L'Oreal Paris, Color Appeal Trio Pro Star Secrets (Zestaw cieni do oczu) (stara wersja)

Palety cieni do oczu, wzorowane kolorystycznie na typach urody (oczy, karnacja) znanych kobiet.
Cienie podkreślą to, co w Twoich oczach i twarzy najpiękniejsze.
Każda paleta zawiera trzy kolory cieni stworzonych dla:
1.oczu niebieskich i jasnej cery(sygnuje Milla Jovovich) - Bleu Turquoise: dla takiej urody idealne będą wszystkie odcienie niebieskości
2.oczu zielonych i cery ciemniejszej, miodowej (sygnuje Aishwarya Rai) - Vert Dore: odcienie złota, zieleni i czekolady, sprawią, że takie oczy zalśnią, jak szmaragdy
3.oczu szarych i świetlistej skóry (sygnuje Leatitia Casta) - Rose Platine: harmonijnie połączone kolory różu i szarości rozświetlą twarz
4. oczu bardzo ciemno-brązowych i ciemnej karnacji (sygnuje Eva Longoria) - Lilas: tony różu i fioletu wydobędą unikalne piękno
5.oczu piwnych i karmelowej cery (sygnuje Penelope Cruz) - Brun Mordore: odpowiednie będą barwy ciepłe: piernik, brąz, kasztan

Cena: 43zł / 3gr

Satynowe cudo!

Używam wersji do oczu szarych, innych wariantów kolorystycznych nie próbowałam. Pierwszą paletkę dostałam w prezencie, na następne dwie połasiłam się sama (wydaje się, że jestem już od niej uzależniona i mam nadzieję, że nigdy nie przestaną jej produkować :)).

PLUSY, czyli to, co czyni ją moim ideałem:

+ jedwabista, przyjemna w aplikacji konsystencja, która umożliwia cieniowanie bez specjalnego pędzla

+ śliczne, opalizujące kolory, które idealnie pasują nie tylko do szarych oczu (malowałam koleżanki o różnych typach urody - każda wyglądała uroczo w tych odcieniach)

+ utrzymują się na powiekach wiele godzin, choć nie używam żadnej bazy pod cienie (pomimo ich trwałości nie mam najmniejszego problemu z demakijażem)

+ wielki plus za fenomenalny rozświetlasz, którego używam nie tylko na łuk brwiowy czy w kąciku oka, ale również przy makijażu wieczorowym do rozświetlenia kości policzkowych

+ z reguły nie używam aplikatorów, lecz te dołączone do paletki są świetnie wyprofilowane, co umożliwia w miarę precyzyjny makijaż bez pędzli (wiadomo, że żadna pacynka ich nie zastąpi)

MINUSY, czyli te drobne wady, które nie mają dla mnie większego znaczenia:

- trochę marne opakowanie, które psuje się już przy pierwszym zderzeniu z kafelkami w mojej łazience, no ale w końcu nie jest zrobione z tytanu (może dziwić fakt, że cienie pozostają nienaruszone)

- cienie są dosyć miękkie, co znacznie ogranicza ich wydajność

- nie dla wielbicielek matowego wykończenia

Polecam, bo stosunek jakości do ceny znakomity ;)

Używam tego produktu od:3 lat

Idealne

Mam zestaw do zielonych oczu, kupiłam na allegro - naprawdę warto bo cena dużo niższa niż w sklepie. Ładne, estetyczne opakowanie, plus za dwa aplikatorki. Cienie się długo utrzymują, ładnie wyglądają, można róźnie je nakładać więc nadają się zarówno do makijażu mocniejszego, jak i tylko do delikatnego podkreślenia oczu. Dla osób które jak ja nie do końca potrafią same dobrać odpowiednie odcienie do swoich oczu i korzystają z tutoriali na YT - idealne!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo wydajny w dobrej cenie

Wybrałam kolory dla oczu piwnych sygnowanych przez Penelope Cruz.
Świetne odcienie, idealnie się łączą na powiekach.
Używam ceni z 2-3 razy w tygodniu od kilku miesięcy a i tak jeszcze dużo zostało.Bardzo wydajne. Nie trzeba pędzelkiem dużo nabierać, by był kolor widoczny na powiekach.
Jestem jak najbardziej za !

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Pełne oko

Paleta idealna dla osób, które nie mają czasu i głowy poświęcać za dużo czasu na myślenie jak dobrać kolory.
Ja mam paletę dla oczu zielonych. Wcześniej nigdy bym złota na oko nie położyła, a tu proszę, taaaakie oko:) Rzeczywiście podkreślają kolor tęczówki.
Cienie świetnie się rozprowadzają, ja makijaż wykonuję pędzlami, więc aplikatorów załączonych nie używam.
Paleta, którą można zrobić świeży codzienny makijaż, jak i eleganckie oko "na wieczór".
Bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

MÓJ KWC :D

Mam cienie sygnowane Penelope Cruz i jestem z nich bardzooo zadowolona :)
Kupiłam je na Ukrainie ;)- w przeliczeniu na polskie dałam trochę powyżej 20 zł, ale jakością mi się wydaje nie różnią od polskich. Planuje jeszcze dokupić kolory z podpisem Evy Longori (już w Polsce ;) ).

