Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji cellulitu (stara wersja)

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii, preparat działa w sposób uderzeniowy i szybko redukuje objawy nadwagi oraz problemy skórne. Caffeine-SLIM Complex to aktywny składnik preparatu na cellulit, który natychmiastowo pobudza spalanie tłuszczów w tkance podskórnej oraz rozbija złogi lipidowe dające efekt "skórki pomarańczowej". Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 85% redukcji cellulitu.

a ja szok

Nie spodziewałam się po nim większych efektów ale mile zaskoczona jestem.Ma fajną konsystencje,gęstą ale bardzo szybko się wchłania.Po nałożeniu czuć mocno chłodzący efekt czyli coś tam działa.W 100% nie usunie cellulitu ale trochę pomaga,naprawdę widze efekty.Jest tani i wydajny

jestem mu wierna

Testowałam już wiele kosmetyków antcellulitowych, tańszych i droższych, ale tylko ten jeden został ze mną na dłużej. Co jakiś czas wypróbowuje nowe preparaty, robiąc przerwę, by skóra się nie przyzwyczajała, mimo to zawsze do niego wracam.

Kosmetyk ma przyjemną kremowo-żelową konsystencję, ładny mentolowy zapach. Dobrze się wchłania, nie jest tłusty. Do chłodu można się przyzwyczaić. Miękką tubkę łatwo rozciąć, by wybrać serum do końca.

Moim zdaniem działa: zauważyłam, że wygładził mi skórę po wewnętrznej stronie ud, również poprawił wygląd moich pośladków - skóra jest bardziej napięta i jędrna. Działanie kosmetyku wspomagam masażem i zimnym prysznicem. Wyszczuplenia nie zauważyłam, ale tego nie da się osiągnąć bez regularnych ćwiczeń.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

niestety na "nie"

Przetestowałam na sobie chyba większość preparatów antycellulitowych i ujędrniających . Ten produkt stosowałam latem przez miesiąc , regularnie i tak jak zaleca producent . Niestety nie zadziałał w moim przypadku , a tekst "Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 85% redukcji cellulitu." jest tylko słodką obietnicą bez pokrycia ;)
Chłodzi , nie zauwazyłam ujędrnienia . Na plus - produkt niedrogi. Są preparaty jeszcze gorsze więc dlatego daję 2 gwiazdki .

Używam tego produktu od:latem , miesiąc
Ilość zużytych opakowań:2 tuby

działa

Nie wierzyłam w działanie antycellulitowe kremów do tego przeznaczonych. Kupowałam bo zazwyczaj nieźle ujędrniają. Ten krem zadziałał, widocznie zmniejszył mi się cellulit i to przy stosowaniu raz dziennie. Teraz mi się skończył kupiłam lirene ale chyba do niego wrócę. Fajnie chłodzi, zapach mentolowy tez nie jest jakiś nachalny. Po prostu bardzo dobry krem, na bank nie wrócę do produktów eveline.

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry produkt w dobrej cenie

Och, jak ja nienawidzę tych koszmarnych chłodzących kosmetyków antycelulitowych! To są jakieś tortury zadawane współczesnym kobietom! :)
Koncentrat dostałam od mamy, która nie była w stanie go stosować, bo mrozi niesamowicie. Główka pracuje :), więc szybko znalazłam na niego sposób-używalam go tylko bezpośrednio przed intensywnym wysiłkiem fizycznym :) Ćwicząc, biegając czy sprzątając mój organizm tak się męczył, że tylko ten chłód chyba trzymał mnie przed omdleniem :)
Serum, oczywiście połączone z dietą, ćwiczeniami i odpowiednią pielęgnacją daje szybko efekty, skóra robi się jędrniejsza a celulit przestaje być widoczny.
Dobrej jakości kosmetyk, w dobrej cenie.
Niestety, efekty są dość krótkotrwałe, odpuściłam sobie i widzę już skutki. Nie wiem czy kupię ponownie, bo idzie zima a mam jeszcze żel GUAM (też chłodzący :mad:). Może wrócę do niego w przyszłe lato?

