Vipera, Eye, Pojedyncze cienie do powiek

Vipera, Eye, Pojedyncze cienie do powiek

Pojemność 3,75 g

Zgłaszająca osoba: Dąbrówka13

Cienie Eye charakteryzuje nowoczesna receptura oparta na doskonałej jakości unikalnych krzemionkach i cząsteczkach siliki. Łatwo rozprowadzają się po powiece i długo się na niej utrzymują. W ofercie zarówno cienie perłowe, matowe jak i z drobinkami. Vipera oferuje 40 różnych odcieni w dwóch paletach kolorystycznych: ciepłych i zimnych barw.

Cena: ok. 8zł/ 3,75g

tragedia

Niestety gorszego cienia jeszcze nie miałam...

skusiłam się na rzadko spotykane maty: biel, brąz i ładny cielisty odcień z drobinkami.
Niestety prezentują się dobrze tylko w opakowaniu.
Ciężko je nałożyć na powiekę bez efektu cieni pod oczami - niesamowicie się obsypują, próbowałam wszystkich sposobów ale zawsze miałam pół cieni wysypanych pod okiem. Na dodatek cienie są mało na pigmentowane i na powiekach nie wyglądaja kusząco.
Jeszcze jedno najważniejsze - nie jestem alergiczką a to jest pierwsza seria cieni, która mnie uczuliła!!!
Już po kilku minutach od użycia moje oczy robią się czerwone i łzawią jak szalone.
Odradzam.

Ilość zużytych opakowań: będę zmuszona wyrzucić 3

super;)

posiadam dwa odcienie : szary z lekkimi drobinkami i matowy róż.
Cienie są świetne.
+są \'\'miękkie" i super gładko sie je nakłada aplikatorem dołączonym do opakowania.
+cena, bardzo "młoda" cena
+sa super wydajne
+mat to mat, a z lekkimi drobinkami to lekkie drobinki
+do jakości można się troszkę przyczepić, ale tylko minimalnie, bo nałożone na bazę, zostają na swoim miejscu 7 godzin
+nie obsypują się i nie rolują sie na powiece
+opakowanie też dośc solidne, nie otwiera się samo i jest odporne na "zgniecenia"

Jestem zadolowona i mogę polecić ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa w różnych kolorach

Dno

Mam kolor 21, matowy biały. Jest to dość trudny do nabycia odcień, więc fajnie, że znalazł się w tej serii, ale na tym plusy się kończą.
Cień rozprowadza się tragicznie. Palcem w ogóle nie da się nałożyć, aplikatorem niewiele lepiej. W dodatku, po kilku użyciach, na powierzchni cienia tworzy się jakaś przedziwna warstwa - skamielina z grudkami. Koszmar. Poza tym cień jest nietrwały - szybko się rozwarstwia i kruszy.
Może inne kolory są lepsze, ale ten to tragedia.

Używam tego produktu od: jakiegoś tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno częściowo

bardzo przyzwoite!

Zaskoczona. Cienie kupiłam w promocji po 6 zł, wiele nie oczekiwałam. Na 7 kolorów tylko jeden jest jakiś kiepski, twardszy i się gorzej nabiera, a szkoda, bo bardzo liczyłam na ten kolor, tester był zupełnie inny. Cienie są przyzwoicie napigmentowane, niektóre kolory mniej inne bardziej. Idealne do makijażu dziennego, do tego ich właśnie potrzebowałam. Pewnie przechodząc obok stoiska jeszcze się na nie skuszę, za tą cenę można! :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

bardzo je lubię

polecam je serdecznie ponieważ:
- mega kolorów i odcieni do wyboru
- zostały nagrodzone laurem konsumenta
- są tanie ( czasem promocja 2 w cenie 1 )
- wydajne strasznie
- duza gramatura
- elegancka forma pudełka
- dlugo wytrzymują na powiece jednak z bazą jeszcze dłużej
- różne efekty do uzyskania- mat, perła, satyka, metalik, brokat

Używam tego produktu od: połtora roku
Ilość zużytych opakowań: otwartych 20

Nie bardzo

Posiadam 2 kolory z drobinkami czarny i brązowy, cienie są bardzo wydajne mam je juz kilka lat a mało ubyło, ładnie wyglądają na powiekach i cena tez nie jest wygórowana i za to daję 1,5 gwiazdki.

