiększenia ust
- śliczny kolor (522)
- dużą trwałość jak na błyszczyk
- za to że nie wysusza i nie waży się na ustach

Opakowanie póki co mi odpowiada, ale obawiam się, że jak zacznie się kończyć, może być problem z wydobyciem...

Kolor jaki posiadam moim zdaniem pasuje i do makijażu w różach oraz w brązach - to kolejna zaleta, choć określonego koloru.

Generalnie jestem na tak i na pewno kupię ponownie.Używam tego produktu od:prawie rok

drogie nie zawsze dobre

Kupiłam go bardzo dawno temu. Z początku mi się podobał.
Miał fajny dozownik i w ogóle kolor [jakis mialam jeden z najjasniejszych ].
Po paru urzyciach zachwyt poszedł w sina dal.
Błyszczyk się wylewał z zza konturu ust chociaż dużo go nie nakładałam =/
Wylewał się z aplikatora =/
Utrzymywał się niezbyt długo i kiedy już był na wykończeniu ten cały mechanizm nie dojeżdzał do konca butelki i końcówki błyszczyka nie dało się nijak wykorzystac.
Jak na 30 zl ten błyszczyk był tragiczny.
Jedynym plusem było to ze sie nie kleił.
Ogólnie jak dla mnie był niedobry a moja siostra bardzo go sobie ceni.

Zurzylam dawno temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Mocno przeciętny

Dobrze, że dostałam kiedyś w prezencie ten błyszczyk w zestawie z tuszem, bo żałowałabym wydania 30zł na takie coś ;)

- szczypie w usta, jakby ni to chłodzi, ni to mrowi... a przecież nie ma powiększać ust?
- niewygodna aplikacja - przez jakiś czas nic nie chce się "wycisnąć", a później wylatuje tego za dużo, trzeba oczyszczać aplikator... dużo z tym zabawy
- baardzo krótko utrzymuje się na ustach, jakby wchłania się w usta...
-... a mimo to, nie nawilża, używany bez pomadki ochronnej pod spód wysusza
- efekt jest jakiś taki... bazarowy? Po prostu bezbarwny błyszczyk, nadający nienaturalny połysk - efekt do otrzymania najtańszymi bezbarwnymi błyszczykami
- mocno chemiczny smak i zapach (aż strach się oblizać :rolleyes: )

Używam go tylko, jeśli nie mam nic innego pod ręką, a się śpieszę. Nie jestem z niego zadowolona i na pewno do niego nie wrócę.
3 razy tańsze błyszczyki z AA są o niebo lepsze ;)
Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:wciąż jedno męczę...

Nietrwały kolor i blask

2 gwiazdki i więcej napewno nie będzie.
Błyszczyk ma piękny kolor (mam 518 pink seduction), delikatny, jednak niesamowicie lśniący. Tutaj jednak na zaletach się kończy.

Tego typu opakowanie to moim zdaniem koszmar, bo bardzo dużo produktu marnujemy jeśli błyszczyk zostaje na aplikatorze ( a ja z zakrętki wygrzebywać nie lubie).

Trwałość fatalna.
Gdybym chciała utrzymać efekt pięknych delikatnie różowych lśniących ust przez cały dzień to w tydzień błyszczyk by mi się skończył ( a więc jego wydajność jest bardzo mała ).

Nie nawilża, usta są wysuszone, zaczęły mi na mrozie pękać.

No i na koniec cena nieadekwatna do jakości produktu.

Używam tego produktu od: po 2 tygodniach trafił do kosza
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone