L'Oreal Paris, True Match Minerals, Finishing Powder (Transparentny puder mineralny)

Nasz pierwszy matowy, utrwalający sypki puder.
Natychmiastowe matowe wykończenie. Codzienna kontrola połysku.
Półprzeźroczysty proszek dla zdrowszej skóry w ciągu zaledwie 4 tygodni. Użyj go do kontroli połysku i matowego wykończenia na cały dzień.
Półprzeźroczysty, delikatny proszek do twarzy aby wzmocnić i wyrównać makijaż bez dodawania ciężaru lub faktury, nadający się do wszystkich odcieni skóry. Lekki proszek matuje skórę i zapobiega jej świeceniu przez cały dzień.

sypki
mieszana, tłusta
matujące, utrwalające
oil – free / nietłusta
Krycie
lekkie

Mieszane uczucia

Pudru używam od niedawna (okolo 3 tygodnie), wiec trudno mi ocenić jego wydajność. Bardzo dobrze utrwala makijaż, skóra jest wygładzona i mila w dotyku. Mam mieszane uczucia co do niego ponieważ mimo, że spełnia swoją rolę, to źle się go używa. Trudno wydobyć kosmetyk z ładnego, ale bardzo niewygodnego opakowania. Kupiłam go w promocji, więc nie żałuję, ale jego standardowa cena jest zbyt wysoka za taką jakość. Po skończeni opakowania poszukam czegoś lepszego.

Puder do tłustej cery??

Bardzo długo szukałam pudru idealnego. Mam dosyć tłustą cerę i do tego bardzo wrażliwą. Puder mineralny LOREAL kupiłam przez przypadek na promocji w drogerii. Byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Nie wiem jednak czemu mam wrażenie, że nie działa tak jak powinien.
Opakowanie jest cudne, prezentuje się rewelacyjnie, choć próba 'wyjęcia' pudru ze słoiczka jest tragedią, bardzo się trzeba namęczyć, otwór przed siateczką z pudrem jest mały i bardzo nie praktyczny- nie ma możliwości wysypania go na nakrętkę.
Konsystencja jest bardzo na tak. Jest niczym mąka i świetnie się nakłada. Aplikuj go pędzlem.
Jednak po kilku godzinach w pracy mam wrażenie, że makijaż jest nie taki jak wcześniej, a puder nie spełnia swojej roli. Może to wina tłustej cery, a może zły puder do złego podkładu? Nie wiem.
Puder utrzymuje pięknie róż na policzkach i rozświetlacz, jednak strefa T po prostu delikatnie się rozpływa.