Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Receptura tego szamponu została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Ulepszony skład wzbogacony jest o naturalne ekstrakty roslinne z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.
Pokrzywa - cenne źrodło witamin, wzmacnia włosy oraz działa łojotokowo i tonizująco.
Zielona herbata - wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, wzmacnia włosy i nadaje połysk.

Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna
do włosów przetłuszczających się, do włosów normalnych
oczyszczające

chyba jest jeszcze gorzej niż było...

moje włosy: Typ 1b, niskoporowate, średniej długości. Tłuste u nasady już świeżo po umyciu, podsuszone końcówki, skłonność do łupieżu. Po umyciu nieraz towarzyszy mi uczucie obciążenia i obtłuszczenia, czasem swędzenie skóry głowy. Włosy są stosunkowo świeże do końca dnia, na drugi dzień czasem są już nieświeże i dość mocno przetłuszczone, innym razem jeszcze do zniesienia.

opakowanie: Plastikowa butelka. Brzydkie.

zapach: Niby ziołowy, ale delikatny, nieraz w ogóle go nie czuję. Jak ktoś nie lubi ziołowych zapachów to jest to plus.

wydajność: Jest dobrze, ale nie idealnie – na bardziej tłuste włosy trzeba go więcej nabrać, co niby jest logiczne, ale znam szampony, których nie trzeba aż tyle jednorazowo wylewać.

działanie: Nie zmniejszył przetłuszczania się włosów ani nie przedłużył ich świeżości. Nie wpłynął w żaden sposób na problemy opisane wyżej, wręcz sprawia wrażenie, że jeszcze bardziej przetłuszcza nasadę i skraca świeżość włosów, które są przyklapnięte, nieszczególnie świeże i wyraźnie przetłuszczone u nasady już po wyschnięciu. W dotyku są tłusto-suche. Źle się układają. Na następny dzień włosy już nadają się do umycia, normalnie jeszcze mogę sobie odpuścić mycie o jeden dzień. W sumie utożsamiam się z opinią użytkowniczki niżej. Skóra głowy swędzi dalej. Po dłuższym czasie na głowie pojawiło się więcej łupieżu niż już go było. Nie wiem, czy szampon utrudnia rozczesywanie, bo zawsze używam odżywki ułatwiającej rozczesywanie. Mam butelkę 500 ml niestety.

Nie

Szampon jest przeznaczony do włosów przetłuszczających się, mam włosy niskoporowate ze skłonnością do przetłuszczania, po użyciu tego szamponu stan się pogorszył. Szampon obciążał i przetłuszczał mi włosy u nasady. Końcówki włosów były suche a włosy na długości matowe, bez blasku na dodatek, bardzo ciężko było je rozczesać. Szampon ma natomiast zapach który bardzo mi pasuje i jest bardzo wydajny.

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

Szampon ma ładny zapach, odświeża włosy, ale włosy po jego użyciu są mega suche. Włosy miałam bardzo splątane i nie wyglądały zbyt olśniewająco. Długo zajęło mi ich rozczesywanie. Szampon na moich włosach się nie sprawdził. Moje włosy są ciężkie, grube, długie oraz zauważyłam, że strasznie je puszy co nie wyglądało to ładnie.

Dla mnie rewelacja!

Uwielbiam zapach zielonej herbaty i w sumie to mnie skusiło! :D

Zakupiłam szampon o pojemności 100ml. Znajduje się on w przezroczystej butelce wykonanej z plastiku z zamknięciem na zatrzask, który dobrze chroni przed niechcianym otwarciem w podróży. Otwór do wydobycia jest odpowiedniej wielkości, bez problemu możemy dozować potrzebną ilość.

Zapach rewelacyjny, nie pomyliłam się! :) Rześka zielona herbata przełamana nutką pokrzywy, no cudo! Niestety nie utrzymuje się na włosach.

Konsystencja jest żelowa o zielonym zabarwieniu. Doskonale się rozprowadza i świetnie pieni, a i spłukanie go nie sprawia żadnych problemów, szybko znika z włosów aż do lekkiego świszczenia.

Ja nie mam włosów przetłuszczających się, ale szampon jest również skierowany do włosów normalnych, dlatego uznałam, że spróbuję. Używałam go zamiennie z innym w celu głębokiego oczyszczenia i sprawdził się rewelacyjnie. Włosy po jego użyciu są niesamowicie czyste i lekkie, doskonale pozbywa się wszelkich resztek produktów do stylizacji. Po jego zastosowaniu miałam wrażenie, że nigdy wcześniej nie miałam tak czystych włosów!

