Klorane, Dry Shampoo with Nettle (Seboregulujący szampon suchy z wyciagiem pokrzywy)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Stworzony w 1971 Seboregulujący szampon suchy z wyciągiem z pokrzywy wchłania nadmiar sebum i pozwala na rzadsze mycie włosów dzięki nowatorskiej formule, łączącej wyciąg z Pokrzywy o właściwościach seboregulujących i zmikronizowane pudry o silnym działaniu absorbującym. Włosy w kilka minut odzyskują objętość i czystość bez użycia wody.

w spray'u
hipoalergiczna
do włosów przetłuszczających się, suche szampony
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się
oczyszczające

Odświeżone, sypkie, pachnące

Wspaniała sprawa! Zacznę od tego, że jest to szampon suchy czyli w sprayu. Spryskuje się nim włosy z pewnej odległości czeka 2 minuty a następnie wyczesuje. Spełnia wszystkie obietnice producenta:włosy na prawdę są miękkie, czyste i sypkie jak po myciu, dodatkowo pięknie pachną. Zgadzam się ze wszystkim co napisały poprzedniczki dające dużo gwiazdek, ten suchy szampon działa.

Zdecydowałam się napisać własną recenzję aby dodać, że być może rozczarowanie osoby, której się nie spodobał wynikło ze złego stosowania (spryskiwała może zbyt blisko, za duże ilości) lub z koloru włosów. Wbrew pozorom ma to duże znaczenie gdyż głównym składnikiem tego specyfiku są pudry, które absorbują sebum i spray jeśli ma jakikolwiek kolor to raczej kolor białawy (jeżeli zbyt długo się psika w jedno miejsce) i być może z tego względu lepiej wygląda nawet w dużych ilościach na jasnych włosach.

Używam tego produktu od:1 rok

cuda się zdarzają

ten szampon jest niesamowity, moje włosy ledwo wytrzymywały jeden dzień bez mycia a teraz mogę spokojnie 2 dni wytrzymać:) On co prawda nie myje włosów ale je odświeża w widoczny sposób, tzn. dodaje puszystości, odbija od głowy i likwiduje sebum które się wytwarza na czubku głowy oraz włosy nie zbijają się w strąki jak to ma miejsce przy przetłuszczaniu. Napewno nie zastąpi normalnego mycia, ale dla mnie jest fenomenalny do odświeżenia i przedłużenia fryzury. Z zewnątrz stwarza pozory czystych włosów, które są miękkie i puszyste, natomiast pod nimi skóra głowy zaczyna się przetłuszczać i pod koniec drugiego dnia już mnie lekko swędzi.
Należy nim spryskiwać włosy z większej odlegości, bo inaczej osadza się biały nalot, który szczęśliwie znika po rozczesaniu grzebieniem (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
Jestem zachwycona tym szamponem i napewno będę go regularnie kupować tylko musze sobie poszukać tańszej apteki, bo to opakowanie które aktualnie używam kosztowało mnie 35zł Trochę za drogo, ponieważ przy częstym używaniu (u mnie co drugi dzień) szampon starczy na miesiąc.W internecie widziałm że są w cenie 20zł. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

super dla grzywek

super !
uzywam generalnie tylko do odświezania grzywki, bo ta najszczybciej mi sie przetłuszcza. dzieki temu nie musze codziennie byc calej glowy i kolorek dluzej sie trzyma. bo po co myc cala glowe skoro przetluszcza sie tylko grzywka ?
nie wiem jak moja poprzedniczka uzywa ze trudno jej wyczesać produkt, ja nigdy nie mialam z tym problemu. ale moze wynika to z nieumiejętnego stosowania. starcza na jakies 2-3 miesiące przy myciu tylko grzywki. cena ok. 30 zł w sam raz jak na taki produkt.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 7

za tę cenę nie polecam

Myślałam , że będzie cudo tak jak napisała moja porzedniczka, ale się pomyliłam. MOje włosy naprawdę bardzo się przetłuszczają i myślałam, że to będzie wybawienie, a tu jakaś mąka na głowie, której nie da się do końca wyczesać z włosów, choć dużo tego przyznaję nie zostaje - można to przeżyć , ale po co skoro efekt żaden? NO może ciut, ciut, ale na pewno to nie świeże włosy, tylko takie zamaskowane przetłuszczone włosy.
CO zwykły szampon to zwykły szampon.
Ja nie polecam szczególnie za cenę 32 zł. - to wcale nie tak mało za coś co prawie nie działa.
Może gdy włosy przetłuszczają się tylko troszkę podziałałby inaczej?
Nie przesądzam, bo widzę poprzednią recenzję, ale ja już nie kupię.

Używam tego produktu od:2 mies

Cudo, ratunek i odświeżenie!!

Coś cudownego! Szczegolnie zimą mam problem z przetłuszczającymi się włosami u nasady. Nie chce ich myc codziennie, tylko co dwa dni. Ten specyfik naprawde pomaga. Wystarczy że owego drugiego dnia kiedy moje włosy są juz prztłuszczone, spryskam je specyfikiem i moge chodzic cały dzien w świezych, puszystych włosach :) Cudo jakiego nigdy nie widzialam. Specjalne szampony, odżywski są do niczego! Tylko to skutecznie pomaga :). Wszystkie obietnice producenta spełnione :DUżywam tego produktu od:pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań:dwa