Kryolan, Puder transparentny

Kryolan, Puder transparentny

Transparentny puder, który zawiera dużą część modyfikowanego krochmalu ryżowego o unikalnych właściwościach. Zapewnia on dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w zastosowaniu.

sypki
normalna
utrwalające

Mój "must have" !

Rewelacyjnie się sprawdza jako utrwalacz do makijażu ale też jest niezastąpiony w roli anti shine, świetnie absorbuje nadwyżkę sebum z mojej mieszanej buźki, przyznam się szczerze, że czasem stosuję go jako suchy szampon :D
Jest cudowny w każdej roli.
Dostałam w prezencie na kursie kosmetycznym kilka lat temu i od tej pory się z nim nie rozstaje

Utrwala najmocniej ze wszystkich pudrów, które znam.

Najmocniejszy z pudrów, matuje na cały dzień. Używam go obecnie tylko na strefę T, która się wyświeca, wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Jeden z najlepszych pudrów, które używałam. Puder jest bardzo wydajny, wystarcza z spokojnie na pół roku. Jedyny minus to opakowanie. Produkt w kosmetyczce się wysypuje.

fantastyczny!

Jest naprawdę dobrej jakości, nie ma co ukrywać - a właściwie to może ukrywać, ale tym pudrem ;) Nie ciemnieje w ciągu dnia, utrwala makijaż, daje również efekt naturalnej cery. Jest matujący, ale nie będziemy wyglądać jak maska z opakowania. Nie miałam żadnych reakcji alergiczny i jest bardzoooo wydajny.

Cudo! Zawsze wracam.

Ten puder jest cudowny... piękne miękkie młodzieńcze wykończenie. Matuje, przy czym jest pięknie satynowy, wygładza zmarszczki, pory! Polecam każdemu. Mi pasuje, pasuje mamie, babci i przyjaciolce. Polecam go każdemu!!
Nie robi plam, nie zmienia koloru podkładu, nie wyswieca się, nie wymaga poprawek.

może być :)

Kupiłam ten puder zaintrygowana opisami w internecie. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony spełnia swoje zadanie, jest bardzo wydajny! Nie uczula, nie podrażnia. Niestety u mnie się nie do końca sprawdził, mam cerę mieszaną, gdzieniegdzie jest skóra sucha, a puder to podkreślił.. Czułam się dosłownie zapchana.

Rewelacja nad rewelacje

Puder Kryolan poznalam podczas kursu wizażu bardzo dawno temu i od razu pokochalam. Nie spotkalam jeszcze lepszego pudru transparentnego! Uzywam go zarówno na co dzien gdyz nie obciaza skóry jak i do makijazy cięzkich, wieczorowych i slubnych. Wystarczy jedno pociągniecie pedzla a makijaz trzyma się na skórze jak zaczarowany! W makijazu dziennym sprawdza sie rownie rewelacyjnie. Skóra jest pieknie matowa, wygładzona i nie świeci się. Do tego puder jest meeeega wydajny! Jak na moje potrzeby to 1 puder starcza na 2-3 lata! Bez ściemy! No i ma bardzo przyjemny jak dla mnie zapach :)

może być

Używałam tego pudru od ponad 2 lat i to tylko jedno opakowanie!! Po prostu mistrz wydajności, co przy cenie ok 70, którą zapłaciłam wychodzi rewelacyjnie. Opakowanie tragiczne, wieczko jest takie nakładane, niezabezpieczone w żaden sposób, co powoduje że puder się wysypuje przez dziurki, szczególnie na początku używanie, kiedy produktu jest bardzo dużo w opakowaniu. Otwory przez które dozujemy puder są zabezpieczone folią, ale po jej zerwaniu już nie ma możliwości ich zatkania. Po ok pół roku wieczko pękło, niestety jest wykonane z dość słabego plastiku i przy noszeniu w kosmetyczce odpadało od opakowania i puder się rozsypywał po całej torbie.
Sam produkt bardzo dobry, dobrze i na długo matuje, daje taki satynowy efekt na mojej skórze, nie wybielał podkładów.
Jednak przy nałożeniu na matujący podkład potrafi go ściastkować i tworzy nieestetyczny efekt. Jeśli mamy przesuszone miejsca na twarzy, to na pewno podkreśli suche skórki i jeszcze dodatkowo przesuszy.

Najlepszy!

Po okropnej walce ze świecącą się twarzą - wygrałam. Z pudrem Kryolan robię makijaż o 6 rano, zmywam o 21 i nie martwię się przez 90% dnia o mój makijaż.

Bardzo dobry puder

Puder ten kupiłam pod wpływem impulsu k przeczytaniu paru recenzji. Nie mogłam sobie latem poradzić że świecąca twarzą, a zwłaszcza podczas imprez i ten puder uratował mnie ???? puder jest bardzo wydajny, doskonale matowi bez maski. Utrzymuje makijaż i skóra nie wyświeca się i wygląda bardzo dobrze. Wygładza cały makijaż i daje to piękne wykończenie.

Po prostu dobry puder!

Puder idealnie zmielony pięknie wygładza cerę. Matuje oraz utrwala makijaż na wiele godzin. Nie tworzy efektu pudrowosci ani maski na twarzy co zdarza się w przypadku tego typu kosmetyków. Nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Na dodatek jest bardzo wydajny, gdyż niewielka jego ilość wystarcza aby oprószyć cała twarz.

Szczerze polecam!!

Jakiś czas temu koleżanka dała mi do wypróbowania małe pudełeczko usypanego pudry Kryolan odcień tl11. I był to dla mnie strzał w 10!. Odcień idealny, świetne działanie. Puder nie wysusza skóry, ujednolica koloryt, cudownie matuje, na letnie wyjścia niezastąpiony. Formuła jest świetna, puder jest bardzo drobno zmielony i naprawdę wystarcza na bardzo długo. 60 g jest w stanie wystarczyć na kilka dobrych miesięcy przynajmniej w moim przypadku :) Dlatego w odniesieniu do wydajności cena nie jest wygórowana.

JESTEM NA TAK

doskonale wygładza skórę. Nie przesusza jej i jest niezwykle wydajny. Kosmetyk nie posiada koloru, możemy stosować przez cały rok niezależnie od tego, czy skóra jest opalona, czy nie. Efekt naturalnie wyglądającego zmatowienia utrzyma się na twojej skórze przez cały dzień, doskonale matuje skórę, utrwala podkład,jest niezwykle wydajny ,wygładza