Avon, Clearskin, Immediate Response Blemish Treatment (Szybko działający żel na wypryski) (nowa wersja)

Aktywna formuła z kwasem salicylowym. Co ważne, kojące wyciągi nie wysuszają skóry. Pomaga zlikwidować wypryski. Nakładasz miejscowo i zdejmujesz jak maseczkę peel-off.
Usuwa pryszcz w ciągu nocy!

Bardzo mi się podoba. Zapach niezbyt miły ale ważne że działa:). Wysusza pryszcze. Kiedy smaruję pryszcza wieczorem rano jest już malutki i wysuszony.
Nie wiem czy kupię ponownie,bo teraz nie mam problemów z pryszczami.
Polecam.

Używam tego produktu od:nie pamiętam :)

nie

Używałam go baaardzo dawno temu. Jakoś bardzo mi nie pomógł ale też nie zaszkodził myśle. Zawsze smarowałam sie nim na noc, rano o dziwo jeszcze sie trzymał:O ale i tak ściągałam go jak maseczke. Niestety nie pamiętam zapachu. Ale jak kto woli:)

Używam tego produktu od:używałam kiedyś.
Ilość zużytych opakowań:1?

w sumie nie zrobił nic

Lubię preparaty punktowe więc zawsze jakis mam w kosmetyczce i akurat pewnego dnia postanowilam sprobowac tego specyfiku. juz na początku denerwowało mnie ze produkt jakby calkowicie pozostawal na skorze, ktora zupelnie nie wchlaniala jego skladnikow. na krostce po przeschnięciu zelu powstawala taka powloczka ktora nawet podczas drzemki nie wiem zsuwała się(?) albo odrywała? zupelnie jak jakas galaretka. Poza tym nie zauwazylam poprawy stanu mojej skory. Daję 2* bo nie byl najgorszy z mozliwych ale cudów tez nie narobił

Używam tego produktu od:kiedys uzywalam

nawet nawet

Żel silnie wysuszający wypryski.Zapach ma dość mocny i lekką żelową konsystencje.Żeby działał trzeba go troche poużywać.Wypryski znikają ale powierzchownie.Produkt nie usuwa blizn potrądzikowych

Używam tego produktu od:używałam około roku temu

zapłaciłam za gluta!?

Koleżanka chcąc zbyć mi ten produkt z avonu wychwalała go niemal pod niebiosa. Na początku mówię: ok. Po pierwszym użyciu: Chyba podmienili mi wnętrze opakowania!
- to ze zwalcza pryszcza w jedna noc to jakiś absurd skoro mi nie usuną nawet w cztery nocy zwykłej małej krostki!
- beznadziejny, proszkowy zapach,
- mało go i jeszcze nic nie skutkuje,
- po chwili tworzy się taka "folia" na skórze, brzydko się roluje, wygląda to jakby ci skóra odchodziła.
- po paru podejściach, zaczerwienionej, wysuszonej skórze wylądował w koszu ( była go jeszcze 1/3);/

Używam tego produktu od: UŻYWAłAM jakiś tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie;/

Dobry,ale mógłby być lepszy;P

Kupiłam w promocji za 9.90 ( z promocji trzeba korzystać,a w Avonie ich pełno:) ). Jestem dość zadowolona:
+ Wyszusza krostki,które pojawiają się przed miesiączką,
+ Działa! I nie podrażnia
+ Ma fajne opakowanie i konsystencję

- troszkę słabo działa,ale po dwóch aplikacjach pryszcza nie ma praktycznie,
- wysusza:) Dlatego radzę używać tylko na pryszcze ( niektórzy stosują na wągry ;> )

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:Malutko pierwszego

idealny dla nastolatek

Kiedy miałam problemy z cerą sprawdził się idealnie. Zostawiałam na noc i rano była tylko mała czerwona plamka zamiast pryszcza. Co prawda bardzo bardzo wysuszał, ale wystarczyło posmarować się kremem i wszystko już było ok.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię, bo nie jest mi już potrzebny, a ostatnio kupiłam go młodszemu bratu, więc jest już zaopatrzony :)

Na mnie działa!:)

Po przeczytaniu niektórych recenzji nie byłam pewna czy go kupić, ale zaryzykowałam i cieszę się że to zrobiłam!;) Po pierwszym użyciu, pryszcze, z którymi walczyłam już sporo czau znacznie zmniejszyły się, a na drugi dzień nie było po nich śladu! Nie wysusza, nie podrażnia, zapach ujdzie, plus za to że jest bezbarwny, więc nie widać, że w ogóle go mam. Polecam!Używam tego produktu od: dawna

nie nie nie !!!!

Jest okropny... na poczatku tam troche zadzialal, ale potem masakra! Przez niego tam gdzie byl pryszcz powstala paskudna rana. Byla niewielka, ale wystarczajaca, zebym znienawidzila ten kosmetyk na zawsze. I w dodatku podraznia i to az za bardzo.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:pare aplikacji

Okropny

Po kilku minutach od nalozenia kosmetyk odpada z twarzy.
Poza tym nie widze zadnych efektow stosowania.
Podraznia wrazliwą skore... :(
nie polecam

Używam tego produktu od: nie wiem

NIEZLY

jakis specjalnych problemow ze skora nie mam, raz na jakis czas cos mi sie pojawi, a gdy nawet jeszcze nie, probuje cos zaradzic widzac zaczerwirenienie na twarzy... ten produkt Avon jakos specjalnie mnie nie urzekl... specjalnie szybko nie dziala, na pewno jest widoczny, bo zasycha na twarzy, nie bardoz sie wchlania.. aler jakos tam dziala. za te pieniadze nie powinnismy spodziewac sie jakis cudów. ogolnie polecam, jest niezly. da sie zniesc jego zapach, troche piecze...

Używam tego produktu od: pol roku

Może być ;)

Oryginalna nie będę ;)

+ prawie do końca likwiduje wypryski
+ działa dość szybko, skutecznie
+ nie szczypie, nie podrażnia etc.

- ślad po wyprysku zostaje
- aplikację preparatu trzeba kilka razy powtórzyć
- działanie nie jest tak szybkie, jak zapewnia producent

Używam tego produktu od: ponad roku