L'Oreal Paris, Double Extension Carbon Black (Tusz do rzęs 2 w 1)

L'Oreal Paris, Double Extension Carbon Black (Tusz do rzęs 2 w 1)

Ulepszona wersja klasycznej mascary Double Extension Carbon Black.
Wzmacniająca i wydłużająca rzęsy mascara z ceramidami R. Tusz zawiera prowitaminę B5 regenerującąrzęsy, a także ceramidy R, których rolą jest ochrona i pielęgnacja. Tusz zapewnia intensywny kolor i nie rozmazuje się.
Krok1: Wzmacniająca baza wydłużająca rzęsy. 2x więcej ceramidów R. Efekt: rzęsy wydłużone o 70%.
Krok 2: Po raz pierwszy kolor z czystym pigmentem węglowym. Rezultat: bardziej intensywna czerń

z bazą, niewodoodporne
Efekt
wydłużające, pogrubiające
Szczoteczka
grzebyk

Ok ale bez rewelacji

a wiec uzywam tego tuszu od ok.3 miesiecy. Jak dla mnie jest sredni. Wbrew zapewnieniom producenta ze wydłuza rzesy o 70% !!!! moich jednak nie wydłuza az tak, moze z 5-10 %.

Kolejna wada jest to ze sie wlasnie kruszy i jak rano do pracy sie pomaluje i wieczorem wracam do domu to rzesy wygladaja okropnie a raczej wcale nie wygladaja...

rzes jako tako nie skleja ale jezeli poloze 2 warstwy to juz jest gorzej niestety.. juz nie mowiac o 3..

liczyłam tez na naprawde czarne czarne rzesy po tym jak przeczytałam ze ma jakis wegiel czy cos tam:) ale wydaje mi sie ze kolor czerni jest taki sam jak w innych tuszach..

aha i uciekac przed deszczem bo wystarczy pare kropelek i sa takie sklejone do siebie a fuuuu...okopienstwo!!!

takze podsumowujac tusz jak tusz, ladnie wyglada na samym poczatku ale jakis tearalnych efektów nie ma co sie spodziewac , niestety...:)
wiec poszukiwania trwaja wciaz:)))

Używam tego produktu od:3-4 miesiecy

Z amłymi mankamentami

Uzywam tego tuszu juz od kilku miesięcy. Choc posiada wady, to moim zdaniem jest jednym z najlepszych na rynku - w tej cenie. Jego głowne wady - oczywiście w moim przypadku- kruszy się niemiłosiernie i osypuje - co nie wyglada estetycznie i zmusza do ciągłego wycierania okolic pod oczami. Rzeczywiście nalezy sprawnie wykonywac nim makijaż, bowiem szybko zasycha i nieumiejętnie nakladany tworzy grudki i skleja rzęsy - taki ze mnie nieudacznik.
Tak go krytykuje, a jednak z niego korzystam - pzrewrotnośc kobieca. jeśli nie znajde lepszego, to kolejny raz go nabęde - ale niestety będę marudzić, że mógłby byc lepszy. Jego zaletą jest brak wywoływania podrażnień - co dla mnie - alergika - ma decydujące znaczenie.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

jeden z faworytów

Używałam przez wakacje i byłam bardzo zadowolona.Piękny efekt-rzęsy długie,gęste,rozdzielone,intensywnie czarne.Jedyne co mam mu do zarzucenia-pod koniec dnia osypywał się w zewnętrznych kącikach oczu.Za to nie dam piątej gwiazdki.

Używam tego produktu od:3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań:jedno.

Dobrze wypróbować.

Podbieram go mamie ;) Bardzo fajny, ma dobre szczoteczki. Ładnie wydłuża, dobrze się nakłada. Jest trwały. Poza tym bardzo łatwo go zmyć. Nie miałam z nim dotychczas żadnego problemu :) Rzęsy wyglądają niesamowicie! Spróbujcie, polecam ;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: To dopiero początek

warto wypróbować

Kupiłam go przed świętami ale juz dawno mialam na niego chec:)Tusz ma swoje plusy:nie obsypuje sie,nie rozmazuje,ma naprawde intensywny czarny kolor,nie szczypia po nim oczy. Ale niestety ma tez minusy:(nie jest to tusz do szybkiego makijazu(jak wszystkie z baza),strasznie(!)trudno sie zmywa-najpierw na waciku sa czarne krotkie igileki jakby rzesy sie lamaly-tragedia,trzeba miec naprawdę dobre mleczko.Jeżeli się przyłoży do makijażu daje efekt naprawe ślicznych rzęs:sa wydluzone i pogrubine(w zaleznosci ile bazy sie nalozy widać mocniejszy badz slabszy efekt pogrubienia).Sprawdza sie na imprezach-oczy sa naprade podkreslone,ladnie uwydatnione.Jednak moim zdaniem nie jest to tusz do codziennego użytku bo szału można dostać ze zmywaniem,przez co pogarsza się kondycja rzęs!Ogólnie jestem na plus bo rzadko trafiają się tusze które tak ładnie uwydatniają oczy:)

Używam tego produktu od:2 tygodni