Chanel, Double Perfection Fluide

Chanel, Double Perfection Fluide

Zapewnia naturalny, matowy i jednocześnie promienny wygląd twarzy. Maskuje niedoskonałości cery, nawilża, pochłania nadmiar sebum, matowi i rozświetla, łatwo stapia się ze skórą i w niespotykanie (jak obiecuje producent) łatwy sposób się rozprowadza. Wygładza. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ponadto bardzo ekskluzywny - co zobowiązuje. Wysoka jakość niedostępna dla wszystkich - cena tradycyjnie zaporowa.

zawiedziona

nieżle kryje i dopasowuje się do koloru skóry, ale po chanel spodziewałam się zdecydowanie lepszej trwałości - po 2 godzinach świeciłam się jak choinka!
zdecydowanie zostaję przy double wear estee lauder - lepsza jakość za niższą cenę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Bardzo dbry podklad

Podklad idealnie stapia sie ze skora ,nie robi smug przy aplikaji,mega wydajny ,starczy na okolo rok nie wysusza skory ,naturalny makijaz,ladny delikatny matowy efekt ,mozna zastosowac do wykonczenia makijazu puder i slicznie z nim wspolgra.Wart wyprobwania a cena ja na bardzo wydajny produkt to do przezycia.

Używam tego produktu od:1 rok

zdecydowanie SUPER

Wyglada naturalnie i swierzo jest bardzo wydajny i uwazam ze warty swojej "double" ceny zdecydowanie tego szukalam i goraco polecam tym ktore(rzy) ;) lubia wygladac naturalnie(zamiast warstwy tynku) nawet po matujacym wykonczeniu i rozu

Używam tego produktu od:4 mies

ŚWIETNY !!!

Według mnie najlepszy podkład ! Co prawda mam cerę normalna, jednak czasem jest coś do zakrycia. Chanel robi naprawde dobre podkłady, a ten jest tajną bronią kobietek z idealną cerą !

Używam tego produktu od:miesiąca

Kryjaca i lekka mgiełka

Poszukiwałam czegoś lekkiego, ale długotrwałego.
Pani w drogerii zaproponowała mi dwa podkłady:YSL oraz Chanel. Ten pierwszy odrzuciłyśmy na początku ze względu na zbyt ciemne oraz różowe odcienie. Chanel w odcieniu 30 Cedre okazał sie strzałem w 10. W moją lekko opaloną samoopalaczem cerę wtopił się idealnie.

Kosmetyk ma bardzo płynną konsystencję, która na skórze zmienia się w pudrową warstewkę. W efekcie cera jest wygładzona, ujednolicona, satynowo-matowa, a podkład niezauważalny i nie wyczuwalny. Podkład mimo swojej lekkości dość mocno kryje.
Duży plus to długotrwałość - nie topi sie, nie ściera, nie spływa i nie brudzi ubrań(!). Na co dzień nie używam po nim dodatkowo pudru sypkiego czy w kamieniu tylko odrobiny błysku i koloru na policzki. Podkład zapewnia mat na kilka godzin - poprawki wykonuję po ok 6-8 godzinach.

Przetestowalam go w różnych warunkach - upał, słońce, deszcz - przetrwał i spisał sie znakomicie.

Minusem jest na pewno opakowanie. Szklana buteleczka z czarną nakrętka jest na pewno bardzo estetyczna i elegancka, ale raczej niepraktyczna. Teraz, kiedy podkładu jest dużo w buteleczce wypływa bez problemu przez otwór, jednak obawiam się, że z czasem będą problemy aby wydobyć resztki kosmetyku. Butelka z pompką byłaby milej widziana.

warto kupić

Używam tego podkładu od lat. Mam cerę tłustą, która lubi się błyszczeć ale także skłonna do miejscowego przesuszenia. Według mnie podkład jest dobrze kryjący, ma dobrą konsystencję zarówno do nakładania palcami, gąbką jak i pędzelkiem (polecam tę metodę).