Używam tego produktu od: kilka tyg

Nie dla mnie

U mnie nie ma cudow, cellulit jak był tak jest i ma sie dobrze.
Uzywam tego kosmetyku 2 razy dziennie i dzielnie znosze chłód ktorego szczerze nienawidze. Producent obiecuje widoczne efekty juz po tygodniu a tu ani widu ani słychu. Owszem serum troche napina skóre i tylko i wyłacznie dlatego daje mu 2 gwiazdki. O zadnym wyszczuplaniu nie ma mowy, a szkoda.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Warto kupić :)

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami wizażanek i ceną. Daję 4 * bo działa i to w miarę szybko, nie jest drogi, opakowanie ma jak prawie każdy balsam, nie uczula mnie jak 3/4 kosmetyków. Odejmuje mu gwiazdkę za konsystęcje i wydajność. Używam go zazwyczaj raz dziennie, czasem dwa i już mi się kończy. Balsamy, kremy itp. zużywam zazwyczaj w 2-3 miesiące. Bardzo chłodzi, dlatego nie polecam go do smarowania po kąpieli, bo wtedy mrozi (aż musiałam wskoczyć pod kołderkę, tak mi się zimno zrobiło ;)) Trochę nawilża skórę, już po pierwszym użyciu napina ją. Dzięki nawilżeniu cellulit jakby optycznie się zmniejsza, po 2 tygodniach widać już kolosalną różnicę, bo wtedy naprawdę znika a nie jest to już tylko złudzenie. Za tą cenę, naprawdę polecam bo działa jak kosmetyk za 50 czy nawet 100zł a nie za 11 :) Napewno go jeszcze kupię, bo jest świetny.

PS. To moja pierwsza recenzja więc trochę bez składu i ładu ;)

Używam tego produktu od: ok. 3-4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Nienajgorszy

Efekty widać, choć powoli, powoli, ale do celu. Te 85% redukcji to chwyt reklamowy, nie bądźmy śmieszni, po roku nie miałabym już żadnego celulitu, a takich cudów nikt jeszcze nie wymyślił. Ogólnie denerwuje mnie tylko to zimno zaraz po posmarowaniu.

Bomba!

To serum jest moją przystanią - zawsze do niego wracam, gdy zawodzi wszystko inne ;)
Po pierwsze - napina skórę i już po jednym użyciu cellulit robi się mniej widoczny.
Po drugie - już po tygodniu naprawdę widać efekty! (nie po 4, jak mówi opakowanie)
Daje uczucie chłodzenia i "mrowienia", ma mentolowy zapach, który czuć i czuć....
Cellulit szybko wraca po zakończeniu stosowania go, no ale to oczywiste :D
Jest trochę mało wydajny - ale niska cena i E F E K T sprawia, że jestem w stanie pobiec po niego do drogerii :D

świetny

Plusy
+ widoczne działanie antycellulitowe nawet przy stosowaniu raz dziennie, i to po krótkim czasie od rozpoczęcia stosowania
+bardzo szybko się wchłania
+wydajny
+lekka konsystencja

Minusy
-uczucie chłodu a nawet lodowatego zimna
-nieprzyjemny zapach/ taki mentolowy- identyczny jak w antybakteryjnych kremach do stóp/ który długo się utrzymuje

mimo że zapach nie do końca mi odpowiada jestem bardzo zadowolona z zakupu i mogę go śmiało polecić

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

nic specjalnego

Nie podoba mi się ten preparat. Niespecjalnie ujędrnia skórę, nie działa na te malutkie celulitowe plamki które mam (a jeśli brać pod uwagę, że przy aplikacji zawsze stosuję kilkuminutowy masaż ud, to naprawdę nic dobrego nie można o tym specyfiku napisać). Nie daję mu jednej gwiazdki, bo nie podrażnił mojej skóry, nawet kiedy przypadkiem użyłam go po goleniu (tak, gapa ze mnie ;) ), więc zakładam, że jest dość bezpieczny dla wrażliwcow. Ma niemiły zapach i jest mało wydajny.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

CUD CUD CUUUUD

Wystawiam recenzje bo wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie :)
CUD tyle mgoe powiedziec.
Stosowalam raz dziennie bo dwa razy dziennie nie znioslabym tego zimna (boze z tym to przesadzili) ale... z mojego dosc duzego cellulitu zostal malowidoczny :)
Ohh i wreszcie nogi wygladaja w miare :)
No nie wierze ze po 3-4 tygodniach taka zmiana:)
teraz zakupilam serum z eveline bo tego nie bylo mam andzieje ze nie zmarnuje tego efektu :)
POLECAM WSZYSTKIM :) warto ojj warto, grosze a cud na nogach :D

Używam tego produktu od:3-4tyg