Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Joanna, Naturia, Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Receptura tego szamponu została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Ulepszony skład wzbogacony jest o naturalne ekstrakty roslinne z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.
Pokrzywa - cenne źrodło witamin, wzmacnia włosy oraz działa łojotokowo i tonizująco.
Zielona herbata - wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, wzmacnia włosy i nadaje połysk.

Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna
do włosów przetłuszczających się, do włosów normalnych
oczyszczające

Urok prostoty.

Kupiłam go na wyprzedaży w jednym z marketów za śmieszne pieniądze. Najpierw butelkę na wypróbowanie, potem kilka na zapas. Produkt jest świetny. Ładnie oczyszcza włosy, nie podrażnia skalpu, a wręcz przeciwnie w moim przypadku dał mu ukojenie po przygodzie z szamponem Isany, dyskretnie pachnie świeżością. Nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie wymywał farbę. Moje włosy są raczej suche, ale on ich nie przesusza dodatkowo. Za to nie obciąża i pozwala cieszyć się dłużej ich czystością. Nie znam się na składach, ale na pewno nie ma w nim substancji oblepiających . Jak dla mnie po prostu dobry, i tani, szampon.

Bardzo dobry szampon

Zakupiłam ten szampon w wersji mini z przeznaczeniem na podróż. Zależało mi na niewielkim, poręcznym produkcie za równie niewielkie pieniądze. Okazało się że bardzo się polubiliśmy. Szampon przeznaczony jest do włosów przetłuszczających się, bardzo fajnie je odświeża, nie plącze, nie pozostawia na włosach nieprzyjemnego zapachu. Moje włosy przetłuszczają się dość mocno, szczególnie latem zdarza mi się że muszę myć je codziennie, po użyciu tego szamponu włosy pozostawały dłużej świeże, miałam wrażenie że skóra głowy jest dobrze oczyszczona, a na włosach po umyciu nic nie zalega. Bardzo dobrze oceniam ten produkt i na pewno sięgnę po pełnowymiarowe opakowanie. Cieszę się że zapach jest przyjemny i świeży i nie odrzuca zapachem jakiegoś zielska, co w przypadku szamponów z pokrzywą zdarza się dość często. Świetny produkt, spełnił swoje zadnie i nie zrobił krzywdy, nie podrażnił, nie przesuszył. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Opakowanie bardzo średnie, ale właściwie po co mi wyszukane "wodotryski" które na pewno znacznie podniosły by cenę produktu.

Mój ulubieniec

Lubię nowości i często zmieniam produkty do włosów, ale zawsze wracam do tego szamponu po nieudanych próbach z innymi produktami.
Zaczynając od zapachu nie jest bardzo intensywny więc dla mnie plus. Często używam tego szamponu do pierwszego mycia, dokładnie oczyszcza i odświeża skórę głowy. Nie trzeba go nałożyć dużo a bardzo dobrze się pieni i rozprowadza na włosach, konsystencja w sam raz. Łatwo się spłukuje, włosy są świetne oczyszczone i gotowe na użycie kolejnych produktów. Nawet myjąc tylko tym szamponem zauważyłam, że włosy są nieco mocniejsze, mniej wypadają, nie plączą się. Bardzo dobry produkt nie za miliony monet, robi co ma robić i jest mega wydajny.

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

Opakowanie produktu jest bardzo ładne, szata graficzna jest ciekawa. Ma szczelne zamknięcie, które dobrze się zamyka, dzięki czemu sprawdza się w czasie podróży. Jego zaletą jest także niewielka pojemność, którą łatwo zużyć i włosy nie przyzwyczajają się.
Konsystencja produktu jest gęstsza ale nadal lejąca. Wystarczy niewielka ilość by umyć całe włosy. Szampon dobrze się pieni i ładnie oczyszcza włosy. Efekt utrzymuje się dłuższy czas, nie zauważyłam wzrostu przetłuszczania oraz nie są one przesuszone.
Produkt ma bardzo przyjemny, ziołowy zapach, nie utrzymuje się jednak na włosach. Nie ma spektakularnego efektu ale jak za taką cenę jest to bardzo dobry, wydajny szampon.

Delikatny efekt jest

Szampon został kupiony przez przypadek - a raczej losowo. Potrzebowałam taniego szamponu i głównie ceną się kierowałam. Szampon określiłabym jako zwyczajny.

Działanie:
moje włosy mają lekką tendencję do przetłuszczania się, z delikatną skórą głowy - skórą wrażliwca. Niekiedy kosmetyki mogła wywołać swędzenie i łuszczenie się skóry, ale nie ten szampon - wydał mi się delikatny. Jeśli chodzi o działanie tonizujące, to nie zauważyłam specjalnego efektu - po prostu to zwykły szampon, a jego główną zaletą jest to, że nie podrażnia. Puszenie włosów nie zmieniło się. Zauważyłam za to, że wolniej się natłuszczają.

