Philips, Sonicare FlexCare, Soniczna szczoteczka do zębów HX6932/36

Philips, Sonicare FlexCare, Soniczna szczoteczka do zębów HX6932/36

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare dopasowuje się do potrzeb jamy ustnej użytkownika. Posiada 3 tryby pracy i aż 2 programy szczotkowania zapewniając maksimum korzyści. Teraz ta wyjątkowa szczoteczka w zestawie podwójnym - idealny komplet dla całej rodziny. Zadbaj o zdrowe zęby Twoich najbliższych!
2 programy szczotkowania: Go Care i Max Care
3 tryby pracy: Clean (czyszczenie), White (wybielanie i usuwanie przebarwień), Massage (masaż)

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Świetna szczoteczka

Szczoteczke dostałam w prezencie, wcześniej nie byłam przekonana do używania szczoteczek sonicznych. Okazało się, że prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Już po pierwszym użyciu zauważalna była różnica w czystości zębów. Noszę aparat ortodontyczny i manualna szczoteczka nie zawsze dawała sobie radę z wyczyszczeniem przestrzeni wokół zamków i pod drutami. Ta szczoteczka nie ma z tym najmniejszego problemu. Moje zęby są bielsze, nie osadza mi się osad. Szczerze polecam!

Praktyczna.

Szczoteczkę używam od co najmniej kilku lat i nie wyobrażam sobie powrotu do manualnej. Szczoteczka bardzo precyzyjnie dociera w trudno dostępne miejsca. Dzięki sygnałowi po 30 s informuje nas o konieczności zmiany miejsca szczotkowania. Całe szczotkowanie trwa 2 minuty. Do dyspozycji mamy 3 tryby pracy: czyszczenie, masaż i wybielanie. Jest bezprzewodowa, jedno naładowanie starcza na kilka tygodni. Każda z końcówek ma kolorowy pasek, który informuje nas o jej zużyciu i konieczności wymiany na nową.
Dzięki sonicznym wibracjom, szczoteczka bardzo dokładnie czyści zęby.

Najlepsza dla ząbków.

Szczoteczkę zakupiłam w promocji w dwupaku.
Mam ją już drugi rok a działa bez zarzutu.
Zachwyciła mnie od pierwszego umycia zębów.
Jest bardzo poręczna ,posiada 3 tryby pracy , dwie główki szczoteczki ,
dwa uchwyty oraz stacje dezynfekującą UV.
Mamy tutaj tryb czyszczenia, który zapewnia doskonałe czyszczenie w 2 minuty, tryb wybielania, który umożliwia usuwanie przebarwień, oraz tryb masażu, który stymuluje dziąsła. Delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki .
Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona ,oraz 2-minutowy automatyczny zegar po tym czasie szczoteczka wyłącz się sama.

Szczoteczka rewelacyjnie doczyszcza zęby ,na bieżąco usuwa osad i kamień,skończyłam z wizytami u dentysty w celu czyszczenia zębów.
Jest delikatna dla dziąseł , doczyszcza nawet ciężko dostępne miejsca.
Wbudowany akumulator jest niezawodny ,wytrzymuje parę tygodni
przy codziennym myciu zębów.

Cena jak za taką jakość nie jest wygórowana ,choć bardziej opłaca się kupić
w zestawie z dwoma szczoteczkami i ładowarkami ,dodatkowo otrzymujemy
etui podróżne.

Przetestowałam i w żadnym wypadku nie powróciłabym do innej szczoteczki.
Wcześniej stosowałam brauna ale w porównaniu z sonicare wypada strasznie cieńko. Dla mnie najlepsza .

Numer 1!

Szczoteczki używam od jakiś 2-3 lat. Jest absolutnym numerem 1. Mam wrażliwe dziąsła, jednak dzięki różnym trybom np. soft nie są podrażniane. Również opcja masażu jest świetna. Bardzo polecam

Najlepsza na rynku !

Jakiś czas temu zdecydowałam się wraz z mężem na zakup sonicznych szczoteczek w zestawie (2 sztuki za około 700 zł). Muszę przyznać że nie były to zmarnowane pieniądze ! Ostatnio wróciłam podczas wyjazdu do mojej starej szczoteczki Oral B i przyznam szczerze że porównania nie ma.