Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień pomaga przywrócić cerze suchej, normalnej i mieszanej naturalny poziom nawilżenia. Unikalna formuła działa jak nośnik, dostarczając skórze aktywne składniki odżywczo-nawadniające i chroniąc ją przed utratą naturalnego nawilżenia. Emulsja ma wyjątkowo lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, by skóra mogła naturalnie oddychać, dlatego jest idealna jako podkład pod makijaż.

Cena: 20zł / 100ml

dobra, ale na poczatku

Kupiłam jako pierwszy kosmetyk tej firmy i jestem jak w tytule średnio zadowolona. Na początku przynosiła ukojenie ulgi, takie miłe ukojenie i nawilżenie. Duży plus za lekka konsystencję i za to, że się szybko wchłania. Jest też stosunkowo wydajny. Jednak jakoś około połowy opakowania przestałam odczuwać jego nawilżenie i niestety, poczułam, że mnie uczula. Być może jest nieodpowiedni jednak do końca do mojej cery, bo na początku sprawdzał się doskonale, ale teraz nie mogę go używać.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ponad pół op.

W Usa jest uznawany za klasykę, ja sie z tym zgadzam, gdyż jest bardzo dobry. Dobrze nawilża, skóra jest gładka i delikatna. Jest wydajny, nie zatyka porów. Jedyne co mi na początku przeszkadzało to zapach, który jest mocno kwiatowy i na początku nie podobał mi się i zrażał do używania tego kremu, jednak z czasem się przyzwyczaiłam i już mi nie przeszkadzał. Gorąco polecam.

Bardzo dobry. Polecam.

Emulsja bardzo dobrze się wchłania, ma przyjemny zapach. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona po użyciu tego kosmetyku. Chociaż mam cerę mieszaną to zauważam, że mój nos i broda mniej się "świecą" od czasu gdy używam emulsji. Jest bardzo wydajna - nie trzeba wcale dużo nakładać jej na twarz (wtedy faktycznie wolniej się wchłania). Jestem z niej bardzo zadowolona - polecam !

SUUUUUUUUUUUPER !

Swietny produkt. W koncu pokonal moje problemy z sucha cera (luszczenie sie niektorych partii). Swietna konsusytencja, idelanie sie wchlania, idealny pod makijaz. Uzywam go na noc i na dzien, nie stosuje zadnych kremow z reguly i jest super. Polecam. wartos sprobowac. Do tego bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego

Bardzo dobry produkt :)

Emulsja ma bardzo lekką konsystencję i przyjemny, subtelny zapach. Łatwo ją rozsmarować, błyskawicznie się wchłania.
Jest nadzwyczaj wydajna - wystarczy odrobina. Opakowanie jest bardzo poręczne, praktyczne i miłe dla oka.
Po zasosowaniu cera jest widocznie gładsza, nawilżona, odżywiona i jędrna. Nie pozostawia tłustej powłoki.
Przy dłuższym stosowaniu widać znaczną poprawę kondycji skóry twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 3-4 (nie pamiętam dokładnie)

sama nie wiem

Używam tego balsamu jako bazy nawilżającej pod krem matujący, coby mi za bardzo skory nie wysuszył. Jest lekka, szybko się wchłania, doraźnie wygładza i nawilża. Lekko mi się po niej skóra świeci i po kilku godzinach zaczyna się przetłuszczać, gdy stosuję go samodzielnie. Ale zauważyłam, że na buzi zaczęły mi się pojawiac skorki z przesuszenia, i nie wiem, czy to od tego kremu czy od jakiegos innego kremu :(

Używam tego produktu od:

Ok, ale cudów nie ma

Od razu przyznaję się, że nie był to planowany zakup :-p Sama nie wiem czego się spodziewałam kupując tą emulsję. Szukałam jakiegoś lekkiego kremu do stosowania na dzień, ale by nie zapychał i nie świecił się na twarzy. I właściwie można powiedzieć, że te wymagania zostały spełnione.
Emulsja ma delikatną konsystencję, która w mig wchłania się w skórę. Jest przy tym wydajna, bo wystarczy niewielka ilość na całą buźkę i szyję. Od razu po zastosowaniu twarz staje się miękka, gładka i czuć nawilżenie. Nie zapycha porów.
Niestety po ok.1-2 godzinach twarz zaczyna się świecić i to bardzo :( Według mnie nie nadaje się do cer tłustych i mieszanych.
Zapach jest delikatny, kwiatowy.

Podsumowując - jest nawet ok, ale raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od:

niezawodny!

To było jak olśnienie - w końcu znalazłam produkt, który spełniał moje oczekiwania w stu procentach - krem, który jest lekki, ale jednocześnie nawilża, który nie powoduje świecenia się cery, a jednocześnie nie wysusza... przez moment między jedną emulsją a drugą próbowałam czegoś innego, ale prędko wróciłam do tej, która mnie nie zawodzi.
Moja cera ma czasem skłonność do nadwrażliwości - z tym preparatem czuje się bezpiecznie... zastanawiam się, czy kiedykolwiek znajdę coś podobnego...
Oby - bo się zanudzę :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

różowa świeżość

Bardzo lubię tę emulsję.Mam wrażliwą cerę,a nic nie szczypie,nie piecze.Wręcz czuje się takie odświeżenie cery jak po prysznicu.Przyjemnie się rozsmarowuje,dobrze wchłania,fajnie pachnie,łatwo nałożyć makijaż.Bardzo wydajny produkt.

Używam tego produktu od:2 lat

olay już podziekujemy

każdemu polecam sprawdzić skład przed zakupem, pełno świństw i cała gama alkoholi....
początkowe uczucie-wygładzenie, niestety przy dłuższym stosowaniu skórasie łuszczy ,wygląda na zmęczoną i zwiotczałą.przypuszczam że to zasługa alkoholu...:(:(:(
nigdy więcej!!!!
a cieszyam sie ze duża butla...

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

solidny nawilżacz

Dobry nawilżacz przyjazny dla skóry, łagodny i skuteczny. Lekka konsystencja, delikatny zapach (z tych "klasycznych" ). Zapewnia optymalne nawilżenie normalnej cerze, szybko się wchłania, pozostawiając skórę delikatną, jędrną i gładką, a także utrzymując ją w dobrym stanie. Emulsja nie zapychała mi porów i nie podrażniała. Skuteczna także na noc. Podsumowując - dobra, ale bez rewelacji.

Duża pojemność - to na plus. Opakowanie higieniczne i miłe dla oka, ale ma także minus. Gdy emulsja się kończy butelka nie bardzo chce stać na zakrętce i nie można wydobyć kosmetyku do końca bez ciachania opakowania.Używam tego produktu od: 3 miesiące