Avon, Clearskin, Immediate Response Blemish Treatment (Szybko działający żel na wypryski) (nowa wersja)

Aktywna formuła z kwasem salicylowym. Co ważne, kojące wyciągi nie wysuszają skóry. Pomaga zlikwidować wypryski. Nakładasz miejscowo i zdejmujesz jak maseczkę peel-off.
Usuwa pryszcz w ciągu nocy!

Nic nadzwyczajnego...

Fajnie wysusza, ale nie daje takich efektów jak się spodziewałam. Poza tym jest niewygodny w użyciu.
Sam produkt wydajny, ale to chyba kwestia tego, że nie mam szczególnych problemów z cerą. Można kupić ten produkt, ale nie ma rewelacji.

Beznadziejny

To jest jakis nieudany kosmetyk :/ kupilam go kiedy mialam problem z pryszczami i zadnego efektu nie bylo po zastosowaniu . W ogole kosmetyki z tej linii sa fatalne i ich nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie cale

dziwny

Kiedyś kupiłam ten produkt, bo poleciła mi go koleżanka. Nie mam z pryszczami większych problemów, ale w razie czego jest pod ręką. Wysusza pryszcza i tworzy dziwną skorupkę, którą łatwo oderwać, strasznie szczypie po nałożeniu i jakoś wątpie w jego działanie stosuje go już długo ale jakoś nigdy mi nie pomógł, odradzam.

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

wogóle nie działa

Straszny badziew!

Nie widzę żadnych plusów tego produktu, wogóle nie działa, nie likwiduje wyprysków, śmierdzi alkoholem, podrażnia skórę.
Jedną jedyną gwiazdkę mogę dać za fajne opakowanie i wygodną aplikację ale to chyba nieistotny szczegół.

Nie nie i jeszcze raz nie :/

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

spoko

Nawet ok.
bezzapachowy, szybko działa, zmniejsza pryszcz w ciągu nocy ale nie usuwa go całkiem niestety. Pomaga goić rozdrapane już pryszcze.

Minusy:
szybko się kończy,

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszwgo

Spoko produkt

Kupiłam go w śmiesznie niskiej cenie dla mojego brata który ma problem z młodzieńczym trądzikiem i kazałam stosować na noc. I działa fantastycznie tak jak producent obiecuje. Wspaniale zasusza pryszcze. Tylko kiedy skończy mi się preparat punktowy Vichy przerzucam się na ten właśnie. Po co przepłacać jak działanie jest to samo!!

Używam tego produktu od: poł roku

jak dla mnie super!

Kiedy widzę że zaczyna rosnąć mi jakiś wulkan smaruję punktowo żelem i po paru godzinach wulkan znika. Skóra jest lekko przesuszona, ale najważniejsze że nie doszło do wyjścia pryszcza. W ciągu dnia jest trochę kłopot bo łatwot to ręką usunąć, ale wystarczy ponawiać aplikację, zazwyczaj smaruję na noc, poczekam aż wyschnie i rano raczej jest po problemie. Używam go od paru lat i nie zamierzam zmieniać. Co prawda nie mam problemu z dużym trądzikiem więc nie wiem jak by się sprawdzał, ale do pojedynczych wyskoków jest super.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

OK

Najpierw chcę podkreślić,że to jest kosmetyk,a nie dermokosmetyk, czy też lek i dlatego uważam,że jak na kosmetyk jest ok.

Żel punktowy pomoże osobom, które nie mają problemów z trądzikiem,a jedynie czasem "wyskakują" jakieś pojedyncze niespodzianki - wtedy kosmetyk spełnia swoją rolę:
+wysusza zmianę,
+przyspiesza zniknięcie zmiany,
+jest wydajny
+bezzapachowy
+konsystencja żelu (szybko się wchłania, może być stosowany przez facetów),
+czasem stosowałam go pod krem pod makijaż (przy większych niespodziankach)nie powodował powstawania plam z podkładu czy pudru.

U mnie nie zostawiał żadnej warstwy,ale ja po zaaplikowaniu go na zmianę wklepywałam go i czekałam chwilkę,aż się wchłonie, później wsmarowywałam krem na noc.

Jak dla mnie nie ma minusów, ponieważ kosmetyk spełnia swoje działanie.

w sam raz dla mnie

Bardzo wysusza, i szybko goi pryszcza
czyli tak rozdusilas pryszcza masz wyjscie a ten preparat pomoze ci szybko go wysuszyc, jesli ktos ma sucha cere to raczej nie polecam bo moze az za bardzo wysuszyc, uzywam go tlyko w ciezkich wypadkach:)

Ilość zużytych opakowań: 2 (15ml)

Szkoda zachodu

Nie zauważyłam żeby pomagał w walce z pryszczami. Jedynie gdy coś rozdrapiemy to po posmarowaniu żelem szybciej się wysuszy. Kolejnym minusem jest konsystencja, gdy zasycha swędzi, po zaschnięciu tworzy się taka skorupka(?) która bardzo łatwo odpada więc bardzo wątpię,że dział on przez całą noc.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Zużyłam go 4 tubki. Kiedyś bardzo mi pomagał, ale teraz zostawia mi czerwone plamy, które znikają dopiero po 3 dniach, co wygląda okropnie jakbym miała całą twarz w wypryskach. Możliwe że to tylko u mnie tak działa, więc innym polecam( także bycie ostrożnym)!Używam tego produktu od: roku

Skuteczny

+ działa, wysusza wypryski, szybciej znikają
+ bezzapachowy
+ wydajny

- cena
- zostawia taką powłokę ;)
- mógłby troszkę lepiej wysuszać

Niemniej jednak do tej pory nie znalazłam skuteczniejszego preparatu punktowego :)

Używam tego produktu od: rok