Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień pomaga przywrócić cerze suchej, normalnej i mieszanej naturalny poziom nawilżenia. Unikalna formuła działa jak nośnik, dostarczając skórze aktywne składniki odżywczo-nawadniające i chroniąc ją przed utratą naturalnego nawilżenia. Emulsja ma wyjątkowo lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, by skóra mogła naturalnie oddychać, dlatego jest idealna jako podkład pod makijaż.

Cena: 20zł / 100ml

Ocena Dobra

Pierwszy raz mam okazje wypróbować taką emulsję do nawilżania skóry.
Jak dla mnie jest przyjemna w użyciu.

Plusy:
* niedroga (kupiłam w promocji za 12,99)
* ładnie pachnie
* wydajna, duże opakowanie
* szybko się wchłania
* idealna pod makijaż
* nie powoduje błyszczenia skóry
* higieniczne,ładne opakowanie

Ogólnie nie narzekam. Stosuję tą emulsję nawet kilka razy na dzień. Pozostawia na skórze filtr ochronny. Jednak lubię eksperymentować i nadal szukam idealnego kremu.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

świetny dla tłustych i normalnych cer

To pierwszy krem/emulsja nawilżająca, po której nie mam wysypu trądziku. Przyjemnie nawilża, zmiękcza skórę. Nie uczula mojej wrażliwej skóry. Rewelacja pod makijaż. Wchłania się natychmiast po krótkim przemasowaniu. Skóra jest nawilżona, ale nie świeci się. Używam razem z żelem do mycia twarzy olay Skin Comfort. Także polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

paskudztwo

Od dawna poszukuję jakiegoś dobrego kremu do twarzy, więc postanowiłam wypróbować tą emulsję.

Jedynym jej plusem jest ładny zapach.

Minusy dostaje za:

- uczucie ściągnięcia skóry twarzy
- lekkie pieczenie
- buzia mnie po niej swędziała
- wyskakiwały mi krosty
- zerowe nawilżenie
- skóra się po niej lepiła i świeciła, więc nie wiem dlaczego na opakowaniu jest napisane, że nadaje się dla cery mieszanej
- po nasmarowaniu nią twarzy miałam wrażenie, że jest ona brudna i z trudem powstrzymywałam się, żeby jej nie zmyć.

Używam tego produktu od: maj
Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki i poszła do kosza

Przeciętniaczek

Moja skóra wyniszczona wszystkimi kremami matującymi potrzebowała najzwyklejszego nawilżenia, kupiłam więc tę emulsję. Zużyłam całe opakowanie, nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego, ale też nie zaszkodziła. Ma śliczny zapach. Jest bardzo wydajny- używałam go 7 miesięcy co dnia. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Nie zapycha porów. Skóra się świeci, ale w końcu nikt matu nie obiecuje. Nawilża dość dobrze, chociaż na moje przesuszone policzki musiałam użyć 2 warstw, by było dobrze. Mogę polecić jako zwykły krem na dzień, ale efektu super nawilżenia czy cudów nie gwarantuję.

przecietny i drogi

Ladnie pachnie ,lekki i to wszystko.Zostawia film na skorze ,troche nawilza,nic szczegolnego,na pewno nie wart swojej ceny ,za te pieniadze mozna kupic duzo, duzo lepsze polskie kremy.

Używam tego produktu od:nie pamietam

tak, tak!

Oceniam wersję dla skóry normalnej i mieszanej: bardzo dobry- stosuję latem na noc i na dzień, nadmiar wmasowuję w dłonie, jak zalecają na opakowaniu. Pachnie ładnie, czystością i elegancją; dobrze nawilża, jestem z niego zadowolona jako bazy pod makijaż. Zwykle kosmetyki nudzą mi się przed skończeniem się opakowania, a w tym przypadku z niepokojem patrzę na opróżnającą się buteleczkę.

Używam tego produktu od: kilku m-cy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Nielubie

Kremy z tej linii są rewelacyjne więc pozytywnie nastawiona kupiłam emulsje.
Niestety okazała się fatalna.
Niedobrze się wchłania, pozostawia dziwną powłokę na twarzy, słabo nawilża.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

niestety

Mam emulsje w nowym różowym opakowaniu,jest na niej napisane,że jest odpowiednia dla cery normalnej,mieszanej i tłustej(czyli troszkę inaczej niż w zgłoszeniu)
Bardzo bym chciała dogadywać się z ta emulsją,jest leciutka ale na prawdę dobrze nawilża,ładnie pachnie,ma dużą pojemność a w promocji bardzo atrakcyjną cenę.Wchłania się szybko,do matu...ale właśnie,po kilku godzinach bardzo się po niej świece,na całej twarzy :(.Normalnie nie mam jakiegoś wielkiego problemu z błyszczeniem się, poza sporadycznymi przypadkami,mam cerę mieszaną.Testowałam wielokrotnie i niestety zawsze z takim samym skutkiem.Butleczka stoi na półce i nie mam co z nią zrobić,działa na prawdę fajnie ale ten błysk niestety ją dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

średnia

Kupiłam emulsję zupełnie przypadkiem w promocyjnej cenie Rossmana i...

+zgrabne, poręczne opakowanie
+duża pojemność- 2x większa niż tradycyjne kremy
+lekka konsystencja
+przyjemny kolor
+lekko napina skórę
+wydajna

-mydlany, mdły zapach
-pozostawia warstewkę filmu na twarzy
-dla mnie nie nadaje się pod makijaż(skóra mieszana)
-średnio nawilża
-źle się wchłania

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Zawiodłam się

Nie przypadł mi do gustu ten kosmetyk. Niby nawilża, ale twarz błyszczy się nieestetycznie. Jako baza pod makijaż się nie sprawdza, podkład trzyma się trochę gorzej, niż na innych kremach. Jedyny plus to wydajność. Żeby nie zmarnować pieniędzy używałam emulsji jak kremu do rąk (zawsze tak robię, kiedy nie mam co zrobić z kosmetykiem do twarzy) i w tej wersji całkiem ok – lekka formuła po każdym myciu szybko się wchłaniała. Zapach nieco męczący.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Warto spróbować !

Sprawdziłam niektóre produkty Olay. Z perspektywy czasu uważam ten kosmetyk za niezły. Dobrze nawilża, jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie.
Nie pozostawia " maski " na twarzy, szybko się wchłania. Nadaje się pod makijaż.
W moim przypadku efekty nie były spektakularne, ale lubiłam ten produkt i kilkakrotnie sięgałam po niego w sklepie. Moja twarz wyglądała zdrowo i była gładka.
Już go nie kupuję, ponieważ staram się zastępować drogie, zagraniczne kosmetyki- polskimi, w przystępnej cenie.
Może kiedyś skuszę się na Emulsję, lub inne specyfiki Olay. Narazie jednak zadowala mnie nasz rodzimy wyrób :-)

Ilość zużytych opakowań: kilka
Produktu używałam około rok czasu.

jestem na tak

Używałam go zarówno na noc jak i na dzień, jak dla mnie jest w porządku. Ładnie się wchłania, ma przyjemny kolor, zapach i konsystencje, sprawia, że skóra jest odżywiona, ale i widocznie gładsza i piękniejsza. Emulsja bardzo wydajna, starcza mi na ok 3 miesiące. Zmiękcza naskórek

Używam tego produktu od:półtora roku