Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień pomaga przywrócić cerze suchej, normalnej i mieszanej naturalny poziom nawilżenia. Unikalna formuła działa jak nośnik, dostarczając skórze aktywne składniki odżywczo-nawadniające i chroniąc ją przed utratą naturalnego nawilżenia. Emulsja ma wyjątkowo lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, by skóra mogła naturalnie oddychać, dlatego jest idealna jako podkład pod makijaż.

Cena: 20zł / 100ml

Nawilżenie, nawilżenie

Bardzo przypadła mi do gustu ta emulsja. Świetna pod makijaż, nawilża, ale skóra jest jakby matowa. Idealnie ją przygotowuje. Twarz nie świeci się, co jest dla mnie bardzo ważne. Jest wydajna, bo jest jej 100ml, czyli dwa razy wiecej niz kremu. A cena podobna. Jak dla mnie extra...!

Używam tego produktu od:2009

LEPISZCZE ALE CAŁKIEM NIEZŁE

Lekki,slizny, rózowy kolor,nianachalny zapach.
Płynna konsystencja łatwo sie nakłada i szybko wchłania. MAm skóre mieszaną ,więc myslałam, że lekka formuła jej nie przetłuści.Jednak sama emulsja spowodowała spierzchnięcie i konieczne było nakładanie warstwy kremu. Przeszkadzała mi również lepkośc skóry.
Ale generalnie jako uzupęłnienie kremu może być.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:ok 2

jak najbardziej na tak!

dobrze wpływa na moją mieszaną ze skłonnością do wyprysków cerę..nawilża suche partie, tłuste natomiast nie świecą się jakoś bardziej po nim; ponadto nie wiem jak to możliwe, ale moja cera poprawiła się, jeśli chodzi o wypryski...a raczej ich brak... :) i stała się bardziej jedwabista...

jest niedrogi...a wręcz tani biorąc pod uwagę, że jest 2 razy większy niż większość kremów...

konsystencja...w sumie ok...choć wolę troszkę bardziej ścisłą, gęstą...

fajne opakowanie...

zdecydowanie polecam!

Cudowny^^

Mam trądzikową cerę. Przez stosowane kremy antybakteryjne moja twarz sfiksowała. Raz jest sucha a raz tłusta. brrr. w dni kiedy mam suchą twarz stosuję własnie ten krem. nawilża jak żaden inny =) i nie powoduje pogorszenia stanu mojej cery co jest wielkim plusem. ogólnie to mam bardzo pozytywne wrażenia co do tego kremu ;) baaardzo polecam.!

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

dobry

Bardzo przyzwoity krem pod makijaż. Lekki, szybko się wchłania, dość dobrze nawilża. Bardzo ważne jest to, że cera się po nim nie świeci (mam wersję do cery tłustej i mieszanej - ot skusiłam się na promocji). Mimo, że nie do mojej cery to jej nie wysusza. Przyjemna konsystencja, zapach typowy dla kremów. Buteleczka zgrabna i higieniczna.

Nie kupię, bo się obkupiłam kremami olay i mam dwie;)

Cudo! =)

Kupiłam ją właściwie przypadkiem i zdecydowanie się zakochałam!

Bardzo przyjemna, leciutka i nietłusta konsystencja. Szybko się wchłania i jest bardzo wydajna. Do tego ślicznie, nie za mocno pachnie i naprawdę świetnie nawilża. Skóra jest po niej bardzo delikatna i przyjemna w dotyku. Nie błyszczy się i wygląda naprawdę ładnie :)

Zdecydowanie polecam :)

Bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem zreszta jakwszystkie kremy Olay które uzywałam.

Cena niska jak na duza pojemnosc 100 ml wiekszosc kremów ma pojemnosc 50 ml
Zapach neutralny

Wczesniej uzywałam kremu olaya multi radiance (75 ml) i tej emulsji z czarna zakretka (100ml)

Produkt swietnie nawilza po jej nałozeniu czuje ulge. Mam skóre mieszana ale czesto mam poczucie jej sciągniecia.

Krem emulsja bardzo dobra również pod makijaz

Używam tego produktu od:1 miesiaca

Bez zarzutu

Odpowiada mi lekka, nietłusta konsystencja tego kosmetyku, który całkiem dobrze nawilża, szybko się wchłania i nie zapycha porów. Pozostawia cerę świeżą, likwiduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.
Emulsja jest bardzo wydajna, przyjemna w użyciu, ładnie pachnie.
Dodatkowy plus za wygodne opakowanie i higieniczną formę aplikacji.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka (kilkanaście?) m-cy

mój ulubiony

Wspaniały:

+doskonale nawilża
+po użyciu znakomita cera - świetlista, pełna życia, dobrze odżywiona
+skóra mięciutka
+ładnie pachnie
+bardzo szybko się wchłaia
+dobry
+doskonały do wrażliwej cery

uwielbiam go

Używam tego produktu od:3 lat

Raczej dla skóry suchej

Emulsja jest bardzo wydajna i rzeczywiście dobrze nawilża. Nie podrażnia skóry i nie uczula, przynajmniej mnie - wrażliwca. I chyba na tym kończą się jej zalety.

Nie poleciłabym jej do cery mieszanej (taką mam) lub tłustej, ponieważ pozostawia na powierzchni skóry tłusty film, który sprawia, że od razu po aplikacji twarz się błyszczy, a po kilku godzinach świeci się jak księżyc - światłem odbitym... Do tego mam wrażenie, że strefa T bardziej się przetłuszcza niż po innych kremach nawilżających, raczej jest to produkt na zimę, kiedy skóra jest bardziej wysuszona.

Jeśli ktoś ceni sobie krem nawilżający, którego nie czuć na twarzy, o efekcie świeżo umytej skóry bez tłustych filmów, to nie jest produkt dla niego. Moja skóra pokochała Garnier Ultra Świeżość fluid nawilżający 24h, miałam nadzieję, że produkt Olaya będzie choć trochę do niego podobny, niestety się zawiodłam.

Nie polecam..

Emulsje nawilzajaca Olay kupilam "na szybko" przed wyjazdem i kosmetyk nie spelnil w ogole moich oczekiwan.

Krem ma bardzo intensywny, mdly zapach, kojarzacy mi sie uparcie z preparatami przeciw komarom i nie spelnia swojej funkcji nawilzajacej.

Pomimo zapewnien producenta, emulsja jest dosc tlusta i wchlania sie wolno.

U mnie, po zastosowaniu, zamiast nawilzenia, nastapil efekt wysuszenia skory i zaczerwienienie skory.

Pomimo niskiej ceny, uwazam,ze jakosc kosmetyku nie jest jej warta. Kwote 20 zl mozna zainwestowac (moim zdaniem lepiej) w jakis podstawowy krem Nivei.

Zdecydowanie NIE POLECAM wlascicielkom wrazliwej i delikatnej skory.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1/10 jednego

bardzo leciutki

zakupiłam go jakiś czas temu bo bardzo lubię produkty Olay i tym razem sie nie zawiodłam :) emulsja jest bardzo lekka po paru minutach praktycznie nie wyczuwalna na skórze ale nie ściąga, idealna pod makijaż, niestety przeszkadza mi zbyt mocny kwiatowy zapach...
jest dość wydajna bo wystarczy niewielka ilość na cala buźkę

Używam tego produktu od: kilka tygodni