Na największy plus zsługuję TRWAŁOŚĆ- nie osypują się po paru godzinach, zostawiając wtedy brzydkie kreski w załamanich powiek. Kolor utrzymuję się długo na całej powiece, kolory są delikatne więc nie sprawiają wrażenie "sztuczności".
Inne plusy:
-wydajność, mam je już pół roku, stosuję dosyć często i starczą zapewne na drugie pół jeszcze :)
-cena... nie taka straszna jak na tę jakość
-opakowanie

Minusy:
-hmm brak :D

Używam tego produktu od:pół roku

bravo za odcienie brązów

Odcienie tych cieni świetnie podkreślają kolor moich brązowych oczu.Jako wielbicielka naturalnego make-upu lubuję się we wszelakich odcieniach brązów,beżów itp.Testowałam przeróżne paletki beżowo-brązowych cieni różnych firm i żadne nie dawały efektu swieżego,wypoczetego spojrzenia tak jak Loreal.Idealnie dobrane kolory,wiec nie przeszkadza mi nawet ,że nie trzymają się tak długo jak cienie MACa.Jedyne do których wracam bez przerwy.

Używam tego produktu od:odkad sie pojawiły na rynku
Ilość zużytych opakowań:dużo...

Jestem z nich zadowolona!

Używam cieni raz cześciej a raz wcale przez dłuższy okres, ale przez moją kosmetyczkę przewinęło się sporo firm, więc będę je troszkę porównywała do mojego faworyta: clinique. Zaznaczam, że nie używam pod cienie bazy.

Plusy:
- cena
- dostępność
- kolorystyka, posiadam odcienie sygnowane przez Leatitie Casta, są ładnie nasycone, ładnie ze sobą współgrają na powiece i pasują do mnie, mimo że mam bardzo bladą cerę
- opakowanie: niby zwykłe, ale podoba mi się że jest miejsce na aplikatory oraz to że są one nieruchome w pudełku
- demakijaż: łatwy i szybki, ale zarazem cienie się nie osypują, ładnie rozświetlają oko przez cały dzień
- dość szeroka gama kolorystyczna
- nie uczulają

Minusy:
- troszkę za bardzo się mienią, ale wystarczy przetrzec pędzlem żeby je troszkę w miare potrzeby przygasić
- przydałoby się lusterko w opakowaniu

Ogólnie nie są na ***** jak clinique, ale za tę cenę jest to przyzwoita jakość i wydajność. Są wygodne w aplikacji, ładnie wyglądają na powiece, nie tworzą odpustowego efektu :)

Używam tego produktu od: luty 2010

Fajny

Posiadam zestaw nr 303 - Doutzen Kroes. Wygrałam ją w jednym z kolorowych magazynów :) Bardzo mi się podobają kolory, jestem zadowolona z tego produktu - fajnie się je nakłada i dość długo się trzymają :)

średnie

Cienie są dobrze napigmentowane, nie osypują się przy nakładaniu. Trzymają się dobrze, są bardzo wydajne. Niestety ciężko się nimi cieniuje, mają tendencje do robienia plam. Muszę się nieźle namęczyć przy malowaniu oka nimi, dlatego nie często ich używam (z innymi cieniami nie mam problemu). Nie rozprowadzają się jedwabiście tylko w miejscu dotknięcia pędzelkiem zostawiają plamę koloru a zrobić nimi ładne przejście - jest możliwe ale trzeba zarezerwować dwa razy wiecej czasu na makijaż:/

Mam paletkę 323 Smoky Chestnut (Linda Evangelista). Kolory w tej paletce są wg mnie źle zestawione. Mamy dwa ładne matowe brązy (takie zgaszone, chłodne), które niestety są do siebie baardzo podobne, więc nie da się nimi uzyskać ładnego przejścia. Sam brąz położony na powiekę jednolita plamą koloru daje ciężki, zmęczony efekt. Trzeci cien to rozświetlający, delikatnie perłowy krem - który wygląda nieciekawie w połączeniu z tymi brązami.

Opakowanie rozwaliło mi się od upadku, napisy się starły mimo, że nie noszę w torebce:/

Można kupić lepsze i tańsze.

Używam tego produktu od: dwóch lat nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: mały ubytek pierwszego

dobre cienie za dobą cenę

cienie są bardzo wydajne i świetnie dobrane kolorystycznie, można z nimi fajnie kombinować.

bardzo odpowiada mi ich dość "miękka" konsystencja, zzvonieważ aplikuję je pędzelkiem.

na pewno do nich wrócę i chętnie do innych kolorów :) do tej pory używałam paletki sygnowanej przez Doutzen Krouz.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

świetne cienie ale to jeszczen

posiadam odcien rózy, fioletu i bazy . swietnie sie mieni, nie wałkuje sie, długo utrzymuje sie na powiece. bardzo ładne tonacje, takie ciepłe;) lecz chciałabym by kolor był bardziej intensywny, musze spróbowac heleny rubinstein badz mac-a i moze znajde moje wymarzone. poki co te polecam dla delikatnych kobiet!

Używam tego produktu od:miesiaca

super cienie

Jako posiadaczka zielonych oczu nie mogłam sobie odmówić zakupu owych cieni, właśnie do mojego typu urody, sygnowanych przez Aishwarya Rai. U mnie jak najbardziej sie sprawdziły i jestem z nich naprawdę zadowolona, bowiem jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebym jakieś cienie wykorzystała do samego końca i planowała kupić kolejne opakowanie. A w tym przypadku tak właśnie jest. Według mnie cienie te mają same zalety; długo się utrzymuja na powiekach, nie osypują, nie wałkują, no i tak dobrane kolorki dają ładny efekt przy podkreśleniu zieleni oczu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i ponowny zakup drugich