Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Średnia ocena: 3.68/5

Preparat produkowany na bazie surowców naturalnych. Matuje, maskuje defekty skóry, wygładza. Ma działanie antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, delikatnie ściągające
przeciwdziała wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Odtruwa skórę, pielęgnuje i chroni,
wchłania nadmiernie wydzielający się tłuszcz. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry i zbyt rozszerzone pory, nadaje skórze gładkość i matowość. Ma właściwości zabliźniające, kojące, remineralizujące. Odświeża i odżywia cerę. Kompozycja odpowiednio dobranych glinek (białej, żółtej, zielonej) leczy trądzik, łagodzi objawy trądziku różowatego i innych defektów urody, stymuluje regenerację tkanek.
Skora staje się zdrowa i aksamitnie gładka.

matujące, kryjące
sypki
mieszana, tłusta

100% mineralny

Ogromny plus za skład: cynk, montmorylonit, mieszanka glinek: białej, zielonej i czerwonej. Zero chemii. Na pewno nie podrażnia, ani nie zatyka porów (mam cerę mieszaną).

Dalej: ładnie matuje - na wiele godzin, ma niską cenę w stosunku do gramatury (na allegro 22 zł za ponad 20 g) i b.dużej wydajności.

Jest też transparentny, dzięki czemu nada się świetnie także np. przy opalonej buzi. Niestety właściwości kryjących przy tym oczywiście zero.

Opakowanie mało estetyczne (nowe jest czarne z logo firmy na gorze), ale trwałe.

Minus za aplikację (bardzo dużo przyczepia się go do puszku i trochę wysypuje się na zewnątrz podczas aplikacji na puszek) i tylko jeden odcień - przy ciemniejszej karnacji bez pudru brązującego ani rusz - pozostanie biała maska.

Nie kupię go ponownie, bo wolę jednak wygodniejsze i trwalsze pudry w kamieniu (np. Stay Matte Rimmel czy Creme Puff Max Factor).

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Najgorszy zakup w życiu!

Zakupiłam go razem z Papką do cery trądzikowej... myślałam, że będzie tak samo innowacyjny, lekki i niewidoczny. Baaardzo się zawiodłam. Aplikacja jest bardzo ciężka, puder maksymalnie się sypie (nie ma opcji by użyć go już w ubraniu ;) a na twarzy zostają brzydkie grudki i przebarwienia... po jego zastosowaniu wygląda się jak w masce albo po nieudolnym użyciu samoopalacza.
Jednym słowem: NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie
Używam go od: tygodnia

jeszcze nie miałam lepszego

Spośród pudrów do tej pory używanych ten najlepiej matowi moją cerę, chociaż przyznam że to jeszcze nie to czego szukam.

Na pewno duże plusy za:

+ cene (naprawdę przystępna)
+ kolor (jest transparentny, więc idealny do poprawek w ciągu dnia)
+ skład (nie zauważyłam żadnego zapychania porów)
+ no i jeszcze jest naprawdę wydajny

Minusy?? Raczej nie ma, mógłby tylko jeszcze lepiej matowić

ok

Ciezko jest go kupić ja zamówiłam go od producenta ale mam go.Faktycznie naturalny efekt daje taki delikatny,subtelny matowi cere.Nadaje sie w zupełnosci do poprawek w ciagu dnia,ładnie matowi świecace partie twarzy,nałozony na fluid nie zmienia jego koloru gdyz jest traspanentny.Jednak ma swoje minusy; -jest dosc drogi
-trudno dostępny -trzeba go stosowac wraz z fluidem bo nic nie kryje a jedynie delikatnie matuje. Jednak zdecydowanie polecam go bo nie jest nafaszerowany chemia nie zauważyłam aby zapychał pory,nie ma nieprzyjemnego drażniacego zapachu.Z czystym sumieniem do stosowania.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Idealny na każdą porę

Cóż produkt można zakupić już na aukcjach allegro lub bezpośrednio u jednego z dystrybutorów.
Opakowanie uległo zmianie - jest typowe dla pudrów i bez problemu można używać do aplikacji pędzla.
Odnośnie składu obecnie to:
- kaolin
- zinc oxide
- montmorillonite
Obecność kaolinu bardzo podniosła działanie matujące - puder nałożony na twarz działa bardzo dobrze cały dzień, nawet z strefie T(ragicznej) z którą mam największy problem. Puder prawie bezbarwny, nałożony na fluid delikatnie go rozjaśnia - za co ogromny plus bo nie tworzy się efekt awangardowych ciapek.
Zawartość naturalnych składników (kaolinu, glinki białej, zielonej i czerwonej) czyni go idealnym dla alergików i osób o wrażliwej skórze.
Nie obciąża skóry, może być stosowany na noc- bezpośrednio na skórę bądź na krem, w moim wypadku zmniejszył wyraźnie ilość porannych kryzysów ;-)
Produkt bardzo wydajny. Polecam z czystym sumieniem :-)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 8

dla mnie bardzo dobry

Do napisania skłoniło mnie to, że chciałam sobie kupić kolejne opakowanie pudru - bo mi się skończył, a tu zonk - zlikwidowano sklepik, w którym kupowałam - i nie wiem czym zastąpić ten puder :(. Podoba mi się to,że nie pachnie sztucznie (żadnymi perfumami), ma dobry - prosty skład. ładnie matuje, stapia się ze skórą. Fakt, że nie matuje na bardzo długo - ale to puder sypki - tylko omiata się nim twarz, nie wklepuje np. gąbeczką. Konieczne jest do niego inne opakowanie - aby nabierać puder dużym pędzlem. Nie zapycha porów, nie wysusza. A ja kupiłam inny puder i nie jestem zadowolona...

Używam tego produktu od: 1 rok

nie za bardzo...

Liczyłam, że być może kupując ten puder znajdę rozwiązanie na ujarzmienie mojej problemowej, tłustej skóry, no i się przeliczyłam... Puder widać na twarzy, nie jest niestety drobno zmielony. Matuje najwyżej na dwie godziny, potem znika z twarzy. Wchodzi w pory i zagłębienia skóry. Nie za ciekawie...
Daje dwie gwiazdki, bo niby oparty jest na naturalnych składnikach, więc szkód na cerze nie spowoduje. Skład- bentonit, kaolin, ZnO.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2