Vichy, Dercos, Kuracja przeciw wypadaniu włosów, ampułki z Aminexilem (stara wersja)

Ampułki występują w dwóch wersjach: dla mężczyzn(Aminexil 1.5%, triclosan i pirocton olaminy, woda termalna) i dla kobiet. Ta wersja zawiera:
- Aminexil 1,5% (jest to cząsteczka zapobiegająca wypadaniu włosów zalecana w początkowym lub umiarkowanym stadium łysienia)
- Witaminy PP, B5, B6 (wzmacniają i pobudzają proces wzrostu)
- Woda termalna Vichy (łagodzi podrażnienia).
Kurację należy stosować przez dwa miesiące, dwa razy w roku. Stosować raz dziennie (minimum trzy razy w tygodniu). Specyfik obiecuje skuteczną walkę z wypadaniem włosów spowodowanym stresem, zmęczeniem, zmianami hormonalnymi (kobiety) lub spowodowanym zaburzeniami genetycznymi i hormonalnymi (mężczyźni).

Dziala dziala

Dziala. Tak jak poprzedniczce, wlosy wypadal mi garsciami. Stosowalam 2x dziennie + mylam wlosy szmponem z tej serii i po 2-3 miesiacach przestaly wypadac, a zaczely rosnac.

Działa

Rzuciłam się do apteki jak tylko pojawił się na rynku,bo akurat w tym czasie garściami wychodziły mi włosy.Cierpliwie wcierałam dwa razy dziennie.Minimalnie natłuszczał włosy,ale byłam w stanie to przeżyć byle zahamować to wypadanie:)Początkowo byłam rozczarowana,bo efekty nie były natychmiastowe.Dopiero po miesiącu włosy przestały wypadać,ale nadal nie było nowych:(Pojawiły się po około 3 miesiącach(a już żałowałam wyrzuconych pieniędzy)za to w jakiej ilości!!!Mam długie włosy,więc dookoła głowy miałam dosyć śmieszną "aureolę"krótkich włosków:)Sterczały tak,że musiałam je przygładząć żelem.Po roku,gdy podrosły,miałam już gęstwinę zdrowych lśniących włosów!Polecam i radzę cierpliwie czekać na efekt.Naprawdę są rewelacyjne.