Poza tym są bardzo nietrwałe, w szybkim tempie się ścierają, przy aplikacji strasznie się osypują (czego nienawidzę)nie sposób je równomiernie nałozyc dołączonym aplikatorem, zbierają się w załamaniach.
Ja nie mam cierpliwości do tych cieni

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie uzywania

ogólnie dobre cienie

Mam odcień 02 ( ciepły beż z drobinkami). Cienie dosyć długo utrzymują się na powiece nawet bez bazy, nie roluję się. Troszkę się osypują podczas malowania. Opakowanie ładne z dołączonym lateksowym aplikatorem , którego nie używam.Nie wiem czy kupię ponownie bo mam dużo innych cieni.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

bo ja wiem

Przetestowałam wiele cieni do powiek, z różnej półki cenowej.

Wybrałam odcienie 10 i 42 (brąż/beż) do smokey eye.

+ piękne odcienie
+ ładnie się mieszają na powiece nie zostawiając smug
+ nie osypują się
+ cena :)
+ wydajne

- kiepsko z trwałością,
-opakowanie - osobiście nie lubię opakowania większego niż same cienie, tylko mi to miejsce w kosmetyczce zabiera więc daje mały minus.

j seriiUżywam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszych

kolory wspaniałe

Posiadam cztery odcienie tych cieni dwa jasne łososie, piękny głeboki granat i czerń z drobinkami (ten akurat zaniża ocene bo zasługuje na pałę!). Kolorystyka i wybór jest wspaniały. Właściwie tylko vipera ma odcienie o które konkretnie mi chodzi czyli cienie których nie widać a jedak są rozświetlają oko i delikatnie maskują cienie na powiekach czy pod oczami. Tych łososiowo-beżowych mogłabym uzywać non stop gdyby nie to, że po trzech godzinach z cienia niewiele zostaje ale najgorszą zbrodnią jest to d...piaste opakowanie, które mimo trzymania cieni w kartoniku rozpada się. Takiego dziadostwa dawno nie spotkałam. Firma mogłaby zainwestować w cos bardziej wytrzymałego. Poza tym cienie godne polecenia. Oczywiście trwałość jest rzeczą indywidualną, jestem posiadaczką mega tłustej skóry dlatego akurat moge im wybaczyć to znikanie po kilku godzinach. Jednym słowem warto je wypróbować choćby ze względu na piekna kolorystykę:)))Używam tego produktu od:roku

nawet faajny

mam nr 17. kolor jest wyrazisty, cien dlugo sie utrzymuje na powiece ma bardzo wygodny aplikator dzieki czemy nakladanie jest bardzo komfortowe,polecam jest naprawde dobry,nie zawiodlam sie na nim

Używam tego produktu od:dawna

Rewelacja.

Moje ulubione cienie, których używam od lat. Utrzymują się cały dzień, nie gromadzą w załamaniach powiek, cudownie błyszczą, są wydajne - wystarczy lekkie muśnięcie pacynką, która świetnie rozprowadza cienie. Powieki nie są obciążone. Nie trafiłam jeszcze na cienie takie jak te, które wspaniale podkreślają barwę oczu. Super.

Ilość zużytych opakowań: wiele.

Bez pozytywnych uniesień

Posiadam numer 31 i 38 z palety:
-31 to czarny cień z drobinkami srebra, kolor po nałożeniu jest intensywny ale blaknie po ok.4-5 godzinach, trochę się sypie przy nakładaniu
-38 to lekko perłowy jasny róż, kolor utrzymuje się o wiele dłużej od w\w poprzednika i nie osypuje się przy aplikacji, dobry do rozświetlania

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 z numeru 38 i jeden z numeru 31