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

mówię nie z powodu ceny

Nie rozumiem zachwytów nad tym podkładem. Owszem jest dobry, ale za tę cenę? Dla mnie niewiele różni się od tańszych z Clinique a nawet niektórych z LOreala. Czasem wydaje mi się że działa magia firmy Chanel czy Dior i kobiety kupują, bo ktoś powie że dobre. Wcale że nie i ten podkład to dla mnie dowód. Chciałam poczuć się cudownie używając podkładu tak dobrej marki i poczułam, ale jedynie luksus podświadomy. Uważam, że nie warto inwestować dużych pieniędzy w podkład, który na prawdę niczym specjalnym się nie wyróżnia.
Plusem jest piękna aksamitna cera, ale wiele rozjaśniających podkładów daje taki efekt. Lubię ogólnie opakowania produktów Chanel, bo dają poczucie posiadania czegoś pięknego.

Używam tego produktu od: używałam przez trzy miesiące

typowe rozczarowanie

Matowi na dwie godziny- inny rozpuścił mnie pod tym względem i teraz wymagam
kryje ładnie ale po zniknięciu matu znika pomału i krycie,
rozprowadza się ładnie ale podkreśla przesuszone miejsca
- jednym słowem- świetny na dwie do trzech godzin. Za tę cenę można było się spodziewać czegoś wiele lepszego, ale sama jestem sobie winna, bo jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z żadnego kosmetyku z "najwyższej półki" a ciągle ulegam obietnicom marki i producenta.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań:

skora jak aksamit!!!

Kupilam ten podkald pod wplywem opinii na Wizazu i nie zaluje. Mam skore mieszana z tendencja do swiecenia sie w strefie T, fluid ten swietnie matuje,latwo sie go nakalda nie "pogryzl" sie z filtrem ktorego uzywam (LPR). Daje na skorze taki naturalny glow no i te odcienie sa boskie mozna z latwoscia dobrac cos dla siebie ja mam odcien 40. Nie ciemnieje na twarzy,nie daje efektu maski! Moje KWC!!!!!! Kupilam go w Niemczech za 31euro, w Polsce pewnie bym sie zastanawiala na jego kupnem:(

Używam tego produktu od:od miesiaca
Ilość zużytych opakowań:zaczelam 1 i napewno nie ostatnie

nareszcie znalazłam!

Probowałam naprawde baaardzo duzo podkładow kazdy mi nie odpowiadal.Mam rozszezone pory,cere tłusta i w dodatku łuszczaca sie.Chcialam ja troche rozswietlic i zmatowic.i to jest to! kryje,matowi rozswietla nie wchodzi w pory i nie uwydatnia łuszczacej skory.Kolor pozostaje na skorze cały dzien taki sam nie zmienia sie,długo sie utrzymuje i niezwykle lekko naklada jak zaden inny tak jak mgiełka.jedyny minus to cena 180zł....

Używam tego produktu od:tydzien

NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOCHAM KOCHAM KOCHAM! Mam cere tłustą i mieszaną. Generalnie denerwowało mnie w podkładach to, że schodziła mi skóra na nosie (policzkach czasami), świeciłam się szybko. Teraz skóra w ogóle mi nie schodzi, buźka wyglada BARDZO naturalnie, koloryt wyrównany, baaardzo prosto ładnie go można rozprowadzić. Rewelacyjne jest też to, że moja skóra wyglada przepięknie i świerzo - sprawia wrażenie, że skóra nie jest rewelacyjna bo mam fliud tylko wygląda tak zdrowo i naturalnie!!!! NIE MA LEPSZEGO OD NIEGO!!!!! Jest bardzo wydajny cały dzień urzymuje sie na buźce!!!! POLECAM!!!!! WARTY KAŻDYCH PIENIĘDZYUżywam tego produktu od: pół roku

zajebisty!!!!!!!!!

dla mnie ok!!!
cudowny, wydajny lekki bosssski
mam problemy z moja skora i polecila mi go kosmetyczka ....minus to cena ale czego sie nie robi dla urody:)...

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:caly czas w uzytku:)