Nivea, Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Nivea, Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Żel antycellulitowy Good-bye Cellulite NIVEA body w widoczny sposób redukuje oznaki cellulitu.
L-karnityna to aktywna substancja, naturalnie występująca w ludzkiej skórze. Odpowiedzialna jest ona za metabolizm tłuszczu, czyli przemianę składników tłuszczowych w energię. Często poziom L-karnityny w skórze ulega obniżeniu, a tylko jej odpowiednia ilość pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji.
Dzięki naukowcom z laboratorium NIVEA, L-karnityna jest teraz dostępna w postaci żelu Good-bye Cellulite NIVEA body. Innowacyjna formuła żelu sprawia, że L-karnityna wnika głęboko w skórę, tam spala tłuszcz i prowadzi do udowodnionej redukcji cellulitu. Formuła żelu, dodatkowo została wzbogacona olejkiem mentolowym, który poprawia krążenie krwi, przez co wspomaga metabolizm tłuszczu i przyśpiesza redukcję cellulitu.
W efekcie, regularne stosowanie nowego Żelu Good-bye Cellulite NIVEA body prowadzi do widocznej redukcji oznak cellulitu na poszczególnych częściach ciała.
Udowodniona skuteczność: po 2 tygodniach skóra jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona; po 4 tygodniach oznaki cellulitu zostają w wyraźny sposób zredukowane.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Glycerin, Methylpropanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus, Sodium Polyacrylate, Sodium Carbomer, Dimethiconol, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 42090 (6.02.2007.)

Cena: 40zł/ 200ml

Dla mnie rewelacja!
Pierwszy raz kupiłam go 2lata temy w kwietniu bo w czerwcu jechałam na wakacje :)i od tamtej pory go stosuje własciwie każdego dnia
Nie zawiodłam sie!Stosowałam rano i wieczorem i już po 2 tyg skóra zrobiła sie napięta i zdecydowanie gładsza.
Cellulit też sie zmniejszył (choć ja mam a raczej miałam go niewiele)
Kosmetyk ładnie pachnie,ma fajna konsystecje i dobrze sie rozprowadza i nie wysusza skóry!
Dla mnie jest idelany najlepszy jaki stosowałam
wg mnie lepszy od wielu drogich kremów!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:7/8

Warto sprobowac!

Produkt naprawde warty sprobowania.Pieknie pachnie i szybciutko sie wchlania pozostawiajac skore jedrna,gladka i dobrze nawilzona.Nie mam cellulitu a produkt uzywam profilaktycznie:)wiec moja opinia moze nie byc obiektywna.

Używam tego produktu od:roku

ŚWIETNIE UJĘDRNIA

Moja przygoda z Nivea zaczeła się w maju 2009, uzywałam przez miesiąc - ale z racji tego, że usilnie próbowałam pozbyć się cellulitu zaczełam próbowac innych kosmetyków, a w grudniu 2009 znowu do niego wróciłam. Kosmetyk bardzo ładnie się wchłania, świetnie ujedrnia i napina skórę, ma ładny, subtelny - nie drażniacy zapach - uważam, że cena również nie jest wysoka jak na właściwości które posiada ten kosmetyk. Czy usuwa cellulit-NIE - niestety - a jaki krem usuwa? Próbowałam różne kremy - te bardzo drogie i te tańsze i nic - a tutaj przynajmniej mam świetnie ujedrniona skórę za mniej niż 40 zł - dlatego polecam...Używam tego produktu od:3 miesięcy

POLECAM!!!

W MOIM PRZYPADKU SYSTEMATYCZNE UŻYWANIE ŻELU WIDOCZNIE ZMNIEJSZYŁO CELLULIT, A NA PEWNO UJĘDRNIŁO UDA. KUPIŁAM TEŻ SIOSTRZE I RÓWNIEŻ ZAUWAŻYŁA POPRAWĘ! UWAŻAM, ŻE WARTO SPRÓBOWAĆ! :)

Używam tego produktu od: KILKA MIESIĘCY

taki sobie

zgadzam się z poprzedniczką, stan skóry odrobinę się zmienia, bo napina i wygładza, ale definitywnie nie likwiduje cellulitu.Trzeba również pamiętać, że preparaty tego typu na dłuższa metę wysuszają naskórek. Lepsze rezultaty skóry można uzyskać stosując balsamy z mocznikiem, jeśli ten cały cellulit to tylko wymysł koncernów kosmetycznych, bo prawdziwy cellulit to jednostka chorobowa i nie leczy się go duperelami z drogerii, że tak się kolokwialnie wyrażę....