Konsystencja i zapach:
zapach jest naturalny, ale nie odrzucający - to nie intensywny napar ziołowy. Konsystencja pozwala na dobrą aplikację, przy średnio twardej wodzie dość dobrze się pieni - niestety niewystarczająco, by nazwać szampon wysoko wydajnym.

Mój wybór na podróże

Szampon ten znam stąd, że jest prawdopodobnie najtańszym i największym szamponem, który można wziąć do samolotu. Za 3zł z hakiem otrzymujemy 100ml. Co jeśli chodzi o działanie? Tutaj nie mam zastrzeżeń. Szampon jest lejący przez co bez problemu rozprowadza się na głowie, intensywnie się pieni i ją dokładnie czyści. Włosy wychodzą z tego świeże, rześkie, ale nie suche ani poplątane. Ogólnie nie mam się do czego przyczepić. To typowy, przeciętny szampon. Nie robi nic nadzwyczajnego, ale nie mogę się przyczepić do jego działania, a na pewno nie do oczyszczania włosów. Dobrze też współgra z innymi kosmetykami. Na codzień kupować pewnie nie będę, ale na podróże jak najbardziej.

zadowolona

Czytam wiele negatywnych opinii na temat tego produktu ale nie zgadzam się z nimi, szampon przepięknie pachnie, bardzo ładnie się pieni i moje włosy po nim są dużo przyjemniejsze w dotyku. Nie rozumiem wielu narzekań.

dla mnie ok

Fajny zapach, faktycznie orzeźwiająca zielona herbata. Niestety nie utrzymuje się długo na włosach, a szkoda. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, są po wysuszeniu sztywne a objętość jest zwiększona, mi to odpowiada. Jeśli marzycie o lśniących, gładziutkich i lejących włosach to nie ten szampon. Uważam, że do tłustych włosów wymagających objętości i odświeżenia jest ok. Mam cienkie włosy i dla mnie jest ok. Na minus mała pojemność no ale niska cena to rekompensuje. można kupić od razu 2, 3 opakowania. Butelka brzydka taka typowa dla Joanny bez większego pomysłu.

Fajny szampon oczyszczający

Skutecznie oczyścił moje włosy z olejów i silikonów pozostałych po maskach i odżywkach, które obciążały moje włosy. Dzięki niemu mogłam zobaczyć dokładny stan moich włosów, który zaskoczył mnie na plus - wyglądają dużo lepiej, niż pod ciężarem masek i innych preparatów do włosów. Cóż, taka uroda włosów niskoporowatych.

Jeśli chodzi o zapobieganie przetłuszczaniu, nie zauważyłam rewelacji, moje włosy wyglądały lepiej przez pół dnia dłużej, co nie przełożyło się nijak na częstotliwość ich mycia.

Jednak nie zamierzam używać częściej, niż raz w tygodniu - lekko swędząca, podrażniona i przesuszona skóra głowy daje o sobie znać już po pierwszym użyciu. Włosy natomiast w świetnym stanie, nawet, o dziwo, końcówki! Gdyby jeszcze moja skóra nie była tak wrażliwa... chociaż może to też być zasługa średniego składu - jest tam kilka zbędnych substancji drażniących.

Nie polecam

Prócz ceny, rodzimej marki i zapachu produkt ten powoduje swędzenie skóry głowy i szybsze przetłuszczanie włosów. Nie można być zdziwionym - dość długi skład z wieloma silnymi składnikami niekorzystnymi dla skóry głowy (SLS, Cocamide DEA, Disodium EDTA itd.) Nie poleca, są inne, lepsze produkty, które mniej szkodzą naszym włosom.

Fajny na lato

Szampon ten kupiłam w najmniejszej dostępnej pojemności z myślą o wakacyjnych wyjazdach, i właśnie go skończyłam. Ładnie pachnie - tak orzeźwiająco, poza tym dobrze oczyszcza skórę glowy i odświeża. nie zauważyłam, aby ograniczył przetłuszczanie skóry głowy, ale też nie powodował konieczności częstszego mycia. Dobry produkt na lato.

Nie dla mnie :-(

Szampon Naturia ma swoje zalety. Przede wszystkim przyjemny orzeźwiający zapach, niską cenę przy dużej wydajności, a także estetyczne i poręczne opakowanie.
Jednak u mnie niestety w ogóle się nie sprawdził. Mam łojotokowe zapalenie skóry głowy, które było już wyleczone. Ale kiedy tylko zaczęłam używać szamponu, łupież od razu powrócił i musiałam zmagać się z problemem od nowa. Poza tym włosy jednak przetłuszczały się do tego stopnia, że myłam je codziennie, choć zazwyczaj jest to 2 -3 dzień. I zdecydowanie nie wyglądały na zadbane.