Asa, Pentacrem

Asa, Pentacrem

Asa Pentacrem maść to preparat do stosowania zewnętrznego o skojarzonym działaniu składników: ściągającym i przeciwzapalnym. Pentacrem to naturalny preparat,który skutecznie pomaga chronić delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami. może być stosowany w stanach chorobowych skóry, które wymagają stosowania łagodzącego, ochronnego kremu. Preparat łagodzi uczucie pieczenia.
Zastosowania Pentacremu:
* pieluszkowe zapalenia skóry
* pielęgnacja skóry narażonej na odleżyny, odparzenia, otarcia, podrażnienia oraz oparzenia słoneczne
* łagodzi uczucie pieczenia
* zawarty w preparacie tlenek cynku posiada właściwości osłaniające i ściągające
* ekstrakt z nagietka posiada właściwości antyzapalne i regenerujące

natłuszczające, pielęgnujące, ochronne
w tubie
wrażliwa, sucha, podrażniona
kremy i mleczka do ciała, kremy przeciwsłoneczne

Dla mnie bardzo w porządku produkt

Robi to, czego od niego oczekiwałam.
Stosuję, gdy przesuszę skórę - ale nie na twarzy! U mnie to krem doraźnego stosowania do ciała - głównie nogi, ręce, plecy.
Wygląd kremu, konsystencja maści, więc przy aplikacji warto punktowo nakładać małe ilości, ponieważ obszar rozsmarowania znikomy.
Ogólnie: warty posiadania.

gody uwagi

używalam tego kremu gdy poparzylam sie na solarium (i to nie bylo lekkie zaczerwienienie!! :) ) przynois ulge , chlodzi i ogolnie jest bardzo dobry jesli chodzi o poparzenia. nie odpowiada mi jedynie jego zapach.. jest taki dziwny i konsystencja tez nie jest typowa jak dla masci- przypomina mi wosk do wlosow:) ale ogolnie warty uwagi

Używam tego produktu od: kilka razy

przynosi ulgę

Przynosi ulgę zrogowaciałej skórze, dobrze natłuszcza i zabezpiecza.
dodatek cynku zachęcił mnie do stosowania na wypryski,ale obawialam sie ze będzie że kremik będzie za tłusty i pogorszy stan skóry.nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie, zeszły mi z brody dziwne krosty, których nie mogłam sie w żaden sposób pozbyć.
konsystencja kremo-maści, nie jest to typowa maść.
lubię używać też na spierzchnięte usta.

polecam bo jest to specyfik wszechstronnego użycia, przynosi ulgę zrogowaciałej skórze, niweluje swędzenie, a z drugiej strony pomaga też na wypryski, podrażnienia i krostki po depilacji-WARTO MIEĆ TAKIEGO SPECYFIKA :d

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 -jest bardzo wydajny

taki sobie

stosowałam go na moje rany po wypryskach i ogolnie na wypryski. Nawet pomagał. WIec spokojnie moge dac 3 gwiazki. Jak siesprawuje u dzieci to nie wiem.

Ilość zużytych opakowań:1 i na tym skoncze
Używam o od pół roku