Używam tego produktu od:stosowałam 2 miesiace

warto spróbować

Żel kupiłam z ciekawości i dlatego, że był w promocji. Jeśli chodzi o plusy tego kosmetyku to:

:) ładnie pachnie
:) dobrze się wchłania
:) nawilża
:) napina i wygładza skórę
:) skóra jest po nim gładka
:) nie zostawia klejącej się warstwy

Minus jest taki, że cellulitu nie likwiduje, (jednak wyraźnie poprawia stan skóry, przy ciągłym używaniu). Warto jednak pamiętać, że żaden kosmetyk nie jest w stanie cellulitu zlikwidować.

Używam tego produktu od: kwiecień

Zdecydowanie polecam!

Uzywałam różnych kremów, mleczek itd - niestety bez efektu. Na Niveę zdecydowałam się przed studniówką, w akcie desperacji, bo bardzo mi zależało na tym, żeby móc pończochy i tradycyjną podwiązkę bez efektu balonu. I co? Byłam zachwycona! Oczywiście - po jakimś czasie gdy przestałam stosować pomarańczowa skórka wróciła, ale przeciez nigdzie nie pisze, że wystarczy stosować miesiąc i mozna odstawić...
Inna rzecz, że później skóra bła bardziej podatna na działanie innych żeli i kremów ujędrniających niż przed tym, jak zaczęłam stosować Niveę. Z całą pewnością zainwestuję w nią raz jeszcze!

Używam tego produktu od: używany przez miesiąc

Kolejny bubel

Działanie tego żelu mogę określić jako "tymczasowy napinacz skóry" co daje efekt wygładzenia i zmniejszenia cellulitu. Nie oszukujmy się- taki efekt daje większość cudów na cellulity, czy to za 20 czy za 200 zł :) Żel dostałam w prezencie, stosowałam sumiennie dwa razy dziennie przez miesiąc i gdy skończyłam kurację, nie minęło tygodnia, gdy skóra powróciła do stanu pierwotnej pomarańczki. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: pół roku temu przez miesiąc

fajnie chlodzi

Kupilam ten produkt tylko dlatego, ze byl akurat w promocji i kosztowal o połowę taniej. Poza tym nie wierzę w obiecanki wszelkich kosmetyków na cellulit, że on zniknie czy tez mocno sie zmniejszy.
Skoro kupilam to i zużyłam. Efekt? Wygładzenie skóry i nic więcej.
Mimo to daje 3 gwiazdki, gdyz bardzo podoba mi sie jego zelowa konsystencja, zapach oraz przyjemne uczucie chlodzenia.
I jeszcze plus za ladną grafikę na tubce;-)

Używam tego produktu od:miesiaca

rewelacja

Sfrustrowana kupowaniem coraz to innych i coraz to droższych kosmetyków zaszalałam i kupiłam produkt Nivei, na którą po prostu nie decyduję się już od dawna. Nie decyduję się ze względu na moją, subiektywną, ocenę słabej jakości. Moje zaskoczenie było ogromne! Rewelacyjnie gładka skóra, nie lepi się jak to mają w zwyczaju wszelkie balsamy(a tego nie cierpię). Nie nakładam tego produktu w ogromnych ilościach, a efekt jest oszałamiający. Po 3 miesiącach prawie nie mam widocznego cellulitu, tylko jak się złapię i uszczypnę.
A, wierzcie mi, miałam go wszędzie, nawet na ramionach. I jeszcze jedna zaleta, być może skutek uboczny, nogi po goleniu są gładkie 3 dni, a nie tylko pierwszy dzień:)

Używam tego produktu od:3 miesiące

Używam tego żelu już dłuższy czas raz dziennie i zauważyłam poprawę stanu skóry - stała się wyjątkowo gładka w dotyku,a i cellulit jest znacznie mniej widoczny.Kosmetyk łatwo się rozprowadza,szybko wchłania oraz przyjemnie chłodzi i pachnie.

Ilość zużytych opakowań:ok.8

Najlepszy jaki dotąd spotkałam

plusy to:
- ładnie pachnie
- fajna konsystencja
- szybko się wchłania
- po dwóch tygodniach stosowana skóra znacznie napięta i gładsza
minusy to:

- niewydajny, przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem starczył mi na 2 tygodnie
- skóra napięta i gładka lecz redukcji cellulitu nie widać

podsumowując i tak najlepszy jaki używałam a używałam balsamów od najtańszych do tych z górnej półki (Vichy, clinique)