Nie wysuszył mi skalpu, nie splątał mojej czuprynki, nie wysuszył ich. On po prostu doskonale mył tym samym przedłużając dodatkowo świeżość mojej fryzury o 1 dzień.

Włosy po wysuszeniu były miękkie w dotyku, a skręt moich niesfornych loko-fal ładnie podkręcony.

No dla mnie rewelacja, a jak jeszcze znalazłam, że 200ml kosztuje ok. 5zł, to nie mam nad czym się zastanawiać i zdecydowanie do niego wrócę! :)

Zdecydowanie nie

Niestety podrażnił mi skórę głowy i po kilu użyciach musiałam go odstawić. Zdecydowanie odradziłabym go osobom, które mają wrażliwą skórę głowy, widoczne skład jest zbyt nieprzyjazny.... natomiast widziałam wiele pozytywnych opinii, więc jednak dla innych może okazać się skuteczny. Plusem jest cena i wielkość opakowania- można za naprawdę małe pieniądze wypróbować czy się u nas sprawdzi, bez wykosztowania się na produkt, którego w przypadku negatywnego działania nie będziemy potem używać

Uwielbiam!

Ten szampon to najlepszy dowód na to, że przy pielęgnacji włosów wcale nie potrzeba tony chemii (której często jest mnóstwo w profesjonalnych i droższych kosmetykach, a włosy wcale tego nie lubią). Bardzo dobrze oczyszcza, włosy są lekkie, świeże na długo i pięknie, zdrowo wyglądają. Nie obciąża i nie wysusza włosów i skóry głowy. Ma przyjemny, delikatny, taki naturalny zapach. Jest dość wydajny i w super cenie. Mój osobisty hit wśród szamponów :)

Świetny zapach, kiepski szampon

Pierwszy raz kupiłam ten szampon jakiś czas temu i zachwycił mnie jego zapach - uwielbiam go! Niestety, do moich długich, suchych włosów nie sprawdził się najlepiej. Mimo to postanowiłam spróbować ponownie tydzień temu. Pamiętałam jego świetny zapach, szampon wydajny, atrakcyjny cenowo. Niestety jednak nie dla mnie... Ładnie myje ale niestety zupełnie nie gra z moimi włosami - wysusza i przez to strasznie się plączą

Ok

Bardzo fajny szampon do włosów w relatywnie niskiej cenie. Szampon ma przyjemny, delikatny zapach. Dobrze się pieni co wpływa również na jego ogólną wydajność. Dobrze oczyszcza włosy oraz skórę głowy.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo dobry dla delikatnej skóry głowy

Szczególnie polecam ten szampon dla osób, które mają delikatną skórę głowy. Szampon oczyszcza bardzo dobrze. Jest bardzo wydajny. Dla mnie sprawdza się bardzo dobrze jako szampon do codziennego mycia głowy.

Fajne odkrycie

Kupiony kiedyś przypadkiem, teraz na stałe jest w mojej kosmetyczce. Opakowanie dostępne to butelka 100 ml oraz 200 ml. Pierwszą najchętniej wybieram na wyjazdy i do podręcznego. Drugą wykorzystuję w domu. Jego wydajność na wyjazdach bardzo mnie drażni. Zaś w domu sobie radzę i mam go dłużej. Uwielbiam jego zapach, moje włosy są odświeżone i lżejsze . Również jego cena działa na korzyść. Minus taki, że kilka razy pomyliłam go z innym szamponem (zielona butelka) z brzozą, która mnie drażni.

Super żelowy

Szampon Joanna kupiłam z ciekawości aby go wypróbować oraz tym iż cena była kusząca. Szampon pięknie pachnie, świeżo, ma bardzo miłą żelową konsystencję, która bardzo dobrze się rozprowadza na włosach, idealnie pieni ale i oczyszcza włosy nadając im świeżości, szczególnie polecam dla osób z tendencją do przetłuszczają się włosów.

Przesusza włosy

Szampon o ładnym zapachu. Jest mało wydajny. Na jedno mycie trzeba wykorzystać około 1/4 tuby. Od nasady głowy fajnie odświeża włosy lecz na długości jest tragedia gdyż strasznie przesusza, włosy się puszą. Nawet olejek nie jest wowczas w stanie ich nawilżyć.